Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Witalij Pietrow w następnym wyścigu - 24.10. w Korei Południowej - zostanie po kwalifikacjach przesunięty o pięć miejsc do tyłu. To kara za zbyt niebezpieczną jazdę i spowodowanie wypadku w GP Japonii.

powinien być w ogóle odsunięty od f1 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pierdziele,jak widzialem ze robson 2 jedzie za SC to otwarlem sobie piwko, poszedlem do kibla, mysle zaraz sie zacznie akcja- tym bardziej ze Renault sie dobrze spisywal na tym torze, wychodze z kibla a tu ROBSON OUT!!!!!!!!!!! :wallbash:

Ale sie wk :rant: :rant: :rant:ilem, niepotrzebnie tak wczesnie wstawalem! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To weź sobie teraz pomyśl, że ja do 4:10 nie spałem (kwalifikacje), potem trzepłem sie do wyra na 3,5h i wstałem na wyścig, żeby zobaczyć jak Robert odpada na 3 okrążeniu :wallbash:

Co do samego startu to mimo, że Vitek się rozpierd..., to zauważcie, że już nie pierwszy raz pokazał swój "atomowy" start :kox: Świetnie wygląda na powtórce :naughty:

No cóż. Nie był to udany poranek po nieco zarwanej nocy :disgust:

Ale mimo to wyścig ciekawy. Warto zauważyć, że Heidfeld kulturalnie puścił Kobayashi`ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dlaczego wycofał się pan z wyścigu? - pytanie reporterki cytuje "Przegląd Sportowy". Kubica stojąc pod garażem swojego zespołu ze spokojem odpowiedział: "Straciłem tylne koło". Wtedy padło kolejne pytanie, którego nikt się jednak nie spodziewał: - Tylko? - zapytała najwyraźniej słabo zorientowana dziennikarka. - Tylko? Na trzech kołach ciężko się jeździ - odparł ze zdziwieniem polski kierowca.

:blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się miło czyta:

"Why Robert Kubica is arguably the best driver in F1"

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/motorsport/formula_one/9080455.stm

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/F1/1,96297,8510593,Lekarz_z_F1__Mozgi_kierowcow_pracuja_szybciej_niz.html [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 15:07_________________________________________________i proszę da się

http://www.tvn24.pl/-1,1677787,0,1,f1-pojedzie-w-rosji,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pewna nowinka, ale chyba nie ma w tym nic dziwnego?

Rosja puka do drzwi F1 nie od dziś, a z ich możliwościami finansowymi te drzwi długo nie mogły być zamknięte :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

szkoda że szwagier Roberta miał awarię ,bo też by było podium :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2007 - F1, trzeci start w karierze - 3. miejsce na Monzy

2010 - jazda w Rajdowych ME "dla relaksu" - trzecie miejsce w Rajdzie Antibes Cote d'Azur

:blink:

Robert wymiata po prostu.

Będzie miał Mistrza Świata, zobaczycie, tylko niech trafi do któregoś z czołowych zespołów (ja tam stawiam na Ferrari, jak Massie się skończy kontrakt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

szkoda że szwagier Roberta miał awarię ,bo też by było podium :oklaski:

szkoda, że nie ciocia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...