Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

jesteś chirurgiem, neurologiem czy chirurgiem plastycznym że stawiasz takie diagnozy na podstawie zdjęcia z krzaków robionego?

Wystarczy, że przez 3 miesiące miałem rehabilitację barku 3 razy w tygodniu i spotykałem się z różnymi "połamańcami". Możesz się ze mną nie zgadzać, generalnie wisi mi to :decayed:

nie chodzi mi o to że sie nie zgadzam lub czepiam :tongue4:

Zapytałem skąd taki osąd :przebiegly:

W takim wypadku skoro miałeś coś tam z barkiem to może faktycznie coś w tym byc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ze zdjęć widać, że ten sezon to może sobie na 100% odpuścić...

sezon to wiadomo od dawna, ze moze sobie odpuscic jednak do ostatniego wyscigu w tym roku zostalo ponad 5 miesiecy wiec mysle, ze jeszcze za kierownica mozemy go zobaczyc. Chocby w celach "marketingowych" bedzie chcial sie pokazac. Renault to IMHO nie jest dobre miejsce dla niego. ten zespol przede wszystkim nie ma kasy tyle ile powinien miec. Nie zapowiada sie, zeby Nick lub Pietja walczyli o tytul w tym sezonie wiec mysle, ze nie bedzie problemu, zeby ktoregos wysadzic z bolidu pod koniec sezonu. A Kubica to "hardcore" samochodowy wiec na pewno bedzie cisnal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicka to trzeba wysadzić na jakims zakręcie. Gorszej niedorajdy znaleźć graniczy z cudem. no moze ten co nie zaliczył żadnego manewru wyprzedzania do tej pory :przebiegly: Pietja jeszcze krótko i brak mu doświadczenia a i tak Nicka bije w umiejętnościach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa, olalem to podczas przerwy i poszedlem na grilla bo myslalem ze znow przerwa jak to bylo zdaje sie 2 lata temu. Ma ktos jakiegos linka/adres zebym mogl to jeszcze raz obejrzec?

plisssssssssssss :notworthy:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:37_________________________________________________Tylko tyle znalazlem...

Formel 1 | Crash Highlights | Montreal 2011 [HD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłakałem się z tego gościa :polew:

Gość był przec**j :polew: :polew: :polew:

wyglądał jakby trochę zawiany :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka rozjebaała wszystkich :kox::decayed:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________

Popłakałem się z tego gościa :polew:

Gość był przec**j :polew: :polew: :polew:

wyglądał jakby trochę zawiany :gwizdanie:

Może walił jabcoka za bandą :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka rozjebaała wszystkich :kox::decayed:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________

Popłakałem się z tego gościa :polew:

Gość był przec**j :polew: :polew: :polew:

wyglądał jakby trochę zawiany :gwizdanie:

Może walił jabcoka za bandą :kox::polew:

pewnie emigrant z polski :naughty: do sprzątania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami ale pamiętam, że w histori F1 już jeden facet z ekipy porządkowej wpadł pod bolid :thumbdown:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:33_________________________________________________button_catch_vettel_canada_2011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami ale pamiętam, że w histori F1 już jeden facet z ekipy porządkowej wpadł pod bolid :thumbdown:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:33_________________________________________________button_catch_vettel_canada_2011.jpg

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami ale pamiętam, że w histori F1 już jeden facet z ekipy porządkowej wpadł pod bolid :thumbdown:

chyba z gaśnicą, zginął wtedy on i kierowca bo tą gasnicą oberwał w głowę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...