Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale jaja! :polew:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

HAM wali dalej z krzywym kolem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega za***isty wyścig!!!:kox:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

ale ta d*pa Alonso taka średniawa:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał polsatu i eksperci polsatu :facepalm::facepalm:

Robert Kubica - Polsat o wypadku - Rallye Du Var - 25.11.2012 - YouTube

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

RK:

"Mogę tylko powiedzieć, że priorytetem jest Formuła 1. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim kibicom."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega szkoda, ale wyścig za***isty!!!

Z tego co czytam to pewnie był najlepszy w sezonie a ja qurwa nawet 5 minut go nie oglądałem bo zachciało mi się brać udział w turnieju F1 gdzie miałem 3 miejsce na 150 osób i na końcu się okazało że mój czas nie został zaliczony i nikt mi o tym nie powiedział z prowadzących:wallbash:

3h czekałem na ipada 2 (5 najszybszych osóB) na darmo i jeszcze w tym czasie wyścig był :wallbash:

Jak będzie gdzieś można oglądnąć cały wyścig powtórkę to dajcie znać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega szkoda, ale wyścig za***isty!!!

Z tego co czytam to pewnie był najlepszy w sezonie a ja qurwa nawet 5 minut go nie oglądałem bo zachciało mi się brać udział w turnieju F1 gdzie miałem 3 miejsce na 150 osób i na końcu się okazało że mój czas nie został zaliczony i nikt mi o tym nie powiedział z prowadzących:wallbash:

3h czekałem na ipada 2 (5 najszybszych osóB) na darmo i jeszcze w tym czasie wyścig był :wallbash:

Jak będzie gdzieś można oglądnąć cały wyścig powtórkę to dajcie znać..

Polsat Sport Extra poniedziałek 2240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bravo Vettel:wink:

Chcesz bana? :polew:

:kox::kox::kox::kox:

powiem Ci szczerze, ze chciałem, żeby wygrał, pokazał wolę walki o tytuł i jak zobaczyłem, co się stało na pierwszym kółku-to wkurwiłem się, ze tak to mogło się skończyć-bez walki, jednak wyszedł z tego cało-na ostatnim miejscu i dojechał na wystarczająca odległość, żeby wygrać wszystko-szacun dla Niego, choć parę razy było blisko przegranej/wygranej Alonso-szkoda mi Hamiltona, mógł dojechać pierwszy i zepchnąć Kimiego...W takiej konfiguracji-Alonso nie mógł wygrać, bo nawet, gdyby dojechał, jako pierwszy-Webber-po prostu "nie ukończył by wyścigu", lub "musiał by" zjechać do boxu... i dalej Vettel był by pierwszy w generalce...team work było widac na przykładzie Ferrari, za co pokłon w stronę Massy, który wg mnie zrobił więcej dla Alonso, niż On sam...i tak, jak wcześniej pisałem-Massa "namieszał", bo był u siebie...czego można było się spodziewać, to samo Senna, choć Ten w trochę inny sposób namieszał... ogólnie wyścig ciekawy i dostarczył mi wielu wrażeń-najlepsze momenty-zabłądzenie Kimiego:grin: i próba ukończenia wyścigu bez przedniego koła, przez Hammiltona :grin:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja by były jak by Robert cisnął szybciej niż Sebastian Loeb :kox:

jechac szybciej pewnie sie da, jednak sztuką jest za kazdym razem dojechac do mety :wink: a Kubica, pomimo ze zycze mu jak najlepiej, to juz sie rozqrwił tyle razy ze szkoda gadać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja by były jak by Robert cisnął szybciej niż Sebastian Loeb :kox:

jechac szybciej pewnie sie da, jednak sztuką jest za kazdym razem dojechac do mety :wink: a Kubica, pomimo ze zycze mu jak najlepiej, to juz sie rozqrwił tyle razy ze szkoda gadać :kwasny:

czyli :whistling:

Mino siedem lat od mierci Richarda Burnsa :confused4:

---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

Kubica odrzucił propozycję jazdy w DTM na sezon 2013. Rozważa GT, WTCC i zostanie w rajdach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś pamiętam jak się dowiedziałem w ten dzień o jego śmierci, byłem na uczelni wtedy i telefon że zmarł Burns to tego dnia nie mogłem się odnaleźć na wykładach..

To był czarny okres 2 lat w rajdach WRC bo najpierw on a 2 lata później McRae..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem dla Kubicy i innych dzisiejszych kierowcow...

dla mnie Ayrton Senna byl i jest nr.1

Top Gear on Ayrton Senna (Full Segment) - YouTube

ps. jest wiele klipow avi itp. bez komercji wartych obejrzenia :wink:

bo Top Gear i BBC nie do konca przedstawili fakty :wink:

sorry za OT :hi:

Nie rozumiem tego postu....

Ayrton to legenda, a aktywni obecnie kierowcy nie. Dopiero jak skoncza kariere i po czasie mozna ich wszystkich porownac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...