Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czerwone lampki ambiente nad tylną kanapę


Artur_8K0

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko...

Czy da radę jakoś wyrezać tylne oświetlenie, żeby był w nim diody które dają czerwoną poświatę? Mam tak z przodu i chciałbym mieć też z tyłu :) Może da się kupić taki panel oświetlenia od np A6? Robił ktoś coś takiego u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jak najbardziej oryginalnie to ogarnąć i bez takiej rzeźby... Jak mam wiercić i kombinować co będzie wiązało się z opuszczaniem podsufitki to podziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jak najbardziej oryginalnie to ogarnąć i bez takiej rzeźby... Jak mam wiercić i kombinować co będzie wiązało się z opuszczaniem podsufitki to podziękuję

nic nie opuszczasz, wszystko robi się w lampce P&P jak kupisz odpowiednie wsuwki. Ja jestem właśnie w trakcie rezania przedniej lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rzeźby się da, zaraz Ci podam nr nowej lampki jeśli chcesz. Wszystko P&P, podpinasz i działa.

Z tym ze kosztuje dużo więcej, ale za to profi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadaj do kolegi Tomnika, może zrobią moduł led P&P na tył, który przy włączonych pozycjach będzie dawał czerwoną poświatę a podczas zapalenia normalnego światła czerwony kolor zgaśnie. coś takiego jak moduł podświetlenia nóg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rzeźby się da, zaraz Ci podam nr nowej lampki jeśli chcesz. Wszystko P&P, podpinasz i działa.

Z tym ze kosztuje dużo więcej, ale za to profi

Jak możesz to podeślij i mi bo też o czymś takim myślałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy też jaką masz kolego lampkę, jeśli dzieloną to ujdzie wyrezać, jak całą to z tego co wiem nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzieloną z podświetlanymi przyciskami, ale numeru Ci nie jestem w stanie podać... W bagażniku też mi się świeci przycisk...

Diody od Tomnika wkładałem przedwczoraj i chciałbym żeby to wszystko było ORI bez żadnego wiercenia i modułów VPAD-2 o ile dobrze pamiętam (te z czerwoną poświatą)... Chcę tak jak dała fabryka, co z resztą zaznaczyłem w wątku o moim A4, że rezanie ma opierać się tylko i wyłącznie na gadżetach które wyszły z fabryki (prócz ledów :) ) Także jeśli można to prosiłbym o numer lampki z diodami ambiente :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką lampkę jak w linku (oczywiście bez tych otworów) Więc gdzie ewentualnie dokupić takie diody ori ? Czy się nie opłaca i lepiej dorobić sobie na własną rękę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem - żadnego wiercenia i doklejania czegokolwiek...

Jeśli oryginalnie tylna lampka nie wychodziła z diodami ambiente, to takie diody u mnie w aucie się nie znajdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem - żadnego wiercenia i doklejania czegokolwiek...

Jeśli oryginalnie tylna lampka nie wychodziła z diodami ambiente, to takie diody u mnie w aucie się nie znajdą :)

W takim razie sprowadzę cię na ziemię :) Oryginalnie tylnych lampek z diodami ambiente NIE BYŁO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie były w przedniej, dużej lampce podsufitki. jest tam przygotowana instalacja więc wystarczy włożyć diody .

1438.jpg

Do diodek mogę dołożyć oryginalny panel z fabrycznymi otworami ponieważ "wiercony w garażu" brzydko wygląda ;-)


Jeden komplet zabrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...