Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i faszysty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Todt ma polskie korzenie :gwizdanie:

takie jak Obama? :naughty:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Ku pamięci wspaniałemu człowikowi

Ku paihttp://www.rajdy.v10.pl/Bebenek,Sztuka,i,Kocjan,w,Odcinku,Specjalnym,36560.htmlci

Opublikowano
  • Autor

BRAWO drugi Schumacher

http://www.rajdy.v10.pl/Rajd,Wielkiej,Brytanii,Loeb,mistrzem,swiata,36607.html :oklaski:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 22:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1625660,0,1,menadzer-schumachera-zdradzil-tajemnice,wiadomosc.html

Opublikowano

w skodzie a nie w reni :blink:

Opublikowano

Mają chłopaki możliwości, to sie bawią. Loeb i Rossi też bawią się w innych dyscyplinach.

PS. a z tej skodziny pościągałbym wszystkie znaczki by wioski nie robić ;):kox: nie lubię skodziarzy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w skodzie a nie w reni :blink:

skoda jest jego prywatna :naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 14:20_________________________________________________Piątek 30.10.2009

10.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

14.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 31.10.2009

11.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

14.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 1.11.2009

14.00 Wyścig Polsat[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 09:32_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Gratka,dla,fanow,Formuly,1,i,kolekcjonerow,36663.html

Opublikowano

żeby tylko Robert nie miał problemów ze starym silnikiem :mysli:

Zarobki czołowych kierowców F1 w sezonie 2009 podane przez onet.pl

(nie są uwzględnione kontrakty reklamowe, których wysokość jest objęta tajemnicą handlową):

1. Kimi Raikkonen (Finlandia/Ferrari) 45,0 mln USD

2. Lewis Hamilton (W. Brytania/McLaren) 18,0

3. Fernando Alonso (Hiszpania/Renault) 15,0

4. Nico Rosberg (Niemcy/Williams) 8,5

5. Felipe Massa (Brazylia/Ferrari) 8,0

6. Jarno Trulli (Włochy/Toyota) 6,5

7. Sebastian Vettel (Niemcy/Red Bull) 6,0

8. Mark Webber (Red Bull) 5,5

9. Jenson Button (Brawn GP) 5,0

10. Robert Kubica (BMW Sauber) 4,5

...

12. Nick Heidfeld (Niemcy/BMW Sauber) 2,8

Opublikowano
  • Autor
http://www.sport.pl/F1/51,96338,7201512.html?i=0 piękny [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 21:43_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/10,faktow,dotyczacych,toru,Yas,Marina,36695.html
Opublikowano

1. Kimi Raikkonen (Finlandia/Ferrari) 45,0 mln USD

Może już kończyć karierę :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Koniec jazdy Roberta w 2 treningu :confused4: Prawdopodobnie padł silnik, ale jest szansa, że nie był to silnik przygotowany na obecny wyścig :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.