Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc


boguc

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przyszedł pierwszy element układanki :)
DP 2,5"

706b51f17b949.jpg
Po nowym roku montaż.

EGR po 67tys nalotu:

4f9f28a64aef3.jpg

I już wyczyszczony :)

47f20ae2579cc.jpg

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zimowego przeglądu:
- montaż DP 2,5"
-nowy olej + filtry + Archoil 9100.
Auto wyraźnie się wyciszyło już od pierwszego odpalenia, reszta poszła do układu wspomagania.
4ab3688565230.jpg

Z nowych gadżetów wpadł transmiter FM - Roidmi 3S - i w końcu muza leci z YT/OpenFM ?
4dbe33ec33ad1.jpg
Niestety kamyk załatwił szybę ?
Zawitała na miejsce starej - szyba Pilkington ?
Pierwsza jazda i aż dziwnie się jeździ jak nie ma żadnej ryski na szybie :D

Kolejne plany to dokładka z Cupry, montaż hebli 320 i ogarnięcie jakichś fotek na wiosnę ;)

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój transmiter też piszczy po podłączeniu się z nim przez BT? Bo u mnie to zjawisko występuje i bywa irytujące, tak jakby jakieś zakłócenia były :kwasny: Słychać to gdy ściszę muzykę ewentualnie gdy wycisza się utwór pod koniec grania :doh: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kaman napisał:

Twój transmiter też piszczy po podłączeniu się z nim przez BT? Bo u mnie to zjawisko występuje i bywa irytujące, tak jakby jakieś zakłócenia były :kwasny: Słychać to gdy ściszę muzykę ewentualnie gdy wycisza się utwór pod koniec grania :doh: 

Nie zauważyłem piszczenia u siebie, u mnie jedynie lekko zakłócenia są od HIDów , ale teraz spróbuję dać w gniazdo zapalniczki w bagażniku i powinno być lepiej.
Ale nawet tak jak jest teraz , przy głośniejszej muzyce nie słychać zakłóceń, ogólnie jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko coś nagrałem, ale dźwięk słaby :/ ale gwizd jest po wsadzeniu DP, znaczy że turbo ma lżej ;)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1dbd8fd486f6f.jpg

Dawno nic się nie działo w temacie, a tymczasem b6 oficjalnie stało się autem firmowym ?
Na zimę muszę w końcu zamontować dysze mgiełkowe i odmalować zaciski pod 320 ?
Do spraw serwisowych przed zimą wpadnie nowy olej + archoil 9200 + myślę olej w skrzyni biegów zmienić na Motul lub Ravenol 75w90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg za oknem trasa mnie czeka do Wawy, a nowe opony zimowe będą po weekendzie ?
Na zimę w końcu wpadną 16"
e309d0387a6be.jpg
a na nie następca Dębic Frigo, Dębica Friho HP2 205/55/16
1156c582200e3.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, pytanie poza konkursem. Mam taka sama felgę na zimę, przynajmniej tak samo wygląda a jej parametry to 7Jx16H2 ET42 nr 8E0 601 025B i pytanie jak i czy wchodzi to na heble 320 bez kombinowania? Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maciejhildek1982 napisał:

Witam Panowie, pytanie poza konkursem. Mam taka sama felgę na zimę, przynajmniej tak samo wygląda a jej parametry to 7Jx16H2 ET42 nr 8E0 601 025B i pytanie jak i czy wchodzi to na heble 320 bez kombinowania? Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Podobno pasuje tylko ciężarki do wyważania muszą być płaskie.

Jak skompletuje tarcze i klocki i odmaluje zaciski to będę wiedział ?

Myślę nad żółtym/złotym kolorem zacisków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego będę bardzo wdzięczny jak dasz znać jak to siedzi, bo rozumiem że parametry felgi masz te same?
Co do hebli to mam dwa komplety zacisków w tym jeden na sprzedaż w kolorze meksykańska czerwień jakby kto potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2018 o 09:53, Harbonnet napisał:

Najlepsze jest to, że ta reklama do tego samochodu pasuje i nawet dobrze to wygląda

Dzięki kolego ?
Długo zastanawiałem się czy oklejać auto...jednak decyzja zapadła że b6 zostaje ze mną na dłużej to i okleić można było śmiało.
Rodzina się powiększyła i na długie i komfortowe trasy zakupiłem Mondeo MK4 2.0 2011 163hp
4f7a40990379a.jpg

a B6 zostanie na szybkie przeloty na kursy i szkolenia w pojedynkę ?
A tymczasem olej do skrzyni zakupiony i po weekendzie wymiana, padło na Castrol 75w90.

