Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kontrolka esp zapala się samoczynnie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od pewnego czasu podczas jazdy zapala się kotrolka esp...Tak jak po wciśnięciu esp zapala sie i świeci; włącznik nie reaguje dopiero po zgaszeniu silnka wszystko wraca do normy. Po przejechaniu kilku dziesięciu km sytacja się powtarza...Gdzie szukać przyczyny; uszkodzona jest poduszka silnika po prawej stronie zacznę od jej wymiany. Zobaczymy czy będzie ok.

Opublikowano

Witam od pewnego czasu podczas jazdy zapala się kotrolka esp...Tak jak po wciśnięciu esp zapala sie i świeci; włącznik nie reaguje dopiero po zgaszeniu silnka wszystko wraca do normy. Po przejechaniu kilku dziesięciu km sytacja się powtarza...Gdzie szukać przyczyny; uszkodzona jest poduszka silnika po prawej stronie zacznę od jej wymiany. Zobaczymy czy będzie ok.

witam mam dokładnie taki sam problem u siebie. jeśli udało by ci sie namierzyć usterkę byłbym wdzięczny za jakieś informacje

Opublikowano

To raczej nie jest wina poduszki silnika.

Opublikowano
  • Autor

Witam od pewnego czasu podczas jazdy zapala się kotrolka esp...Tak jak po wciśnięciu esp zapala sie i świeci; włącznik nie reaguje dopiero po zgaszeniu silnka wszystko wraca do normy. Po przejechaniu kilku dziesięciu km sytacja się powtarza...Gdzie szukać przyczyny; uszkodzona jest poduszka silnika po prawej stronie zacznę od jej wymiany. Zobaczymy czy będzie ok.

witam mam dokładnie taki sam problem u siebie. jeśli udało by ci sie namierzyć usterkę byłbym wdzięczny za jakieś informacje

W sprawie ESP byłem u elektryka podpiął do kompa i stwierdził że do wymiany jeden czujnik temperatury koszt ok 40 zł i włącznik świateł stop ok 40 zł ; i ma być ok ... stwierdził że to często zdarza się w tych autach usterka ma być zrobiona na poczekaniu. Napiszę jak to zrobię podam nr części ewentualnie zrobię zdjęcia i przejadę parę setek w celu sprawdzenia...Pzdr.

Edytowane przez kulpios

Opublikowano

czunik skrętu do kalibracji, mi pomogło

Edytowane przez STANIV

Opublikowano
  • Autor

:)

Edytowane przez kulpios

Opublikowano

Sprawdzcie sobie stan plynu w zbiorniczku, u mnie dolanie troszku pomoglo wczesniej, jako ze klocki i tarcze byly na wykonczeniu :)

Opublikowano

czujnik skrętu do kalibracji na 100%

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czujnik skrętu do kalibracji na 100%

Co? Ja zrobiłem jak wyżej czujnik temp.przy odmie i włącznik świateł stop i problem z głowy

Jak trzeba podam nr części...Podobno to dość częsta bolączka...

Edytowane przez kulpios

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Co? Ja zrobiłem jak wyżej czujnik temp.przy odmie i włącznik świateł stop i problem z głowy samemu można to zrobić za max.80zł warsztat z kompem ok 170zł.

Jak trzeba podam nr części...Podobno to dość częsta bolączka...

czujnik temp. powiadasz ??? poczytaj forum, problem kończy sie na wymianie czujnika stopu. No to mechanior miał bonusik ... łech łech łech!

Opublikowano
  • Autor

Co? Ja zrobiłem jak wyżej czujnik temp.przy odmie i włącznik świateł stop i problem z głowy samemu można to zrobić za max.80zł warsztat z kompem ok 170zł.

Jak trzeba podam nr części...Podobno to dość częsta bolączka...

czujnik temp. powiadasz ??? poczytaj forum, problem kończy sie na wymianie czujnika stopu. No to mechanior miał bonusik ... łech łech łech!

Wymieniałem razem z nim bo to znajomy mam ten czujnik jak chcesz to sobie go wsadz i jeżdzij bo u mnie raz działal raz nie...i wtedy ja się pośmieję...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.