Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niech bedzie i koncowka

jesli ma talent, to po pierwszym regularnym sezonie kupi go ktos lepszy

a, ze Kuba ma talent, to wszyscy wiedza

Prawdopodobnie się ze mną ktoś nie zgodzi, ale z całym szacunkiem dla Kuby, bo jak to mówią "drugi przegrany" w Porsche sam się nie wyjeździł, ale postrzegam Go bardziej w kategorii świetnego rzemieślnika niż talentu.

Ma ogromne plecy, niesamowicie dużo jeździ, wiem to z pierwszej ręki, nie z mediów,

Obym się mylił, ale z tego co mi wiadomo Basz przed testami zrobił lepsze wrażenie opanowaniem samochodu, ale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech bedzie i koncowka

jesli ma talent, to po pierwszym regularnym sezonie kupi go ktos lepszy

a, ze Kuba ma talent, to wszyscy wiedza

Prawdopodobnie się ze mną ktoś nie zgodzi, ale z całym szacunkiem dla Kuby, bo jak to mówią "drugi przegrany" w Porsche sam się nie wyjeździł, ale postrzegam Go bardziej w kategorii świetnego rzemieślnika niż talentu.

Ma ogromne plecy, niesamowicie dużo jeździ, wiem to z pierwszej ręki, nie z mediów,

Obym się mylił, ale z tego co mi wiadomo Basz przed testami zrobił lepsze wrażenie opanowaniem samochodu, ale..

mozliwe, ale sa teamy, gdzie potrzebny jest obok gwiazdy, drugi, solidny zawodnik, ktory bedzie zbieral punkty dla zespolu

Kuba sie na takie stanowisko nadaje bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem czego się spodziewaliście...

Nadzieją Matką ...

Człowiek zawsze sobie marzy, i zawsze się łudzi, a może jednak.

Ale w sumie może i dobrze.

Wróci w 2013 w pełni sił i może do lepszego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co panowie 80% z was mowilo ze bedzie jezdzil :gwizdanie: to bylo wiecej niz pewne ze nie wroci do F1 :( to jest koniec roberta w F1 na zawsze :confused4: niestety takie zycie.... czlowiek placi za swoje bledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzaj,ze na zawsze, to ze nie wystartuje w nastepnym sezonie nie znaczy ze juz nigdy nie bedzie jezdzil.

W sumie racja, lepiej zeby sie wykurowal na 100% niz mial wrocic juz teraz, nie w pelni sil i zaczeloby sie gadanie ze "to juz nie ten Kubica, nic z niego nie bedzie" jesli troche slabiej by mu szlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co panowie 80% z was mowilo ze bedzie jezdzil :gwizdanie: to bylo wiecej niz pewne ze nie wroci do F1 :( to jest koniec roberta w F1 na zawsze :confused4: niestety takie zycie.... czlowiek placi za swoje bledy

a ja caly czas powtarzam - dobrze, ze zyje i jest w miare sprawny

Niki Lauda tez sie musial po wypadku odnalezc

tak, czy tak - czekamy na rozwoj wydarzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja caly czas powtarzam - dobrze, ze zyje i jest w miare sprawny

Dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzaj,ze na zawsze, to ze nie wystartuje w nastepnym sezonie nie znaczy ze juz nigdy nie bedzie jezdzil.

W sumie racja, lepiej zeby sie wykurowal na 100% niz mial wrocic juz teraz, nie w pelni sil i zaczeloby sie gadanie ze "to juz nie ten Kubica, nic z niego nie bedzie" jesli troche slabiej by mu szlo.

jak juz wypadl to nie wroci kolego, przyjda inni na jego miejsce tak to jest w zyciu sam jest sobie winny tak jak chlopaki mowia niech sie cieszy ze zyje :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzaj,ze na zawsze, to ze nie wystartuje w nastepnym sezonie nie znaczy ze juz nigdy nie bedzie jezdzil.

W sumie racja, lepiej zeby sie wykurowal na 100% niz mial wrocic juz teraz, nie w pelni sil i zaczeloby sie gadanie ze "to juz nie ten Kubica, nic z niego nie bedzie" jesli troche slabiej by mu szlo.

po co ta frustracja, przecież nie ogłosił końca kariery tylko brak gotowości do startu w pierwszym wyścigu przyszłego sezonu, niestety rehabilitacja przy takich obrażeniach jest długa i ciężka, ma dostęp do najlepszych specjalistów na świecie, a gdyby sytuacja miała miejsce w Polsce to pewnie byłby już bez ręki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak gotowości to jedno, a badania i testy F1 to drugie :gwizdanie:

końca kariery nie ogłosił, ale nie można się ograniczać i wierzyć ślepo, że powróci... bo media i nie tylko media zapewniały kibiców, że powróci w 2012, a nie którzy nawet, że w końcówce sezonu 2011, co z góry było lekką przesadą po takich obrażeniach

oby doszedł do siebie i kiedykolwiek powrócił za kółko, bo szkoda człowieka, a znając jego zapał to musi bardzo cierpieć z powodu nie zdolności prowadzenia bolidu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...