8dec70f347a74.jpg

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej w skrzyni wymieniony :D
Wczoraj przy temp -4C zrobiłem jakies 10km i po lekkim rozgrzaniu wydaje mi się że skrzynia jak by bardziej miękko pracuje - szczególnie 3 bieg który czasami wchodził dość twardo.
Zobaczymy jak będzie przy większych mrozach. Kilka razy miałem tak że ciężko było na światłach 1-nkę wbić, ciekawe czy teraz po zmianie oleju to się nie powtórzy.
Olej który kumpel mi zlał wyglądał jeszcze całkiem dobrze, dość jasny, nie wyglądał na jakoś bardzo przepracowany.
Do końca roku z modów to tyle,  zaraz po nowym roku jestem ustawiony na montaż FMIC 180 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary aku poddał się i wpadł nowy Kozak 77AH 720A/780A

e23db2d85f405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2018 o 08:25, boguc napisał:

Olej w skrzyni wymieniony :D
Wczoraj przy temp -4C zrobiłem jakies 10km i po lekkim rozgrzaniu wydaje mi się że skrzynia jak by bardziej miękko pracuje - szczególnie 3 bieg który czasami wchodził dość twardo.
Zobaczymy jak będzie przy większych mrozach. Kilka razy miałem tak że ciężko było na światłach 1-nkę wbić, ciekawe czy teraz po zmianie oleju to się nie powtórzy.
Olej który kumpel mi zlał wyglądał jeszcze całkiem dobrze, dość jasny, nie wyglądał na jakoś bardzo przepracowany.
Do końca roku z modów to tyle,  zaraz po nowym roku jestem ustawiony na montaż FMIC 180 ;)

jakikolwiek efekt po wymianie oleju w skrzyni, to odczujesz tak po pół roku jeżdżenia ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2018 o 09:28, misiek95 napisał:

jakikolwiek efekt po wymianie oleju w skrzyni, to odczujesz tak po pół roku jeżdżenia ;>

Czemu dopiero po pół roku ?
Może to efekt placebo :) ale już teraz (+-200km za mną)czuje że szczególnie 3ci bieg wchodzi płynniej.
Aaaa i do mojej skrzyni do przelania weszło 2,7L ? ale zawsze to lepiej więcej oleju w skrzyni niż za mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, boguc napisał:

Czemu dopiero po pół roku ?

no bo w skrzyni manualnej to tak z opóźnieniem dolegliwości ustają :) też miałem problemy z trójką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody ma już 2 miesiące to wpadł ISOFIX na dwie strony ?

f4c8688c37b99.jpg

Teraz tak plan jest na GTB2056 po nowym roku ale dwumas już grzechocze co raz to konkretniej....kupować nowy BRD ~1750zł czy może taki z OLX już z okładziną kevlar wg Was też siądzie dobrze?
https://www.olx.pl/oferta/sprzeglo-dwumasa-avf-500nm-kevlar-igla-avf-1-9-tdi-CID5-IDifRTp.html#d931427520

Gość z aukcji ma i turbiny i sprzęgła/wtryski może w pakiecie dałby jakąś dobrą cene na GTB+sprzęgło ?

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2018 zalałem LM Diesel Spulung do filtra paliwa w celu "przeczyszczenia wtrysków", wtedy korekty wtryskiwaczy wyglądały tak: (BIPy na jałowych obrotach ~850 bo nie doczytałem że trzeba sprawdzać w okolicy ~3000)

f7b9875f690e2.jpg

I sprawdzenie tych samych parametrów grudzień 2018, przebieg + ~15tys

f0a0a02aed9ff.jpg

BIPy tym razem na obrotach ~3000
dc8b7b0d7afc9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...