Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 TDI - CZARNY SEDAN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

W listopadzie ubiegłego roku nabyłem swoje pierwsze Audi. A4 z końca 2008 roku (model 2009) od 1 właściciela z polskiego salonu i dlatego z nie najbogatszym wyposażeniem.

Sedan z silnik 2.0 TDI 143km z przebiegiem 114 kkm serwisowana na bieżąco.

Wyposażenie:

- kolor czarny LZ9Y
- klima 2-strefowa
- ksenony z dynamiczną regulacją zasięgu reflektorów
- fotele sportowe skóra+alkantara i podgrzewane, ciemna podsufitka
- kolorowy FIS
- servotronik
- czujnik deszczu
- pakiet podświetlenia nóg
- parktronik tył
- koła 17" 
- hamulec postojowy z asystentem podjazdu (Audi Hold Assist)

- radio concert z nagłośnieniem Audi Sound System
- coming home / leaving home
itd

Po kupnie wymieniłem olej, filtry płyny i nabyłem kabelek.
Z funkcji aktywowałem test zegarów, wizualizacje parktronik na ekranie, obniżanie lusterka prawego przy cofaniu.

W planach do zrobienia (zobaczymy co się uda zrobić)
- program na 170km - ZROBIONE
- navi 3G HHD - ZROBIONE
- pakiet chrom wewnętrzny - ZROBIONE
- oświetlenie led wewnątrz - ZROBIONE
- PDC przód - ZROBIONE
- kierownica 3 ramienna ścięta z multifunkcją - ZROBIONE
- aktywny tempomat z radarem (ACC) - ZROBIONE
- lusterko wsteczne fotochrom - ZROBIONE

-składane lusterka fotochrom - ZROBIONE

-tylne lampy LED - ZROBIONE

Jak coś jeszcze to dopisze.

432842f511ab06bamed.jpg

5fb012a02909f760med.jpg

0ce9ef458bea9e9emed.jpg

0bbded5a5fcdf44fmed.jpg

b5adbc64d5bc4275med.jpg

96e34c7a83d18655med.jpg

Edytowane przez Zbig208

Opublikowano

Gratulacje zakupu, witamy w gronie B8 :). Nawet nie gupio wyposażony :).

Opublikowano

Sedan ;)

Opublikowano

gratki auta

Opublikowano

gratki!

Sliczna jest:)

Opublikowano

Wyposażenie spoko.

Masa B8'ek jeździ bez xenonów, a to jest dopiero bieda w takim aucie.

Opublikowano

Ładny sedan, fajna barwa led żadko spotykana.

Opublikowano
  • Autor

Ledy w tym aucie muszą być bo bez nich to kiesko wygląda.

Zamówiony komplet żarówek LED do wewnątrz :) .

Opublikowano

Gratulację zakupu, fajna sztuka.

Masa B8'ek jeździ bez xenonów, a to jest dopiero bieda w takim aucie.

To xenony według Ciebie są wyznacznikiem dobrego wyposażenia? Bez tego nie ma prestiżu? Ja nie mam xenonów i nie szukałem B8 dla dla nich tylko dla napędu quattro. Są osoby na forum które dokładają do swoich B8 to co mam w standardzie, ale bez xenonów to bieda?

Opublikowano

Fajne autko gratki i udanych modów :)

Opublikowano

Gratulację zakupu, fajna sztuka.

Masa B8'ek jeździ bez xenonów, a to jest dopiero bieda w takim aucie.

To xenony według Ciebie są wyznacznikiem dobrego wyposażenia? Bez tego nie ma prestiżu? Ja nie mam xenonów i nie szukałem B8 dla dla nich tylko dla napędu quattro. Są osoby na forum które dokładają do swoich B8 to co mam w standardzie, ale bez xenonów to bieda?

Prestiżu? Mało mnie to interesuje, tak jak to co sobie ktoś myśli o moim aucie.

Akurat B8 nie jeździłem nigdy ze światłami halogenowymi, ale nie widziałem żadnych halogenów które w jakikolwiek sposób zbliżyłyby się jakością świecenia do xenonów.

Chodzi tylko i wyłącznie o kwestie techniczne.

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem dzisiaj paczkę kompletem żarówek ledowych do środka A4 B8 sedan.

Sprawdziłem i jest komplet opisane która gdzie, a do bagażnika dostałem 2 ledy.

U mnie w bagażniku jest jedna (więcej się nie mogłem dopatrzyć).

Pomylili się czy np. w polifcie w bagażniku są dwie.

Będzie na zapas :)

Opublikowano

Jakie ledy?

Opublikowano
  • Autor

żarówki ledowe zastąpią zwykłe żarówki

audi_a4_b8_led.jpg

Edytowane przez Zbig208

Opublikowano

To zalezy od QQ1, u mnie w bagazniku sa np. 3

1 na klapie i 1 po kazdej stronie w srodku

Opublikowano

ty masz avanta on sedana a tam chyba są tylko dwie

Opublikowano

ty masz avanta on sedana a tam chyba są tylko dwie

Racja, moj blad :D

Opublikowano

Nie myślałeś o kierze wielofunkcyjnej?Szkoda że Navi brak......ale ładna ładna fajne fotele

Edytowane przez Toldi2123

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pierwszy mały modzik.

Wczoraj założyłem ledy w środku.

Wygląda super.

Założyłem taż ledy w oprawkach oświetlenia tablicy rejestracyjnej :)

_________________________________________________________

Następna fajna zmiana

Założyłem kierownicę 3-ramienną z multifunkcją - wygląda zaje.....e :decayed:

i manetki z tempomatem.

f427851eb0bf8bdcmed.jpg

e3b16cf128e43993med.jpg

Edytowane przez Zbig208

Opublikowano

Manetkę tempomatu nawet z ACC masz. Fajna kierownica, wszystko działa, kodowałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.