Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wow to jest lotka rs4 ? wiec ja kupiłem taka samą za grosze.Gosc nie wiedzial co ma :P

Opublikowano

Niestety przedni zostawiam na setup zimowy :(

Szkoda :( myslisz ze bedzie Ci sie chcialo co chwile zmieniac?

wow to jest lotka rs4 ? wiec ja kupiłem taka samą za grosze.Gosc nie wiedzial co ma :P

Nie to jest klapa RS[emoji14]
Opublikowano

Niestety przedni zostawiam na setup zimowy :(

Szkoda :( myslisz ze bedzie Ci sie chcialo co chwile zmieniac?

wow to jest lotka rs4 ? wiec ja kupiłem taka samą za grosze.Gosc nie wiedzial co ma :P

Nie to jest klapa RS[emoji14]

no klapa ale lotke tez mam ori :P :P

dzieje sie co u cb w ogole ?

szwagier smiga na moich felach ?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Po swietach wpadna czarne bixy[emoji14]jeszcze nie na zimowkach lata z reszta ja tez

Opublikowano
  • Autor

Wrzuc mi jaki stan i cena za tył :))

Jutro będę w domu to zrobię Ci dokładne foto i wyśle pw :)

wow to jest lotka rs4 ? wiec ja kupiłem taka samą za grosze.Gosc nie wiedzial co ma :P

Tak to jest lotka rs4 i tak jak kolega napisał również cała klapa. Różni się od zwykłej otworami na montaż lotki

e5e227ffd0649b24447da28922c93273.jpg

A tak wygląda sama lotka od spodu

341f68e70c6859a65b77f4470326921d.jpg

Szkoda :( myslisz ze bedzie Ci sie chcialo co chwile zmieniac?

Na chwilę obecną myślę że tak :) to jest pół h roboty, a jak to będzie to się okaże :)

Opublikowano

No rewelka w końcu się wszystko złożyło :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No rewelka w końcu się wszystko złożyło :D

dzięki ;) no coś tam się dzieje :)

Wrzuc mi jaki stan i cena za tył :))

doszło Ci pw? Bo z tapatalk idzie Ci wysłać tylko jako chat i nie wiem czy coś dostałeś

Święta święta i po świętach :) a z ich okazji nowa pompa wody

71d800729f773a985f85bab41a5e49b3.jpg

Przy okazji dowiedziałem się że mocowanie wiskozy do wymiany, napinacz klina, jak i prawdopodobnie coś z pompą wspomagania się dzieje :(

Prawie ogarnąłem pdc, jednak wiązka okazała się za krótka a nie było pod ręką wolnych kabli.

A z racji pięknej pogody trzeba było walnąć jakieś profilowe :)

ec061913a1a7e48d6fda13395ffa2c13.jpg

A w dziedzinie detailingu mogę dopisać sukces w polerce lamp :) dziadek też zadowolony ;)

c2a1d4edd3467b92d653a4ebeaae92bc.jpg

ebfb05da845fd1b8113e05c2cb019539.jpg

Mały update.

Dupcia zrobiona na kompletny clean :) magnesy neodymowe dają radę

401e67c4cc74eaf79bc7fd2cb9aba721.jpg

456492e77f579ce0d64e2b4ef39121e8.jpg

818ac28fa1f084e1951731812bfe7d5d.jpg

6cf3ce8348461c048a2cd505fcac298c.jpg

A jak dobrze pójdzie to na urodziny w tym miesiącu wpadną nowe koła na lato :D

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

koło pewnie zrobi robotę :naughty:
Nic, czekamy co wyjdzie :wink:

Opublikowano

Progi zakładaj! :D

Opublikowano
  • Autor

koło pewnie zrobi robotę :naughty:

Nic, czekamy co wyjdzie :wink:

Mam nadzieję że moja wizja wyjdzie tak ładnie jak w teorii ;)

Progi zakładaj! :D

Jak się okazuje do zrobienia najbliżej ori brakuje mi 10 szt zaślepek/spinek...200 w aso...Więc jeszcze chwila :(

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

Furka kozak :thumbup1: działaj dalej, bo przyjemnie się czyta ten postęp prac ;)

5 gwiazdek w temat leci, bo należy sie ;)

Edytowane przez Path

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Furka kozak :thumbup1: działaj dalej, bo przyjemnie się czyta ten postęp prac ;)

5 gwiazdek w temat leci, bo należy sie ;)

Dzięki za dobre słowo :) zawsze to motywuje :D

Pierwszy dzień majówki pod znakiem oleju :)

Płukanka i zmiana z 10w40 na 5w40.

