Skocz do zawartości
IGNOROWANY

źle dobrany odcień drzwi pomoc


skinu44

Rekomendowane odpowiedzi

hejka jakiś czas temu kupiłem drzwi do audi a4 b5 sedan jest trosze inny odcień srebnegi co możecie poradzić na to malować je czy polerka cos da może jakieś pasty czy coś ?

zdj drzwi:

muqbnizw.jpg

kax66xwh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka jakiś czas temu kupiłem drzwi do audi a4 b5 sedan jest trosze inny odcień srebnegi co możecie poradzić na to malować je czy polerka cos da może jakieś pasty czy coś ?

zdj drzwi:

muqbnizw.jpg

kax66xwh.jpg

Witaj,

Gdybyś miał ewidentne wady po lakierowaniu na warstwie bezbarwnej lakieru to wówczas można je spolerować i często po takim zabiegu nie ma śladu.

U Ciebie najprawdopodobniej polakierowano jeden element a na sąsiednich nie zrobiono tzw. cieniowania lakieru.

Gdyby fachowo lakiernik zrobił cieniowanie różnica między nowym lakierem na malowanym elemencie a pozostałymi elementami byłaby zniwelowana,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka jakiś czas temu kupiłem drzwi do audi a4 b5 sedan

U Ciebie najprawdopodobniej polakierowano jeden element a na sąsiednich nie zrobiono tzw. cieniowania lakieru.

On nic nie lakierował, kupił drzwi w innym odcieniu :)

Nic z tym nie zrobisz, polakieruj, albo kup zgodne ze swoim kodem lakieru bo te dopierałeś na oko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka jakiś czas temu kupiłem drzwi do audi a4 b5 sedan

U Ciebie najprawdopodobniej polakierowano jeden element a na sąsiednich nie zrobiono tzw. cieniowania lakieru.

On nic nie lakierował, kupił drzwi w innym odcieniu :)

Nic z tym nie zrobisz, polakieruj, albo kup zgodne ze swoim kodem lakieru bo te dopierałeś na oko?

zgadza się na oko :P to będzie trza myśleć nad malowaniem zmatowić i pomalować, albo zostawić :P i tak jeździc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli kod lakieru na drzwiach jest taki sam a różnią się odcieniami to polerka załatwia sprawę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic polerka nie zmieni, to jest lakier dwuskładnikowy, baza jest inna a nie klar. polerka NIC tu nie zmieni.

Na tabliczce znamionowej masz kod lakieru, potem wrzuć ten kod w allegro i wyszukasz sobie wszystkie elementy tylko w twoim kolorze. Przypuszczam, że za gołe drzwi zapłacisz mniej niż za lakierowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była igła to trzeba pomalować drzwi przód i pocieniować błotnik przód, drzwi tył. Srebro na strzała prawie nigdy nie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...