Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele Recaro czy pasuja od Anglika ?


Pepe quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szybkie pytanko , mam okazje kupic fotele recaro pól skórzane z audi s4 b7 sedan Anglik .

i otóż czy jest jakaś różnica w mocowaniu foteli miedzy anglikiem a europejskim?? i czy pasują z sedana do kombi ??
i chyba więcej różnic nie ma ??

co myślicie o takich ? kilka fotek. jak pasują to jutro jade po nie :) bo wyszukać recaro do wnętrza jasnego to rarytas, jeszcze poluje na pól skory

recaro_1.jpg
recaro_2.jpg
recaro_sid.jpg
recaro_tyl.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasują. Oparcie kanapy w sedanie nie posiada mocowań do rolety.

Poza tym Recaro ze zdjęcia są z B6.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowania do rolety to może uda mi sie przelozyc, chodź i tak roleta juz leży ponad rok w garażu i nie używam, a co do modelu foteli widziałem ze gość mial je w czarnym sedanie b7 z 2007 rok a idą na sprzedaż bo auto dostało kasacje na dupe stan z bliska wyglada na raczej bdb żadnych przytarć,przecięć i cena za nie to 2800zl chyba warto ???? Licze na wasze opinie jakies ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładałem u siebie fotele z Anglika i miałem błąd związany z matą pasażera,zamieniałem wiązkę prawo lewo i po błędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foteliki zakupione wczoraj :) w niedziele będę montował , mam nadzieje ze obejdzie sie bezproblemowo , z tymi kostkami i elektryka bo troche nie mam pojecia, mam nadzieje ze przeczytam kilka tematów i pójdzie to jakoś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 i B7 mają identyczne mocowania foteli, więc to jedynie kwestia estetyki samego fotela. O ile pamiętam chodziło o zaślepkę bocznej poduszki - w jednych obszyta, w drugich plastikowa (nie ma pewności, można mnie poprawić). A temat rolety to po prostu przekładka pleców kanapy, prosty temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i wszelkie regulacje też będą ze złej strony ;)

Skąd taka teoria??? W B6/B7 oba fotele Recaro są regulowane w tym samym stopniu, mają tą samą ilość przycisków. Wkładasz więc lewy fotel na lewą stronę i prawy na prawą i tyle. Po prostu to co w angliku było fotelem kierowcy i pewnie jest bardziej zużyte, teraz będzie fotelem pasażera. Żadnych innych różnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest wizualna różnica Recaro z b6 a z b7? macie jakieś fotki?

Boczek z airbagiem foteli przednich z B7 jest gładki, w B6 jest plastikowa zaślepka. Poza tym zagłówki kanapy z B6 kończą się na oparciu i 'wystają' z oparcia, natomiast w B7 nachodzą ładnie na oparcie.

B6

YWI2OWJkNDlhNjZiN2IzMGIyNjM1Nzc2NjQ4MTAzRecarorear.JPG

B7

AudiRecaroswap2.jpg088__scaled_600_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...