Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc


boguc

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dwa ujęcia:

43de2075853ba.jpg

909c11adf01ff.jpg

Na dniach zamawiam nowe błotniki i już niedługo prawie całe auto dostanie nowy lakier :D


Wczoraj wpadł kolejny mały mod ;)
Wycieraczka z Audi Q5, na zdjęciu także jak wygląda dysza - może komuś się przyda ;)

b6d87e63293eb.jpg
Felga i końcówki wydechów dostały przy okazji wosk :D
Finish Kare Hi Temp 1000 a wcześniej felgi umyte shiny garage ef wheel cleaner.

73e06a74a766a.jpg

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boguc ile dales za felgi? szukam identycznych ale ciezko znalesc w takim stanie jak Twoje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boguc ile dales za felgi? szukam identycznych ale ciezko znalesc w takim stanie jak Twoje:D

Ciężko znaleźć w takim stanie to fakt, moje nie jeździły do tej pory w kraju , dlatego taki świetny stan :D

Kupowane u znajomego cena atrakcyjna była ;) na tych oponach dałem mniej niż 2k...

Niedługo pojawią się nowe foty w temacie :D

Auto po weekendzie odbieram w końcu od lakiernika - nowe błotniki Blic L+P Q + listwy S4 + spora dawka nowego lakieru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny egzemplarz ;) gdzie w Białej robiłeś końcówki ultera ? bo i Ja się przymierzam nad wymianą Swoich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny egzemplarz ;) gdzie w Białej robiłeś końcówki ultera ? bo i Ja się przymierzam nad wymianą Swoich ;)

Uderz może do wsółek - wsadzał też ostatnio u siebie ULTERy.

Ja ogarniałem u znajomego za bp...ale MOD jak najbardziej słuszny :)

Auto w końcu wróciło od lakiernika, chłopaki zrobili kawał dobrej roboty a A4 dostało sporą dawkę nowej powłoki lakierniczej :D

Wpadły dwa nowe błotniki BLIC Q a także listwy S4 :D

abb98dab66feb.jpg

3f2acbf77e141.jpg

c466f681e7160.jpg

47a424c8fe2b5.jpg

Teraz chyba przyjdzie czas na jakiś dystans ;)

fe3574e4dab4d.jpg

Kolejne mody już wkrótce ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba widziałem auto na Amazing Events 22 Maja na Lotnisku . Fajnie się prezentuje, całe auto było lakierowane?? To są ori listwy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba widziałem auto na Amazing Events 22 Maja na Lotnisku . Fajnie się prezentuje, całe auto było lakierowane?? To są ori listwy??

Zgadza się ,mogles widzieć ,wtedy auto jeszcze nie było "zrobione".

Dzięki za miłe słowo ;-)

Niektóre elementy tylko nie były lakierowane,ale 80% auta jest w nowym lakierze :-D

Listwy to zamiennik z pianki Cetus.

Teraz czeka mnie montaż kiery od b7 a później pewnie grill pójdzie na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba widziałem auto na Amazing Events 22 Maja na Lotnisku . Fajnie się prezentuje, całe auto było lakierowane?? To są ori listwy??

Zgadza się ,mogles widzieć ,wtedy auto jeszcze nie było "zrobione".

Dzięki za miłe słowo ;-)

Niektóre elementy tylko nie były lakierowane,ale 80% auta jest w nowym lakierze :-D

Listwy to zamiennik z pianki Cetus.

później pewnie grill pójdzie na czarno.

Ciekawe jak będą wyglądały te listwy po lecie(wysokie temp.)

też planuje malować ramkę grilla na czarno ale pewnie trzeba też zrobić tą dolną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę forumowych aut jeździ z tymi listwami i póki co nic się z nimi nie dzieje.
Myślę że wysokie temp nie będą straszne :D
Zastanawiałem się czy dać listwy na czarno czy pod kolor, ale nie żałuję decyzji bo auto prezentuje się dużo lepiej teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z ciekawości jakie są koszty (rzędu od do) tych zamienników wraz z malowaniem? Wiem że większość kosztów to lakiernik kwestia pewnie dogadania ceny.

Edytowane przez Marcin_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z ciekawości jakie są koszty (rzędu od do) tych zamienników wraz z malowaniem? Wiem że większość kosztów to lakiernik kwestia pewnie dogadania ceny.

