Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba było pakować trójramienną od B8

Opublikowano
  • Autor

Trzeba było pakować trójramienną od B8

Wiem że na forum kiera od B7 to już "słabo" , ale mnie odpowiada i pasuje ;)

Teraz jeszcze tylko muszę tempomat reaktywować , bo przy zmianie niechcący rozpołowiłem manetkę i przestał działać :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

86ebf3ac3454e.jpg

A w niedzielę może uda się zrobić jakąś małą sesję to w końcu jakieś lepsze zdjęcia wpadną do tematu ;)

________________________________________________________________________________________________

I jak te ledy spisują się? Nie przepaliły się jeszcze? Gdzie zakupiłeś? :)

Edytowane przez lukas551

Opublikowano
  • Autor

Przepaliły się dość szybko i wpadły inne :)

Opublikowano

Poka no ten tylek juz z ta dokladka od b7. :) wydechy spoczko, tylko chyba troche za bardzo wysuniete wyszly ?! Dystans obowiazkowo musi wleciec. :)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Rok praktycznie nic się nie działo w temacie b6....pomijając jakieś wymiany eksploatacyjne , klocki itd
Dzisiaj wpadła gałka biegów S-line ;)

55f5345150ad7.jpg

099108be09789.jpg

Opublikowano

Podjebka ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, KoJ@K napisał:

Podjebka ? :eusathink:

Niestety tak i to najtańsza jaka była na All - 40zł ;)
muszę mieszek przełożyć ori i może będzie trochę lepiej.

Edytowane przez boguc

Opublikowano

Akurat nie mieszek miałem na myśli, tylko samą gałkę :wink: dziurki chyba są sporo głebsze niż w ori i to przeszycie powinno byc z drugiej strony (od strony tunelu) , no chyba, że odwrócisz sobie kapselek górny :cool1:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Akurat nie mieszek miałem na myśli, tylko samą gałkę :wink: dziurki chyba są sporo głebsze niż w ori i to przeszycie powinno byc z drugiej strony (od strony tunelu) , no chyba, że odwrócisz sobie kapselek górny :cool1:

Fakt ten szew to porażka :kwasny: zastanawiałem się jak jest ori i już wiem że jest do tunelu , może kapsel obrócę ... :kox:

Ale jest drugi mod w trakcie realizacji na pocieszenie ;)
210f5df450da8.jpg
Teraz pytanie, opuszczać wydechy trochę w dół ?
Wstępne przymiarki, ale końcówki prawie dotykają od góry dyfuzora.

Opublikowano

moim zdaniem opuść,żeby nic dokładce się nie stało..

ecf08223bc59.jpg

 

niby u mnie jest końcówka z kwasówki 90mm ale odstęp zostawiłem w razie jakichś drgań wydechu.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Łuki28.08 napisał:

moim zdaniem opuść,żeby nic dokładce się nie stało..

ecf08223bc59.jpg

 

niby u mnie jest końcówka z kwasówki 90mm ale odstęp zostawiłem w razie jakichś drgań wydechu.

Nom muszę zrobić jak u Ciebie żeby trochę luzu zostało.
Z tym że drugi dzień mój spec się z tym jeb@# :-(
Wszyscy na forum piszą że montaż dokładki to 30minut, a oddałem do "znajomego" lakiernika i od soboty z tym walczy :kwasny:....przykleił...odkleiła się....:facepalm:jutro wieczorem niby do odebrania :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Dokładka w końcu w aucie :)
Wydechy opuszczone.
zdjęcie słabe bo robione tel
6475726425ce8.jpg

Opublikowano

Git :thumbup1: chociaż w sumie to jeszcze trochę by mogły zejść w dół :cool1:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie przymierzam się do zmiany stabilizatora z tyłu, jako że u mnie siedzi najsłabszy 16mm, czy taki od Be 18mm już coś zmieni , czy od razu szukać S4 20mm?

Oprócz stabilizatora łączniki też będą do zmiany ?

Z nowości wpadł czarny grill plastidip, niedługo zdjęcia ;-)

Opublikowano

Szukaj raczej od razu 20mm, łączniki, obejmy i gumy zostają stare.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.10.2017 o 21:09, staniek napisał:

Szukaj raczej od razu 20mm, łączniki, obejmy i gumy zostają stare.

Stabilizator od S4 już namierzony , 200zl z wysyłką , normalna cena to jest za ten element ?

A przed zimą czas na mały serwis:

3x wahacz RTS

Olej, filtry + na próbę Diesel spulung

+ wpadł zestaw hid 4300k

39bb199318cc6.jpg

Opublikowano
14 godzin temu, boguc napisał:

Stabilizator od S4 już namierzony , 200zl z wysyłką , normalna cena to jest za ten element ?

Kupisz taniej, ale nie wiadomo ile czasu zajmie Ci szukanie okazji. Ja swego czasu 20mm kupiłem za 100zł +kw i  sprzedałem za 100zł +kw. Za 225 wyhaczyłem 22mm, zajęło mi to jedyne 1,5 roku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

SWAP hebli 320/288 powoli się kompletuje....zaciski z a6 c6 pod 320mm, jednak to forum wciąga :)
Przez zimę zbiorę resztę i po zimie przekładka :D

9c8e323089440.jpgfc0c535db7d60.jpg

Edytowane przez boguc

Opublikowano

Heble zrobią robote :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.