Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak będzie naciąg, to nie :P

Opublikowano
  • Autor

jak będzie naciąg, to nie :P

Będzie 225/40 więc bardzo delikatnie tył się naciągnie
Opublikowano

Przód i tył schowa sie, a z tą oponą to naciag będzie podobny jak przy 215/40 na 8,5cala, czyli minimum. Na 8J opona będzie mega balonem.

ET42 przy 8J będzie schowane, jak skręcisz na 60-62cm, to na równo z błotnikiem te parametry stoja przy et35, ale przy takim balonie jak kupiłeś.

A z tyłu w osce przy 60cm dla et20 było tak

11954762_857307157672456_917328736401804


poroacutewnanie_zpstfujdv1p.jpg

Zrobiłem szybkie porównanie, jakieś 63cm do 59cm. to jest 9,5cala ET40 + dystans 13mm, et27 :)

Opublikowano
  • Autor

Przód i tył schowa sie, a z tą oponą to naciag będzie podobny jak przy 215/40 na 8,5cala, czyli minimum. Na 8J opona będzie mega balonem.

ET42 przy 8J będzie schowane, jak skręcisz na 60-62cm, to na równo z błotnikiem te parametry stoja przy et35, ale przy takim balonie jak kupiłeś.

A z tyłu w osce przy 60cm dla et20 było tak

11954762_857307157672456_917328736401804

poroacutewnanie_zpstfujdv1p.jpg

Zrobiłem szybkie porównanie, jakieś 63cm do 59cm. to jest 9,5cala ET40 + dystans 13mm, et27 :)

Lepiej tego ująć nie mogłeś :D problem w tym że kręcić to ja mogę sobie tyłkiem póki co bo gwintu brak :( co do opon to nadal zastanawiam się nad 215, ale to 500 zł drożej za zestaw :/
Opublikowano

205 bierz :D
Ja następne wrzucam 205 właśnie :D

Opublikowano

przod 205 tyl 215 i bedzie baja ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

przod 205 tyl 215 i bedzie baja ;)

Torsen by tego pomysłu nie polubił [emoji14]

Małymi krokami nadchodzi dzień nowego obuwia :) opony już na feldze :) ostatecznie padło na uniroyal rainsport 3 225/40/18, jednak zanim koło pojawi się na aucie, trzeba je odpowiednio zabezpieczyć :)

ceebdf4bdf96cbfc09c2f9de02d807ce.jpg

Tak więc weekend pod znakiem zapachu ceramiki :)

Boli mnie trochę różnica między naciągiem przód/tył

Przód

28a1e157ce1f5267de024f4796748bd3.jpg

908b64ff75d492913722a1bde6723d89.jpg

Tył

742a3eb79a940feeb64e3375a1e522e7.jpg

321f2e07d312804dc30b85bd795a02fc.jpg

No ale coś za coś.

Na przód na pewno pójdzie jeszcze dystans 5mm, a za tył, jak trafię na ku... to dowód zabierze, bo wystaje :)

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

Dobra, dawaj te kuboty na auto :kox:

Opublikowano

Mam te gumy u siebie jestem mega zadowolony z nich w tych pieniądzach moim zdaniem są świetne ;)

Opublikowano
  • Autor

Koła na aucie, teraz tylko progi s4, porządne mycie i sesja, więc jeszcze Was potrzymam w niepewności :) a dziś dzień elektroniki, ogólna poprawa lutowań pseudo lutownicy na porządne :) wstępnie podpięte składane lustra od centralny, jeszcze tylko wyłącznik na zimę trzeba dołożyć żeby nie zamarzły złożone :) podpięcie ostatnich kabli pdc no i ogólne poprawki. A miałem tylko bezpieczniki sprawdzić....

f4b4dc0eea05f425a1297966ad4c0c80.jpg

3fb12046898a39d5ec2d09002b847ae7.jpg

Jutro dalsza część sprawdzania bezpieczników [emoji14]

Opublikowano

W sobotę widziałem Ciebie jak z jakimś ziomalem felgi podziwialiście :P Już wiem gdzie parkujesz :D hehe
Nie zaczepiałem, bo z kobietą byłem, a wiem że nie skończyłoby się na krótkiej rozmowie :D

Mój uziemiony stoi nieopodal... Muszę zreperować wyciek płynu chłodniczego :/

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano
  • Autor

Gdzie mnie wyczaiłeś? :D bo w sobotę byłem tylko w dwóch miejscach :) pod domem i na warsztacie kumpla silnik z e30 wyciągaliśmy :)

To mówisz że niespodzianki już nie będzie? [emoji14]

Tak mi się przypomniało, mój pradziadek jak jechał wozem przez wieś i powiedział dzień dobry, to konie od razu stawały bo wiedziały już że to nie będzie krótko trwało [emoji14]

Oj woda jest zła, ile ja się nauszczelniałem...:( Tobie skąd kapie?

