Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda to, ze silnik Reno w Reno jest słabszy niz ten w RedBullu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prawda to, ze silnik Reno w Reno jest słabszy niz ten w RedBullu?

Tego nie dojdziemy nigdy - brak oficjalnych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio i to jak :polew:

po pierwszym sektorze miał 0,1 przewagi nad 10 zawodnikiem a podniecony Kochański opowiada, że Button jest na bardzo szybkim okrażeniu :polew:

Po drugm sektorze dalej się nie zorientowali a na koniec okrążenia Borowczyk mówi: "nie udał się 3 sektor Buttonowi" :polew: :polew:

problemem jest odpalić laptopa z live timing'iem

jak dla mnie to kluczowa dla Renault będzie pierwsza część wyścigu, żeby tylko Robert nie stracił pozycji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem jest odpalić laptopa z live timing'iem

widocznie dla Pana Borowczyka i Kochańskiego jest to problem.

Może niech Polsat zasponsoruje im na wyścigi Kangaroo TV tam też są czasy na bieżąco :polew:

ciekawe co z tego będzie?

http://f1.pl/Artykul.82+M56d9c91876e.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Kubek wyjechał na twardej mieszance?

Jeśli tak to dobrze.

Ciekawi mnie po ilu okrążeniach będą pierwsze zjazdy. Coś mi się wydaję że ok. 7-10 okrążenie czołówka zacznie zjeżdżać. A w innych przypadkach opony będą masakrowane do końca swoich granic.

[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 22:52_________________________________________________http://en.espnf1.com/bahrain/motorsport/story/11176.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś typy?... tak w ślepo na początek sezonu...

ja stawiam 4te miejsce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam na forach, to jednak nasz rodak będzie startował na miękkiej mieszance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miękkiej.

Problem w tym, że na dziurze zablokował koło (czyt. przytarł oponę) i nie do końca jest ona okrągła.

Chcą prosić komisję o pozwolenie na zmianę 1 koła.

Co do wyniku.

Moim zdaniem wersja optymistyczna to pierwsza 10.

Wersja :kox: to pierwsza 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Kubek będzie gdzieś koło 7 miejsca, ciekawi mnie jak pojedzie Szumi :naughty: każdy będzie chciał go objechać, pytanie co stary lis będzie w stanie zrobić :cool1: PS. wcale go nie lubię, ale chętnie będę śledził bieg wydarzeń :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Kubek będzie gdzieś koło 7 miejsca, ciekawi mnie jak pojedzie Szumi :naughty: każdy będzie chciał go objechać, pytanie co stary lis będzie w stanie zrobić :cool1: PS. wcale go nie lubię, ale chętnie będę śledził bieg wydarzeń :kox:

Kubica go wyprzedzi bez problemu jak nie na starcie to o paru kółkach.Ma znacznie wolniejsze auto od Roberta a to, że jest przed nim to małe problemy z bolidem Roberta w 3Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na 1 :good:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________

stronka taty [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________a tak ogólnie to ma w tym roku do kitu pomalowany kask :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kij z kaskiem ważne żeby w czubie był :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem pewien ze kask to kwestia indywidualna i jest niezmienny. ale widac komercja wziela góre nawet w przpadku R.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kij z kaskiem ważne żeby w czubie był :naughty:

:good:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:19_________________________________________________

bylem pewien ze kask to kwestia indywidualna i jest niezmienny. ale widac komercja wziela góre nawet w przpadku R.K.

myslę że zmieni to niedługo

[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:19_________________________________________________zapowiada się mega wyścig :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...