Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S...ebidi line A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam u siebie zrobione tzn.zeszlifowany karbon pozniej przeciaglem papierem sciernym o degradacji 500 wzdluz (rysy rowne na calej dlugosci) na to podklad bezbarwny+ lakier i jest ok.Wnetrze zrobilo sie bardziej zywe,bogatsze.

Podrzuc foto jak to u ciebie wyglada

Dzisiaj lecę po kompletny sufit od lifta mam nadzieje ze nie bedzie problemów z wymianą i w zasadzie zostanie tylko deska bo moja cierpi na odklejanie przy słupkach ale to przy okazji jakie ładna trafi pod ręką

Opublikowano

Co trzeba zrobic zeby navi komunikowalo sie z fisem? U mnie po zmianie symphony na rns d nie wyswietlaja mi sie na fisie juz komunikaty z radia :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Obstawiam ze trzeba przekodowac radio

Opublikowano

Na kierownicy czerwony znaczek zeszlifowałeś?

Opublikowano
  • Autor

Co trzeba zrobic zeby navi komunikowalo sie z fisem? U mnie po zmianie symphony na rns d nie wyswietlaja mi sie na fisie juz komunikaty z radia :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Potrzebujesz tuner tmc żeby spiąc navi z fisem inaczej nie da rady

Prezesik kierke taka już kupiłem

Z podsufitki nic miała być piękna a cała się odklejala ale za to wziolem sobie ręczny w skórce i kompletna tapicerkę bagażnika z polifta ☺

Opublikowano

Gdzie Ty takie skarby znajdujesz ? Po szrotach latasz?

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Gdzie Ty takie skarby znajdujesz ? Po szrotach latasz?

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Heh przyglądam się allegro i olx bardzo często niestety w mojej okolicy niema szrotu z prawdziwego zdarzenia dzisiaj akurat pojechałem 20km rozbebeszyc angielskiego polifta bo ktoś miał na części akurat miałabyc w sumie podsufitka a wyszedł wystrój bagażnika ręczny i parę innych drobiazgów

9ed48d1ec056b57e6fb647aeb4acf73e.jpg

Za 10zl ☺

Opublikowano

Pozazdrościć zakupu :) Chętnie odkupie za 20 zł :decayed: 100% zarobku

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pozazdrościć zakupu :) Chętnie odkupie za 20 zł :decayed: 100% zarobku

Heh No way :-D

Poliftowy bagażnik zamontowany razem z tunerem tv w koszu w boczku przeniesiony tuner dvb t na tył instalacja zrobiona jak ori i dolozone gniazdo 12v

005539fc80bee246d741b46c1b7f32a1.jpg

Oraz mały gadzecik pomocny przy parkowaniu

8ce010e9981dc5d6f334b9787ab5a36f.jpg

Opublikowano

Jaki koszta za takie cudo??

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jaki koszta za takie cudo??

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Kamerka 60zl allegro

Umyta bo ostatnio lekko zaszła brudem

a77f837938dd5ac7ec8163d4629c4134.jpg

Z nowych rzeczy to wpadła podsufitka poliftowa

df183ae0a6329e38f7b4a390fae24942.jpg

Fotka z prac montażowych

Oraz deska czeka na swap bo wiadomo te przedliftowe miały tendencje do odklejania się

Opublikowano

no ładnie działasz, autko trafiło w dobre ręce, powiedz czy temp oleju działa Ci?

Opublikowano
  • Autor

Działa bo jest podpięty czujnik w miskę która musiałem zmienic na liftowa z otworem pod g266

Opublikowano

tak myślałem:)sam to wszystko ogarniasz?

Opublikowano
  • Autor

tak myślałem:)sam to wszystko ogarniasz?

Wszystko sam jedynie z miska byłem u kolegi mechanika bo ma podnośnik a jakoś na lewarku słabo to widziałem :-)
Opublikowano

pokaż mi dokładnie jaka to kamerka, jak to podpiąć pod rns d? :) z tyłu gdzieś pod blendą ją wsadziłeś?

Opublikowano
  • Autor

a51a84fd0bab8573159557ef2e3b35a3.jpg

Takie na szybko miałem pod ręką

pokaż mi dokładnie jaka to kamerka, jak to podpiąć pod rns d? :) z tyłu gdzieś pod blendą ją wsadziłeś?

Pod rns d albo za pomocą kabelka przejściówki albo pod ten ori tuner tv
Opublikowano

a odpala się ona po zapięciu wstecznego czy jak?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niestety sama z siebie się nie odpali trzeba navi przełączyć mi tam.pasuje bo nie zawsze kamera potrzebna

W niedzielę była chwila czasu więc trochę posprzatalem i nawoskowalem w ramach wiosennych przygotowań

Na srebrnym ciężko o zadowolenie ale można stwierdzić że lakier się błyszczy

68038a32f253160bc7ed5530c1060e66.jpg

09e5dc8c4130d0d9fef0b0407bb5da56.jpg

Opublikowano

Wow, dostała drugie życie, GRATULACJE :a4fan:

Na srebrnych/szarych dobry jest Harly Wax -- daje mocny wetlook, polecam.

Powinien zrobić dobra robotę na a-czworce.

Buy-Harly-Wax-250px.jpg

http://www.ttforum.co.uk/forum/viewtopic.php?f=2&t=65116

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.