Opublikowano

Poszło wszystko do sucha :D chyba trójnikiem, tym od strony grodzi.
No pod domem, pod domem Cię wyczaiłem.

Ostatnio często tam bywam i robię teżzakupy w tej samej biedrze :P

Opublikowano
  • Autor

Hmm nie pamiętam już jak to było w 1.8t [emoji14] na pewno w 2.8 nie ma tam prawie miejsca [emoji14]

No to dawaj znać na weekendzie jak będziesz widział że będziesz tamtędy sam jechał, to się ustawimy :)

Opublikowano

przod 205 tyl 215 i bedzie baja ;)

Torsen by tego pomysłu nie polubił [emoji14]

Małymi krokami nadchodzi dzień nowego obuwia :) opony już na feldze :) ostatecznie padło na uniroyal rainsport 3 225/40/18, jednak zanim koło pojawi się na aucie, trzeba je odpowiednio zabezpieczyć :)

ceebdf4bdf96cbfc09c2f9de02d807ce.jpg

Tak więc weekend pod znakiem zapachu ceramiki :)

Boli mnie trochę różnica między naciągiem przód/tył

Przód

28a1e157ce1f5267de024f4796748bd3.jpg

908b64ff75d492913722a1bde6723d89.jpg

Tył

742a3eb79a940feeb64e3375a1e522e7.jpg

321f2e07d312804dc30b85bd795a02fc.jpg

No ale coś za coś.

Na przód na pewno pójdzie jeszcze dystans 5mm, a za tył, jak trafię na ku... to dowód zabierze, bo wystaje :)

Ja swoim awantem na 10j latam z tyłu i et27 prawie rok juz i dowód nadal mam :D Jak siądzie na dół to idelanie sie spasuja moim zdaniem nie bd razić w oczy bo u mnie troche razi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja swoim awantem na 10j latam z tyłu i et27 prawie rok juz i dowód nadal mam :D Jak siądzie na dół to idelanie sie spasuja moim zdaniem nie bd razić w oczy bo u mnie troche razi :decayed:

W sobotę jadę robić przegląd, zobaczymy co Pan na to powie :)

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

Mi robił przegląd kolega, jemu to nie przeszkadzało :)

Opublikowano
  • Autor

Mi robił przegląd kolega, jemu to nie przeszkadzało :)

Ja jadę z kolega który ma kolegę na stacji, może się uda :)
Opublikowano

Mi robił przegląd kolega, jemu to nie przeszkadzało :)

Ja jadę z kolega który ma kolegę na stacji, może się uda :)

Powodzenia! :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czas na chwalenie :)

Dziś w końcu udało się założyć progi s4 oraz po dłuższej chwili porządnie umyć i nasmalcować auto :) powłoka na kołach bardzo dobrze odpycha brud, po przejechaniu karcherem tuga prakrycznie nie miała co robić, delikatne krwawienie w kilku miejscach, ale kropelkowanie bajka :D

Tak więc oto one

Dare Lm 8j+9j 18"

Uniroyal rainsport 3 225/40/18

fb9fe11269a2fad9ba320894a7bf854c.jpg

74f9869c7200a26b6637549eb765f443.jpg

de7b778e3a080a3a6c912bc552d52ac1.jpg

eb4f1537de260ff7edccb2a6cb2d1a89.jpg

Dekle jeszcze te co były z felgami ale będę robił custom :)

61efaee15e549cb8810ead064151490d.jpg

Niedługo wpadnie gwint, wtedy pobawię się w spasy

988d2e0c6a19e38b7c6e849b5b57e845.jpg

Progi

e950d1bbaaff07dbca00c0a3baea48c4.jpg

7be5d72d98132fe3fed4b7bb6aba17ea.jpg

7f73bacf495072b7fee1ec35ae58eeaf.jpg

Teraz czekam na hejty za Darki [emoji14]

Aaa i jeszcze doszły nadkola s4 na przód

f365e2f2e3ff07bed7408627bff9ff46.jpg

1b5f550750ad7c8bbb9bb0e90c5c0670.jpg

dc6fbb1f0a548e73bf0572e8a82e27b8.jpg

1425c394d2934e9d5fb8694fd96b965b.jpg

Edytowane przez Houdini

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.