Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blok 13 wtryski.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Czy ktoś może mi powiedzieć czy dawki na wtryskach są poprawne?

Tu link; http://zapodaj.net/ae81e2983bc36.jpg.html

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jest ok.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czemu nie widać 4 cylindra?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy inżynierowie niech się wypowiedzą.

Edytowane przez Leopold27

Opublikowano

po raz kolejny piszesz nie prawdę, do czytaj zanim będziesz udzielał informacji innym, polecam fachowa literaturę a nie brednie pisane w necie, podpowiem ci ze punktem odniesienia jest wtrysk sterujący czyli trzeci, a w 013 w pierwszej kolumnie jest różnica cylindra 4 do 3, w drugiej kolumnie 2 do 3, i w trzeciej 1 do 3, sam jesteś najlepszym przykładem gdy mi powiedziałeś ze masz korekcje +0,2 +0,3 -2,6 i kazałem ci wymienić podkładkę na pierwszym wtrysku i było po tym zabiegu korekcje spadły do +0,04 +0,09 -0,01, nie pamiętasz tego? coś słabo z twoją pamięcią jak i wiedzą

Edytowane przez ciahciah

Opublikowano

po raz kolejny piszesz nie prawdę, do czytaj zanim będziesz udzielał informacji innym, polecam fachowa literaturę a nie brednie pisane w necie, podpowiem ci ze punktem odniesienia jest wtrysk sterujący czyli trzeci, a w 013 w pierwszej kolumnie jest różnica cylindra 4 do 3, w drugiej kolumnie 2 do 3, i w trzeciej 1 do 3, sam jesteś najlepszym przykładem gdy mi powiedziałeś ze masz korekcje +0,2 +0,3 -2,6 i kazałem ci wymienić podkładkę na pierwszym wtrysku i było po tym zabiegu korekcje spadły do +0,04 +0,09 -0,01, nie pamiętasz tego? coś słabo z twoją pamięcią jak i wiedzą

Pomyliłeś mnie z kimś innym,musisz patrzeć z kim piszesz bo chyba wzrok ci nawala.Zdania zaczynamy z dużej litery.

Edytowane przez Leopold27

Opublikowano

nie pamietasz co rok temu pisałeś? to może być początek poważnej choroby, nie lekceważ tego, ja do okulisty, dentysty czy na badanie krwi chodzę co najmniej raz do roku dla świętego spokoju

Edytowane przez ciahciah

Opublikowano

nie pamietasz co rok temu pisałeś? to może być początek poważnej choroby, nie lekceważ tego, ja do okulisty, dentysty czy na badanie krwi chodzę co najmniej raz do roku dla świętego spokoju

W pewnym wieku trzeba się badać systematycznie, młode i zdrowe osoby tego nie potrzebują :)

Edytowane przez Jarol

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

nie pamietasz co rok temu pisałeś? to może być początek poważnej choroby, nie lekceważ tego, ja do okulisty, dentysty czy na badanie krwi chodzę co najmniej raz do roku dla świętego spokoju

W pewnym wieku trzeba się badać systematycznie, młode i zdrowe osoby tego nie potrzebują :)

Zgadza się.

nie pamietasz co rok temu pisałeś? to może być początek poważnej choroby, nie lekceważ tego, ja do okulisty, dentysty czy na badanie krwi chodzę co najmniej raz do roku dla świętego spokoju

Zdania zaczynamy z dużej litery,kolego z twoją wiedzą to się nie dziwie że co roku robisz badania,wyczerpujące opisy,porady-musisz zwolnić.

Opublikowano

numeracja wtrysków jest od przodu? Czyli najdalej od grodzi jest wtrysk nr 1 itd?

Opublikowano

leopold taki z ciebie znawca a sam wrzucasz logi na forum z prośbą o analizę :grin:

Opublikowano

leopold taki z ciebie znawca a sam wrzucasz logi na forum z prośbą o analizę :grin:

Tak to moje logi,ale nawet ty nie odpisałeś czy wszystko ok.

leopold taki z ciebie znawca a sam wrzucasz logi na forum z prośbą o analizę :grin:

Nie jestem znawcą tylko chciałem żeby inne osoby rzuciły na to okiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.