72b0d2fb7ccf9e4b8af80e8eb3aa6c6b.jpg

7624d55805cebced496d1edc4b1867bb.jpg

Przy okazji czujnik poziomu i temp oleju wymieniony

8b9e990e9acb8706d9d801fe24bc30ee.jpg

Ktoś kto wcześniej przy niej grzebał chyba bardzo lubił silikon...wszędzie gdzie nie zajrzę to jest go sporo.

Oliwa tradycyjnie czarnuch

8b19c99c348b2c3c1ace314cf89d4095.jpg

Ale zapas jest :D

86d2227e01daba563045ab8e71dd3c43.jpg

Tradycyjnie wszystko pod blokiem :D

9a6486d64a3d911d354d500414be0185.jpg

A reszta dnia to już czysta przyjemność :) czyli mycie i smalcowanie :D

3eb81867ca02e94fc7cec2e712df59d8.jpg

b1a4376db9c7876cd7135996043d2a59.jpg

c773181e58da3b29ffae7532e1be11e5.jpg

3c96d9ac79cd99f4a6c79066e7f1e7ef.jpg

Niestety nadal na zimie :( miały wpaść koła w tym miesiącu, ale kończy mi się sprzęgło...jutro zaczynam operację wyciągania skrzyni, a jak wiadomo w automacie koszta są duże :( także koło może w przyszłym miesiącu, a narazie trzymajcie kciuki żeby skrzynia mnie nie zabiła :D

Kolejny dzień kolejny serwis :) dziś udało mi się wyrzucić sanki i stabilizator. Czemu tylko tyle? Bo późno zacząłem a dziadek który miał mi pomagać dostał misję od babci robienia stołu, więc działałem sam. I tak oto:

f034b5382ffc481d8a458648264423bb.jpg

Podpora silnika

d77d96753326abf0d74dd0b1324a65ae.jpg

Oraz skrzyni

f231944bfbe96c35e964e0df88e5bc24.jpg

I trochę bebechów

4ad0c586f319e0809f1aadd8e7d1b4cb.jpg

3463d7ed46e36ece2bc89251692556cd.jpg

c66b5fe7ef992105773d45e769d7f944.jpg

Jutro podejście do skrzyni :)

Skrzynia wyjęta, sprzęgło zregenerowane, skrzynia złożona. Przy okazji nowa osłona przegubu, nowe wnętrze alternatora, zaspawane ubytki wydechu no i oczywiście filtr, uszczelka i olej skrzyni. Wszystko hula i tańczy :)

3cc5928518f3889e49b1cae0e7806ed1.jpg

c366af3f2a363760118e5002118a7c5a.jpg

ad6695c222e8dc9692f584929b479fca.jpg

2e91d560ce128b70502ad492688dfb03.jpg

Panowie czy ktoś się orientuje czy poprzez wyjęcie sanek i stabilizatora mogła przestawić się zbieżność?

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

Furka kozak :thumbup1: działaj dalej, bo przyjemnie się czyta ten postęp prac ;)

5 gwiazdek w temat leci, bo należy sie ;)

Dzięki za dobre słowo :) zawsze to motywuje :D

Pierwszy dzień majówki pod znakiem oleju :)

Płukanka i zmiana z 10w40 na 5w40. 72b0d2fb7ccf9e4b8af80e8eb3aa6c6b.jpg7624d55805cebced496d1edc4b1867bb.jpg

Przy okazji czujnik poziomu i temp oleju wymieniony8b9e990e9acb8706d9d801fe24bc30ee.jpg

Ktoś kto wcześniej przy niej grzebał chyba bardzo lubił silikon...wszędzie gdzie nie zajrzę to jest go sporo.

