Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w końcu Vettel przegrał kwalifikacje :good:

raczej nie wygrał bo jest drugi ,ciekawe czy o kim innym tez tak bys napisał :gwizdanie: np o Kubicy jak by był drugi w kwalifikacjach ,a to miejsce lotus reno bez naszego roberta "Witalij Pietrow jest bardzo zadowolony ze swojej postawy w kwalifikacjach do wyścigu o GP Korei Południowej. Ósme pole startowe, to zdaniem Rosjanina powód do dumy" :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witalij Pietrow jest bardzo zadowolony ze swojej postawy w kwalifikacjach do wyścigu o GP Korei Południowej. Ósme pole startowe, to zdaniem Rosjanina powód do dumy" :polew:

Jak Robert jezdzil, to trzecie miejsce u w LR bylo powodem do dumy :decayed:

Fajna pozycja wyjsciowa do wyscigu- w koncu HAM z przodu jest :good: - Srasznie ciekawi mnie czy VET go zaatakuje, czy HAM sie da i jak to bedzie wygladac-

- cos mi sie zdaje ze z tej trojki w czolowce to BUT ma najwiekszy talent zeby miec First Place.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel :good: pokazal reszcie stawki gdzie ich miejsce ,i pokazał jak sie wyprzedza zaraz po starcie na 3 i 4 zakręcie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel :good: pokazal reszcie stawki gdzie ich miejsce ,i pokazał jak sie wyprzedza zaraz po starcie na 3 i 4 zakręcie :oklaski:

jak by wszyscy mieli bolid red bulla to uwierz mi Vettel nie był by nawet na podium :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel :good: pokazal reszcie stawki gdzie ich miejsce ,i pokazał jak sie wyprzedza zaraz po starcie na 3 i 4 zakręcie :oklaski:

jak by wszyscy mieli bolid red bulla to uwierz mi Vettel nie był by nawet na podium :wink4:

to dlaczego weber nie wygrywa w tym sezonie jak to dla ciebie bolid wygrywa , zreszta kwalifikacje pokazały ze najszybsze były mclareny a wyscigu nie wygrały , nie rozumie niechęci do Vettela wkoncu to dwukrotny juz mistrz świata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel :good: pokazal reszcie stawki gdzie ich miejsce ,i pokazał jak sie wyprzedza zaraz po starcie na 3 i 4 zakręcie :oklaski:

jak by wszyscy mieli bolid red bulla to uwierz mi Vettel nie był by nawet na podium :wink4:

Jakby wszyscu mieli bolid RedBulla, to nie byłaby Formuła1, tylko Red Bull Championship :wink4:

Póki co jest Mistrzem Świata i basta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel :good: pokazal reszcie stawki gdzie ich miejsce ,i pokazał jak sie wyprzedza zaraz po starcie na 3 i 4 zakręcie :oklaski:

jak by wszyscy mieli bolid red bulla to uwierz mi Vettel nie był by nawet na podium :wink4:

to dlaczego weber nie wygrywa w tym sezonie jak to dla ciebie bolid wygrywa , zreszta kwalifikacje pokazały ze najszybsze były mclareny a wyscigu nie wygrały , nie rozumie niechęci do Vettela wkoncu to dwukrotny juz mistrz świata

Weber juz sie starzeje i widać jak by brak motywacji :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jakby wszyscy mieli Ferrari ha ha :polew:

F1 to nie tylko rywalizacja kierowcow, ale takze teamow- od samego poczatku, i cale szczescie, bo tak to bylaby mega- nudaaaaaaaa

Fajnie jak to wszystko jest wymieszane- kazdy z nich ma jakies tam umiejetnosci wieksze lub mniejsze- u niektorych dodatkowo psyhika killera gra role :naughty: no i oczywiscie technicznie mozna wiele zrobic, z tym ze w ostatnich czasach kagance regulaminowe zbyt ograniczaja mysl techniczna- moim zdaniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja wczoraj pisałem ...że Sebuś pokaże że jest Najlepszy ...szkoda że Rusek w kufer Schumacherowi wbił się :kwasny: DRS dziś kilka razy nie sprawdzał się . i te niebezpieczne wyjazdy z PitStopu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie juz F1 zaczyna wkruwiac. DRS-y, KERS-y, skargi na dyfuzory, wydechy, srechy. Niech kazdy team pracuje nad swoim bolidem tak, zeby uzyskiwac jak najlepsze wyniki. Chca miec skrzydlo jak od samolotu? Niech se maja. Chce pacjent uruchomic DRS na szybkim luku? Niech se wlacza i sie sam martwi czy wyleci z toru czy nie. Walka Webbera z Hamiltonem dobitnie pokazuje, jakim bezsensem jest linia uruchomienia tylnego skrzydla przez sedziow. Po co wyprzedzac, skoro za 10 sek na bank ktos cie "wezmie", bo bedzie mogl uruchomic DRS. Ja chce, zeby sie scigali, a nie kalkulowali taktyke i wciskali guziczki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby pozwolili na to, o czym mówisz, to za 2 lata Vettel w Red Bullu zaraz po starcie wzbijałby się w powietrze, zataczał w nim 57 kółek, pionowo lądował przed linią mety i ją przejeżdżał :decayed:

Myślisz, że byłoby to ciekawsze ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby pozwolili na to, o czym mówisz, to za 2 lata Vettel w Red Bullu zaraz po starcie wzbijałby się w powietrze, zataczał w nim 57 kółek, pionowo lądował przed linią mety i ją przejeżdżał :decayed:

Myślisz, że byłoby to ciekawsze ?!

jakby bylo tak, jak Ty mowisz, to by oznaczalo, ze kierowcy mysleliby wylacznie prawa noga, i wciskali gaz do dechy bez wzgledu na sytuacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/makabryczna-smierc-karambol-przy-300-kmh,1708962 :( smutne [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 11:01_________________________________________________

Robert wróci i wszystkim pokaże :good::notworthy:

i tego sie trzymajmy :naughty:

tylko to mnie trzyma przy życiu :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem w wiadomosciach...

Tak patrzac na to video to maja zadziwiajaca technike- kameryo obrotowe na bolidach- mozliwosc dokladnej analizy zdarzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...