Listwy to koszt 250 + 25 KW

Ja za lakierowanie listw nie płaciłem bo miałem to "w gratisie" od lakiernika ;)

Zamiast lakierować pod kolor można pomalować PlastiDipem - 50zł

Zależy kto jaki chce efekt osiągnąć :)

Ja jestem bardzo zadowolony , po upałach +33C , listwy nadal na aucie :D

Mała rzecz a cieszy :

d3997f910ea6f.jpg

od forumowicza ryfi01

wpadła "magiczna" wiązka pod airbag b7 , bez konieczności zmieniania taśmy z b6.

Miejmy nadzieję że zadziała :D

Został jeszcze moduł Q i wpada w końcu kiera od B7 multi :)

Od kolegi siemian

wpadł moduł Q

W sobotę czas na montaż :D

f989e8ff0aa93.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wpadnie upragniona multikiera![emoji12]

Tez sie powoli oswajam z tematem i przymierzam do skompletowania gratow... Dalej bede sledzil watek i czekal na jakies info,czy podejdzie i jak sie bedzie sprawowala ta,,magiczna wiazka"od ryfi01.

...no i na koniec weekendu obowiazkowo wrzuc jakies foto jak nowy nabytek wkomponowal sie we wnetrze Twojej Audiczki![emoji6]

Powodzenia w rezaniu!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listwy S4 w kolorze super wygladaja. Czarne slabo ;)

Blotniki to zamienniki? Nie bedzie gryzlo ich po zimie? Mialem w Passacie zamiennik i 3 razy (co roku) musialem go malowac a za 4tym wlozylem ori uzywany i dopiero byl spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listwy S4 w kolorze super wygladaja. Czarne slabo ;)

Blotniki to zamienniki? Nie bedzie gryzlo ich po zimie? Mialem w Passacie zamiennik i 3 razy (co roku) musialem go malowac a za 4tym wlozylem ori uzywany i dopiero byl spokój...

Ja założyłem zamiennik (made in by Taiwan - podobno z ocynkiem) i od półtorej roku jest spokój - oczywiście blacha dużo cieńsza ale jak kupisz oryginał w dobrym stanie + malowanie to takie zamienniki masz x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listwy S4 w kolorze super wygladaja. Czarne slabo ;)

Blotniki to zamienniki? Nie bedzie gryzlo ich po zimie? Mialem w Passacie zamiennik i 3 razy (co roku) musialem go malowac a za 4tym wlozylem ori uzywany i dopiero byl spokój...

Dzięki , listwy także mi odpowiadają :D

Tak zamiennik to firma Blic Q z IC , myślę że nic im nie będzie po zimie.

Znajomy lakiernik zagwarantował że bardzo dobrze je zabezpieczyli przed korozją i powinny trochę pojeździć.

Co do jakości blachy to nie jest zauważalnie cieńsza od ori błotników, miałem jeden i drugi w ręce i jakoś nie było widać większych rozbieżności.

Z nowych gratów - KIERA MULTI B7 JUŻ W AUCIE :D

wsółek - dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakieś numery katalogowe tych błotników? Jaka cena jednej sztuki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakieś numery katalogowe tych błotników? Jaka cena jednej sztuki?

Kolego to jest taki błotnik jak tutaj:

http://www.wszystkodlawarsztatu.pl/#/produkty/3321321719140-6504_04_0019311Q-blotnik-przod,scr_dItems.html

Za dwa zapłaciłem w IC - 386zł , tylko przy zamawianiu upewnij się że to będzie błotnik z końcówką Q.

Auto dostało dziś ozonowanie klimy - znów ładnie pachnie w środku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać przybliżony koszt takiego ozonowania i jak długo się utrzymuje świeżość? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać przybliżony koszt takiego ozonowania i jak długo się utrzymuje świeżość?

Sorry za offtop...

Kup sobie K2 klima doctor, bardzo fajny specyfik. U mnie po ozonowaniu było ok przez tydzień i znowu śmierdziało a po tym środku jak ręką odjął a sam środek z 15zł kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać przybliżony koszt takiego ozonowania i jak długo się utrzymuje świeżość?

Koszt nie był duży , także zobaczę ile utrzyma się świeżość :)

30zł :D

Po kilku podejściach w końcu kiera multi działa jak należy :D

Dzięki - siemian, biggman, wsółek za pomoc ;)

68ef9db345675.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...