Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak nie ma wplepek to po co jechać :grin:

Opublikowano

całe siano za zlot poszło :hi:

Opublikowano

Kasa za zlot przelana :hi:

Opublikowano

Nie wiecie Panowie czy jakies wlepy beda odnosnie tego zlotu? np"a4 klub polska zlot Bukowina tatrzańska 2016" czy cos podobnego?

tak będą , kolego Jarko będzie miał :hi:
Pierwsze słyszę :)

w tamtym roku były i 2 lata temu , no chyba że teraz będzie taka tradycja że nie będzie nalepek :), sorrki za oto.

no ale nie ważne , nie jadę specjalnie na tą naklejkę ;) tylko bawić się z klubowiczami i pić :D , żołądek już grzeję ;)

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

Żeby tylko pogoda na letnie obuwie w samchodzie dopisała ☺☺

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

ja juz prawie 2 tyg na lecie śmigam :grin:

Wstępnie jutro zmieniam na lato..

Ale patrzałem na długoterminową pogodę i od 16.03 w Bukowinie ma być koło -5 i popadywać śnieg :mellow:

Opublikowano

Żeby tylko pogoda na letnie obuwie w samchodzie dopisała ☺☺

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

ja juz prawie 2 tyg na lecie śmigam :grin:

Wstępnie jutro zmieniam na lato..

Ale patrzałem na długoterminową pogodę i od 16.03 w Bukowinie ma być koło -5 i popadywać śnieg :mellow:

też oglądałem takie długo terminowe na Onecie... miało być zero opadów... dokręcałem ostatnie koło i spadł śnieg :grin:

Opublikowano

dlugoterminowe mają wazność przez 24h.....

Opublikowano

Kasa poszła

Opublikowano

Nie wiecie Panowie czy jakies wlepy beda odnosnie tego zlotu? np"a4 klub polska zlot Bukowina tatrzańska 2016" czy cos podobnego?

tak będą , kolego Jarko będzie miał :hi:
Pierwsze słyszę :)

w tamtym roku były i 2 lata temu , no chyba że teraz będzie taka tradycja że nie będzie nalepek :), sorrki za oto.

no ale nie ważne , nie jadę specjalnie na tą naklejkę ;) tylko bawić się z klubowiczami i pić :D , żołądek już grzeję ;)

W zeszłym roku nie było wlepek zlotowych.. 3 lata temu też nie..

Opublikowano

すべて支払わ

Opublikowano

Nie wiecie Panowie czy jakies wlepy beda odnosnie tego zlotu? np"a4 klub polska zlot Bukowina tatrzańska 2016" czy cos podobnego?

tak będą , kolego Jarko będzie miał :hi:
Pierwsze słyszę :)

w tamtym roku były i 2 lata temu , no chyba że teraz będzie taka tradycja że nie będzie nalepek :), sorrki za oto.

no ale nie ważne , nie jadę specjalnie na tą naklejkę ;) tylko bawić się z klubowiczami i pić :D , żołądek już grzeję ;)

W zeszłym roku nie było wlepek zlotowych.. 3 lata temu też nie..

nie wiem gdzie wtedy byłeś :D . a o to wlepy :hi: , wtedy chyba dostawało się w flagę jeszcze , 3 lata temu to mnie jeszcze nie było :D a w tamtym roku to już nie wiele pamiętam co było bo byłem zbyt pijany :D , popatrzę na zdjęcia może coś przypomnę :D :v

IMG0914JP_swrehse.jpg

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

zbyt pijany

:) bal to bal

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

Pytalem tylko z czystej ciekawosci o te wlepy ale mniejsza juz o to.

Kazdy chyba jedzie po to by sie dobrze bawić z klubowiczami%%% B-)

Opublikowano

Będzie mega jak co rok!

Opublikowano

ja nie znam nikogo oprócz miron(w Zatorze nie smakowaem bo dzieciak w drodze był, ale dali rade na ZATORZE hehhehe), pajdy(dobrego grila robi pod drzwiami 3 stawów w Katowicach), wrclaguny(uuuuu to stary wyga kupiłem od niego parę kwiatków zresztą bardzo ładnych i udanych), slawka(parzył się na moje lampy tył i skasował mnie 150tyś zł), stanleya(grill prozdro) itd ..... nie wiem czy się odnajdę :D .... :drunk: PSYT.. fajny ten MORDOR.... będą jaja

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano
  • Autor

Przypominam, kubeczki można zamawiać do dnia jutrzejszego :) Cena: 20zł/sztuka.

97o4ko.jpg

Opublikowano

Harry to ja chyba nie zasłużyłem.. albo gdzieś zgubiłem :decayed: ale nie kojarzę takiej wlepki :P

Opublikowano

ja tez pierwsze widze

Opublikowano

Dwa lata temu były zawieszki "GreenRoom-u" a też nie wszyscy dostali :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Harry to ja chyba nie zasłużyłem.. albo gdzieś zgubiłem :decayed: ale nie kojarzę takiej wlepki :P

ojj ok mniejsza o to :D , nie ma co kłócić się :)o głupią naklejkę :facepalm: , spotkamy się i popijemy i pogadamy :):decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.