Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli Kubica koniec końców w Brownie. i bardzo dobrze.

a gdzie to niby wyczytałeś :gwizdanie:

u wróżki Kasandry :polew:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A ja wam mówię że Robert sam jeszcze nie wie gdzie przejdzie.Tak samo było jak zaczynał w F1.Decyzje zmieniały się bardzo szybko.Dużo zależy od menadżera ,ustaleń.To nie takie proste :)

Tak jak ktoś napisał wróżenie z fusów :)

Opublikowano

Wąski słuszna racja.

Też jestem tego samego zdania co ty.

Opublikowano

Wąski słuszna racja.

Też jestem tego samego zdania co ty.

lizus! :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wąski, zamiast trzymać w niepewności, to byś puścił jakiś przeciek ... :naughty:

Ja coś czuję, że po GP Japonii posypią się informację o zmianach - w kościach czuję :decayed:

Opublikowano

a ja bym chciał zeby jezdzil w willamsie tam by mial szanse na tytuł

Opublikowano

Wąski słuszna racja.

Też jestem tego samego zdania co ty.

lizus! :decayed: :decayed:

A co tu lizać?[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 16:56_________________________________________________

a ja bym chciał zeby jezdzil w willamsie tam by mial szanse na tytuł

Ta! szczególnie jak Williams nie zgodziło się, żeby było 14 zespołów w 2010 r. Czyli o miejsce dla Sauber-ferrari coraz ciężej. Myślę że powinni ich znowu wyrzucić z FOTY.

Opublikowano

Tutaj mówią, że Kimmi idzie do Williamsa ;)

Opublikowano

mowie wam ze gdyby williams mial kierowcow to by na pewno w tym sezonie juz cos wygrał , a ze nie chce sie zgodzic to normalne po co wiecej mu konkurentów

Opublikowano

Wąski słuszna racja.

Też jestem tego samego zdania co ty.

lizus! :decayed: :decayed:

A co tu lizać?

Wąskie dupsko, ale jednak... :naughty::kox::decayed:

mowie wam ze gdyby williams mial kierowcow to by na pewno w tym sezonie juz cos wygrał

Pamiętacie Williams-Renault? :gwizdanie:

Każdemu czegoś brakuje, no może oprócz Brown GP - sztuka polega na wyczuciu u kogo co się zmieni po tym sezonie.

I myślę że to bada ekipa Roberta, chyba warto jeszcze trochę poczekać.

Opublikowano
  • Autor

Wąski, zamiast trzymać w niepewności, to byś puścił jakiś przeciek ... :naughty:

Ja coś czuję, że po GP Japonii posypią się informację o zmianach - w kościach czuję :decayed:

chętnie ale mam zakaz :naughty: plotki plotki bez nich świat byłby ponury a tak jest o czym pisać :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 08:31_________________________________________________

WIELKIE sabotaż :)[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 08:31_________________________________________________Piątek 2.10.2009

03.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

07.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 3.10.2009

04.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

07.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 4.10.2009

07.00 Wyścig Polsat

Opublikowano

Trochę pechowa ta sesja :confused4:

Opublikowano

No niezły dzwon :no:

Opublikowano

Robert nie dostał się do Q3, co za k... pech :confused4:

Opublikowano

nie wierze w to co ogladam poprostu :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 08:20_________________________________________________dziwna i nieobliczalna sesja

mam nadzieje, ze Timo nie odniosl wiekszych obrazen

Opublikowano

;( ide się uchlać

Opublikowano
  • Autor

;( ide się uchlać

już :tongue4:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 09:33_________________________________________________nie jest żle

1 Sebastian Vettel RBR-Renault 1:30.883 1:30.341 1:32.160

2 Jarno Trulli Toyota 1:31.063 1:30.737 1:32.220

3 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:30.917 1:30.627 1:32.395

4 Adrian Sutil Force India-Mercedes 1:31.386 1:31.222 1:32.466

5 Rubens Barrichello Brawn-Mercedes 1:31.272 1:31.055 1:32.660

6 Nick Heidfeld BMW Sauber 1:31.501 1:31.260 1:32.945

7 Jenson Button Brawn-Mercedes 1:31.041 1:30.880 1:32.962

8 Kimi Räikkönen Ferrari 1:31.228 1:31.052 1:32.980

9 Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes 1:31.499 1:31.223 no time

10 Sebastien Buemi STR-Ferrari 1:31.196 1:31.103 no time

11 Nico Rosberg Williams-Toyota 1:31.286 1:31.482

12 Fernando Alonso Renault 1:31.401 1:31.638

13 Robert Kubica BMW Sauber 1:31.417 1:32.341

14 Timo Glock Toyota 1:31.550 no time

15 Jaime Alguersuari STR-Ferrari 1:31.571 no time

16 Giancarlo Fisichella Ferrari 1:31.704

17 Kazuki Nakajima Williams-Toyota 1:31.718

18 Romain Grosjean Renault 1:32.073

19 Vitantonio Liuzzi Force India-Mercedes 1:32.087

20 Mark Webber RBR-Renault no time

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.