Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4L


Rekomendowane odpowiedzi

Chińczycy mają swoje Audi

Pomimo kryzysów na rynkach globalnych, Chiny są nadal jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków. Dlatego też niemiecki koncern bardzo poważnie traktuje chińskich konsumentów.

50c78e4b6ab055bcf4b7aaa6e7755148.600x400.jpg

Model A4L będzie już drugim samochodem po A6, który został przedłużony specjalnie na potrzeby tego specyficznego rynku. Poprzedni model trafił do Azji w 2000 roku. Przedłużane wersje modeli Audi są bardzo często wykorzystywane do transportu przez firmy i menedżerów wysokich szczebli.

Model A4L został specjalnie przygotowany do warunków drogowych jakie występują w Chinach. Auto mierzące 4,76 metra oferuje mnóstwo przestrzeni dla pasażerów okupujących tylną kanapę. Rozstaw osi w porównaniu ze standardową wersją został powiększony o 6 centymetrów.

Audi A4L będzie dostępne z silnikiem 2.0 TFSI (180KM) oraz topową jednostką 3,2 V6 FSI, która osiąga moc 265 koni. Silniki Diesla nie cieszą się popularnością w Chinach zatem niemiecki producent nie w planach wprowadzania takiej jednostki an ten rynek.

Źródło:Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie.. Po co im dluzsze wersje, skoro sami nie sa zbyt "dludzy" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie.. Po co im dluzsze wersje, skoro sami nie sa zbyt "dludzy" :polew:

Zapewne dlatego , że niektórzy uważają , że samochód to przedłużenie .......... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie.. Po co im dluzsze wersje, skoro sami nie sa zbyt "dludzy" :polew:

Zapewne dlatego , że niektórzy uważają , że samochód to przedłużenie .......... :decayed:

beda ich tam wozic po 10-ciu .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w moim czasem brakuje miejsca z tyłu. Chętnie bym sie zamienił

Zawsze możesz zakupić kombi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mierzące 4,76 metra oferuje mnóstwo przestrzeni dla pasażerów okupujących tylną kanapę.

Translator RLZ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w moim czasem brakuje miejsca z tyłu. Chętnie bym sie zamienił

Zawsze możesz zakupić kombi :)

kombi tak ale po 2004...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie po A6 w wersji Long? Wiem, że jest A8 L, ale A6 L?

Słyszałem od ludzi co sprowadzają auta, że na rynku wtórnym A8 L, jest tańsze od A8, ciekawe jak będzie z tymi A4 L i A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...