Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trasa jak trasa....znana od lat ;)

Opublikowano

Witam.Koledzy co myślicie o trasie przez Słowację,jest bliżej z mojego rejonu i może nie będzie korków.Tylko czy droga 78 przez którą należy jechać jest płatna?Z drugiej strony winieta wyjdzie trochę drożej niż bramki na A4.Proszę o jakieś sugestie.Pozdrawiam.

Dzisiaj wymiana turnusu, Bukowina - Katowice niecałe 3h więc nie widzę sensu kombinować.

Opublikowano

Też wydaję mi się ze nie ma co kombinować a koszt opłat na bramkach nie jest duży

Opublikowano

A jadąc jak co roku w grupie jest większy "fan" :)

Opublikowano

Witam.Koledzy co myślicie o trasie przez Słowację,jest bliżej z mojego rejonu i może nie będzie korków.Tylko czy droga 78 przez którą należy jechać jest płatna?Z drugiej strony winieta wyjdzie trochę drożej niż bramki na A4.Proszę o jakieś sugestie.Pozdrawiam.

Dzisiaj wymiana turnusu, Bukowina - Katowice niecałe 3h więc nie widzę sensu kombinować.

2 lata temu bukowina - częstochowa 2 godziny 20 minut :) tyle ze było sucho

A jadąc jak co roku w grupie jest większy "fan" :)

szczególnie jak szymeniu napierniczał mi kamieniami z pod kół :D

Opublikowano

trza było pomodzić awx'a by to on był za Tobą :decayed: ....

..teraz ponoć są na to jakieś szanse bo zaczyna wolnossakiem śmigać :D

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

trza było pomodzić awx'a by to on był za Tobą :decayed: ....

Ale by nic nie widział..... :kox:

Opublikowano

wie wie ;)

Opublikowano

Nie ma dyskusji pojadę A4 i Zakopianką.Macie rację w grupie będzie raźniej oby tylko pogoda dopisała.

Opublikowano

Nie ma dyskusji pojadę A4 i Zakopianką.Macie rację w grupie będzie raźniej oby tylko pogoda dopisała.

To też zależy o której jedziesz, ale takie szczegóły będą podane na tydzień przed wyjazdem :wink:

Opublikowano

Nie ma dyskusji pojadę A4 i Zakopianką.Macie rację w grupie będzie raźniej oby tylko pogoda dopisała.

To też zależy o której jedziesz, ale takie szczegóły będą podane na tydzień przed wyjazdem :wink:

Pojadę pewnie po południu ok 14 ale jest to do dogadania.

Edytowane przez heniog1

Opublikowano

W grupie siła i tego sie trzymajmy

Opublikowano

Taaaa.... niech pada.... A jestem ciekaw kto mnie po tym śniegu będzie targał...... :facepalm: albo H4mm3r'a :D

Damy radę...nie wyrezales Q?? :))

Jeszcze nie :)

Taaaa.... niech pada.... A jestem ciekaw kto mnie po tym śniegu będzie targał...... :facepalm: albo H4mm3r'a :D

O to raczej nie musicie się martwić :)
W to akurat nie wątpię, ale co będzie, jak przypadkiem :) ktoś będzie czekał na mnie w pokoju,
a Ja będę chciał ukradkiem wyjść z mordoru, i utknę w połowie drogi....?? :whistling:

Łańcuchy sie założy albo zadzwonisz i "ukradkiem" Cię przemycę :wink:

Będę miał to na uwadze .... :)

Opublikowano

trza było pomodzić awx'a by to on był za Tobą :decayed: ....

Ale by nic nie widział..... :kox:

Juz rok temu było ,, Medzik zwolnij '' :D o zasłonie nie wspomne

Opublikowano

Grisza jak jedziesz w tym roku? Swoim czy z kimś? Mój gnojok jest za lichy do gonienia za wami [emoji14]

Opublikowano

trza było pomodzić awx'a by to on był za Tobą :decayed: ....

Ale by nic nie widział..... :kox:

Juz rok temu było ,, Medzik zwolnij '' :D o zasłonie nie wspomne

dobrą kolumną jechaliśmy :kox: i zostawali z tyłu.. :/

Opublikowano

trza było pomodzić awx'a by to on był za Tobą :decayed: ....

Ale by nic nie widział..... :kox:

Juz rok temu było ,, Medzik zwolnij '' :D o zasłonie nie wspomne

no własnie przez tą "zasłone" miałes zwolnić bo prawie 2 razy wypadłem z trasy nie wiedząc gdzie jechać.... :grin::decayed:

Będę miał to na uwadze .... :)

Jak na Zawisze :wink:

Opublikowano

trza było pomodzić awx'a by to on był za Tobą :decayed: ....

Ale by nic nie widział..... :kox:

Juz rok temu było ,, Medzik zwolnij '' :D o zasłonie nie wspomne

no własnie przez tą "zasłone" miałes zwolnić bo prawie 2 razy wypadłem z trasy nie wiedząc gdzie jechać.... :grin::decayed:

Będę miał to na uwadze .... :)

Jak na Zawisze :wink:

o tym własnie mówie, w tym roku jak zasłużysz to moge Cie od częstochowy zabrac, przynajmniej nie bedziesz miał ryja w sadzy :decayed:

Opublikowano

czy będzie jakas aktualizacja kto jest zapisany ?

bo nie wiem czy jestem na liście czy nie wiec nie wiem czy mam wpłącać kase czy nie :D

Opublikowano

czy będzie jakas aktualizacja kto jest zapisany ?

bo nie wiem czy jestem na liście czy nie wiec nie wiem czy mam wpłącać kase czy nie :D

+1 , też czekam :D na nową aktualizację ;) a zostało tylko 5 dni

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.