Oliwa tradycyjnie czarnuch8b19c99c348b2c3c1ace314cf89d4095.jpg

Ale zapas jest :D86d2227e01daba563045ab8e71dd3c43.jpg

Tradycyjnie wszystko pod blokiem :D9a6486d64a3d911d354d500414be0185.jpg

A reszta dnia to już czysta przyjemność :) czyli mycie i smalcowanie :D3eb81867ca02e94fc7cec2e712df59d8.jpgb1a4376db9c7876cd7135996043d2a59.jpgc773181e58da3b29ffae7532e1be11e5.jpg3c96d9ac79cd99f4a6c79066e7f1e7ef.jpg

Niestety nadal na zimie :( miały wpaść koła w tym miesiącu, ale kończy mi się sprzęgło...jutro zaczynam operację wyciągania skrzyni, a jak wiadomo w automacie koszta są duże :( także koło może w przyszłym miesiącu, a narazie trzymajcie kciuki żeby skrzynia mnie nie zabiła :D

Kolejny dzień kolejny serwis :) dziś udało mi się wyrzucić sanki i stabilizator. Czemu tylko tyle? Bo późno zacząłem a dziadek który miał mi pomagać dostał misję od babci robienia stołu, więc działałem sam. I tak oto:f034b5382ffc481d8a458648264423bb.jpg

Podpora silnikad77d96753326abf0d74dd0b1324a65ae.jpg

Oraz skrzynif231944bfbe96c35e964e0df88e5bc24.jpg

I trochę bebechów 4ad0c586f319e0809f1aadd8e7d1b4cb.jpg3463d7ed46e36ece2bc89251692556cd.jpgc66b5fe7ef992105773d45e769d7f944.jpg

Jutro podejście do skrzyni :)Skrzynia wyjęta, sprzęgło zregenerowane, skrzynia złożona. Przy okazji nowa osłona przegubu, nowe wnętrze alternatora, zaspawane ubytki wydechu no i oczywiście filtr, uszczelka i olej skrzyni. Wszystko hula i tańczy :)3cc5928518f3889e49b1cae0e7806ed1.jpgc366af3f2a363760118e5002118a7c5a.jpgad6695c222e8dc9692f584929b479fca.jpg2e91d560ce128b70502ad492688dfb03.jpgPanowie czy ktoś się orientuje czy poprzez wyjęcie sanek i stabilizatora mogła przestawić się zbieżność?

No oczywiście ,samo to ze sanki ściągasz. Ja u siebie miałem do ustawienia po takim zaiegu

Opublikowano
  • Autor

Aaa to wiele wyjaśnia :) dzięki :)

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

po uj edytujecie cały temat matkooooo :facepalm:
pozatym fajnie to ogarniasz :hi:

Opublikowano
  • Autor

Poprawione :) faktycznie wydłuża to stronę[emoji14]a co do ogarnięcia, to obiecałem sobie że wszystko będę robił sam i póki co żaden mechanik jej nie dotykał :)

Opublikowano

czyli jest szansa ze dlugo pojezdzi ;)

Opublikowano
  • Autor

Taką też mam nadzieję :)

Panowie pytanie

Git czy ściągać?

b60e72f3d971397fce8f8c790215f380.jpg

6877aa24d39eb5c6dfac07e51fbffb7c.jpg

a74ca2b488f45a7294d0d7d0339fc44e.jpg

Lub opcja bardziej minimalistyczna, ale tej mam tylko projekt w Photoshopie póki co

2d12e15d08148668fdedffc6ba6d2f37.jpg

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

Moim zdaniem opcja nr2 lepsza ;)

Opublikowano

super auto, gratuluje zapału w dopieszczaniu każdego detalu, ciesze się że są na świecie jeszcze takie świry jak ja, którzy dbają o każdy detal a nie tylko leją i jeżdzą a od święta przejadą się na myjnie

tak samo nie oddaje nikomu auta sam robie, ewentualnie z kumplami, którzy też siędzą w mechanice :thumbup1: ilekroć wjeżdzałem na jakis warsztat do znajomego na bajere i widziałem co tam sie robi z samochodami to mam zraze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.