Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Morska TurboQrwa 4x4 98rok


ch0m1k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem :)

Kiedyś już opisywałem swoją Adele aczkolwiek z pewnością z racji braku modów temat zniknął :D

Tak więc już po ponad 2 latach razem zaczyna coś się dziać . Chodziły różne myśli o zmianie samochodu itp itd aczkolwiek zmiana odeszła w zapomnienie , zaczną się mody :) Ale od początku

Posiadaczem tejże a4 stałem się dnia 12.10.2013 , 98 rok 110 kuca , grzane d*py , nic szczególnego . Wtedy szukałem sedana w Q a mało ich było , więcej kombiaków których wtedy nie chciałem ( teraz żałuję ,więcej świn by się zmieściło :D )

Zaślepiony totalnie wziąłem ją , stuknięta przodem była dobrze lecz moje (wtedy podniecone) oko tego nie dostrzegało . Została kupiona , stan techniczny był wporządalu ( czego nie mozna było powiedzieć o blachach ) Z grubszych rzeczy zawias tył w 2013 grudniu , reszta eksploatacja

Jesteśmy razem już ponad 60tyś km

Kilka fotek po kupnie :

4v4d.jpg

0yai.jpg

5cfw.jpg

Przymiarka do 17 " . Na Wiosne 2016 będzie jakaś fela na 100%

da37.jpg

Tu jeszcze jakiś filmik z zimy 14-15 jakieś tam latanie po parkingu :) nabierałem doświadczenia

https://www.youtube.com/watch?v=kF9tmaLbES8

I taka była sielanka do dnia 12.01.2016

Jajko na drodze totalne , zero hamowania przy 20km/h beng w dupe dla passata

Gdyby ktoś mi powiedzial że nie wyhamował przy 20km/h powiedziałbym że jest debilem , musiałem przekonac sie sam

u57u1caf82yi.jpg

I od tego zaczynają się konkretniejsze mody , znaleziona cała audi na części w kolorze , 99 rok , przekładania ryja w trakcie , w nastepnym tygodniu dojdą drzwi itd tak żeby był pełen polift . Bedę na bieżaco informował co i jak . Pomału coś będzie robione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe słowo tuning kojarzy mi się zawsze z bmw 316/318 :D Tu nie będzie tuningu , tu będzie wszystko szykownie i elegancko , ładnie i z klasą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia w naprawianiu :]

Trzeba pamiętac, że Q się rozpędza lepiej, ale hamuje tak samo jak każdy inny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja :) Audi poskładana , na chwile obecną wygląda to tak . Dzisiaj pojechała na detailing , fotki po odbiorze będą ;)

y0fcm2bw8odo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie :)

Jak zamierzasz ogarnąć listwy? Błotnik uposażysz w wąską listwe czy już polecisz cały bok szerokimi z FL ? I jak to się ma z tymi pastikami przy progu?? Jak miałeś dawce trzeba było brać wszystko łącznie z poszyciem drzwi klapą i tylnem zderzakiem hehe :D

Powodzenia , podłączam się do obserwowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam cziptuning do 1.9 AFN Sam jestem po tym zabiegu i jest Kolosalna różnica :dance:

W tym roczniku który mamy robisz czipa praktycznie sam, zamawiasz kosci z Allegro. Przelutowujesz je w kompie i już latasz z nową mocą :banan2: Uwierz warto wydać 200zł na kości tym bardziej przy :quattro:

Edytowane przez Mateusz Bekier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze nie kazde mapy pasuja pod dany egzemplarz. Duzo lepiej zrobic program pod autko, 400 pln wiecej ale wiadomo ze turbo ani nic sie nie zesra po miesiacu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...