Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

kimi znow zablysnal ha ha!!!:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ferrari przepieknie :banan:

kimi trzyma forme :thumbup1:

mercedes :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze komentarze Kimiego :grin:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

163497_530424847016710_216087344_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP2 2013 - Monaco - Lucky Bird Survives - YouTube

Farciarz :wink:

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 16:36 ----------

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy jestem dzisiejszego wyścigu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nuda:kwasny:,miałem nadzieje ze bedzie mokro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie.... zobaczymy co z Ferdkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z okazji rajdu akropolu udało mi się ustrzelić parę fotek Robertowi i Baranowi

DSC_0044.jpg

DSC_0054.jpg

DSC_0057.jpg

DSC_0063.jpg

DSC_0071.jpg

DSC_0079.jpg

DSC_0092.jpg

DSC_0113.jpg

DSC_0125.jpg

DSC_0173.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citroën WRC 2013 - Rallye de l'Acropole - Jour 2 - Vidéo Dailymotion

---------- Post dopisany 08-06-2013 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 20:03 ----------

No to zaczynamy kwalifikacje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Owszem, tęsknię za wyścigami w Formule 1 – powiedział Kubica w wywiadzie dla BBC Sport. – Gdy robisz wszystko, aby stać się kierowcą F1 i któregoś dnia to się kończy, to nie sprawia bólu, ale nie jest to z pewnością coś, czego byś chciał.

W wypadku odniosłem poważne obrażenia. Mam szczęście, że wciąż mogę się ścigać na wysokim poziomie, chociaż już nie w F1.

Prowadzenie bolidu nie byłoby wielkim problemem. Takowy stanowiłoby ukończenie wyścigów na wszystkich torach. To niestety nie jest na chwilę obecną możliwe. Kłopot stanowi przestrzeń w bolidzie. Może gdyby któregoś dnia FIA zezwoliła na to, by bolidy były szersze o 10 do 15 cm, wówczas mógłbym się ścigać.

Dla mnie ważne jest to, że widzę postępy. Nawet jeśli w życiu codziennym ręka nadal sprawia mi kłopoty, to gdy prowadzę, widzę postęp, widzę go też, gdy trenuję w symulatorze.

Pytanie, jak daleko będę w stanie dojść i jak długo to potrwa. Szczerze mówiąc, dla mnie to nie ma znaczenia, czy to potrwa miesiąc, rok czy dziesięć lat. Może któregoś dnia znów będę miał szansę poprowadzić bolid F1.

Miałem szczęście, że dostałem się do F1. Czas po wypadku był dla mnie bardzo ciężkim okresem. Miesiące, może nawet już teraz dwa lata – nie tylko ze względu na operacje, rekonwalescencje, ból, ale ze względu na to, że gdy dochodzisz do siebie leżąc w szpitalu, zaczynasz za tym tęsknić. Zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielką miłością pałasz do tego sportu.

Za swój błąd zapłaciłem wysoką cenę, ale ta cena mogła być znacznie wyższa, to pewne. Niestety, to część tego sportu, którą trzeba zaakceptować. Gdy prowadzisz, nie myślisz o tym. Jeśli tego nie akceptujesz, to tego nie rób - brzmi dalsza część jego wypowiedzi.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie na starcie po karach: 1. Vettel; 2. Hamilton; 3. Bottas; 4. Rosberg; 5. Webber; 6. Alonso; 7. Vergne; 8. Sutil; 9. Hulkenberg; 10. Raikkonen (+2); 11. Ricciardo (+2); 12. Perez; 13. Maldonado; 14. Button; 15. Gutierrez; 16. Massa; 17. di Resta; 18. Pic; 19. Bianchi; 20. Chilton; 21. van der Garde; 22. Grosjean (+10) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...