Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo wyrezac rozporke na tyl ;)

Gdzieś widziałem że ktoś próbował i ciężko to wyrezać :(

Kawał dobrej roboty :)

Dzięki ;) A i trzeba dodać że w warunkach "pod blokiem w deszcz"nie należała do łatwych[emoji14]
Bede to rezal niedlugo, jest plan i rysunek, wydaje sie nic trudnego :D
Opublikowano
  • Autor

Tyle się napolerowałeś, a tutaj niestety rozpórki tak nie widać :D

Najważniejsze że jest świadomość że jest ładnie ;) nawet jeśli pod spodem[emoji14]

Panowie potrzebuje opinii bo mam mieszane uczucia.... Wiocha czy git?

0266c9e2457055a4d1b5c7e6abf4440a.jpg

edd84e66a0f7d9dbc24ee0e76522e613.jpg

381ba6e17a4e19c95403e619ac7ad643.jpg

e1c1a304ac23f2234cdf16db515652aa.jpg

Albo wyrezac rozporke na tyl ;)

Gdzieś widziałem że ktoś próbował i ciężko to wyrezać :(

Kawał dobrej roboty :)

Dzięki ;) A i trzeba dodać że w warunkach "pod blokiem w deszcz"nie należała do łatwych[emoji14]
Bede to rezal niedlugo, jest plan i rysunek, wydaje sie nic trudnego :D
Daj znać jak poszło i czy czuć poprawę :)

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

Panowie potrzebuje opinii bo mam mieszane uczucia.... Wiocha czy git?

0266c9e2457055a4d1b5c7e6abf4440a.jpg

Jak dla mnie wiocha :)

Opublikowano

niestety, słabo te refleksy wyglądają, wracaj do ori :wink:

Opublikowano

Moim zdaniem też do niczego to nie pasuje

Opublikowano
  • Autor

Zamysł był uzyskania delikatnego refleksu tęczy jak tutaj

071b2efee37188d74bc58d845088996c.jpg

Jednak faktycznie jest zbyt intensywnie. Kupa.

A do pożądanego efektu bardzo daleko...

Opublikowano

Czasem jak się reza za dużo przy aucie to potrafi człowieka ponieść fantazji, to nic złego. ;) Każdy czasem popełnia błędy ważne żebyś już wrócił na ziemie :naughty:

Opublikowano

hahaha, nooo z tymi refleksami pojechałeś :P gadaj kiedy spota robimy ?:D

Opublikowano

Zacny projekt;) i mody na duzy + powodzenia w modzeniu i bezawaryjnosci:)

Opublikowano
  • Autor

hahaha, nooo z tymi refleksami pojechałeś[emoji14]gadaj kiedy spota robimy ?:D

Wiem :) wyszedłem to zerwać to zrozumiałem jak duży błąd popełniłem....wybaczcie ;)

A na spota ja zawsze chętny tylko z czasem kiepsko...

W ten weekend mam sobotę wolną ale na bank coś będę grzebał, muszę sprawdzić stan oleju w wale, wymienić zaślepkę wałka rozrządu, woda gdzieś cieknie trzeba dojść gdzie, no i szukam chwili żeby zacząć S pakiet montować. A i umyć trzeba, a mycie u mnie to znowu z 3-4 h[emoji14]chyba że wspólne mycie samochodów :D

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

Napisz gdzie, to moze zajrze... Chociaz na chwile ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jak myjnia to raczej rano lukoil na połczyńskiej, bo można swoich kosmetyków używać, a później suszenie parking w forcie wola. A potem serwis to już nie wiadomo gdzie wyląduje[emoji14]

Opublikowano

rano, czyli? :D

Opublikowano
  • Autor

Rano czyli czasami już po 7 jestem na myjni[emoji14]jak się nie ma na nic czasu to się zabiera ze snu[emoji14]

No i siadło :D pierwszy z czterech elementów układanki :D jaram się strasznie :D

01a20d1f14c19fd3aa2e1984fddfe6ef.jpg

3da8986da3341bee617f59d61aa75f62.jpg

Niestety jeden halogen ma urwane dwa zaczepy, więc muszę stworzyć je z resztek i poxiliny. Dodatkowo brakuje zamknięcia halogenu - tego co się wtyczkę wpina, nie ma nikt na sprzedaż?

A i jeszcze takie małe zakupy humor poprawiły

de456948cef6832115b31bc8a7c66af7.jpg

Niedługo ruszamy z pełną korektą lakieru w czarnej i odświeżaniem lamp zarobkowo, także jak coś to zapraszam niedługo ;)

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

lecisz z tematem ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj dzień złych i dobrych wiadomości. Dobre to siadła klapa rs4 ze spojlerem, jednak wysokość położenia jest zła, więc trzeba zdjąć plastiki w bagażniku i kręcić. Z tego też powodu zdjęciami pochwalę się jak skończę na 100% :) udało się również przerzucić wlew lpg pod klapkę wlewu pb. Z powodu tych dwóch jakże pozytywnych akcentów niedługo w dziale na sprzedaż klapa i zderzak lz9w :)

Ze złych natomiast...pompa wody cieknie...I to bardzo cienkie :( dodatkowo przy próbie wymiany oleju w dyfrze wyszła rzeźba któregoś z poprzednich właścicieli.

c129d80c705ac6f4e1a76f5878f26644.jpg

Tak, to jest klucz przyspawany do korka wlewowego. Niestety rzeźba nie wytrzymała odkręcania. Także oprócz pompy wody szukam całej pokrywy mostu :(

Ehhh

Kolejne puzzle na miejscu :)

Klapa rs4 lepiej spasowana niż wcześniej, ale jeszcze muszę nad nią popracować.

796dfb6e502389b57e62b0c70b922b27.jpg

17b940c4cdcce96195ee9bd6d07c21d9.jpg

3dffb57491ec2b521621e2684c52db93.jpg

e1f8acb3f16fe18ff5f3a131b87140ea.jpg

Po regulacji klapy...poniosło mnie

609b71dcdf62b66f13f3765bd17c4c87.jpg

Akcja s4 pakiet part 2

c8991974068cbe1940e2a788c4af81c0.jpg

8fd20b3a88134d2687a40d06def83454.jpg

e79e0eaf7447b956565b160bf2c1599d.jpg

Niestety mocowanie dwóch czujników nie wytrzymało, więc niebawem trzeba będzie ściągać i naprawiać

A tu dla porównania ślizg s4(na aucie) i od zwykłego zderzaka

667d3fad0ed2c3e56f0c284c4383239a.jpg

Teraz mogę powiedzieć że ten kuper mnie pociąga :D zastanawiam się tylko nad klapą. Zostawić pustą, wstawić znaczek czy dope? I tak cicho, powoli skłaniam się ku dope...

Jeszcze tylko progi i będzie bajka :D chce ktoś kupić stary zderzak? :D

Opublikowano

ja chetnie kupie przedni jesli bedzie w dobrym prajsie :P

Opublikowano

nice asss :wink: daj sobie spokój z jakimiś dooope tylko ładne większe końcówki wrzuć :) jesli jakiś znaczek na klape to tylko OOOO

Edytowane przez radimm

Opublikowano
  • Autor

ja chetnie kupie przedni jesli bedzie w dobrym prajsie :P

Niestety przedni zostawiam na setup zimowy :(

nice asss :wink: daj sobie spokój z jakimiś dooope tylko ładne większe końcówki wrzuć :) jesli jakiś znaczek na klape to tylko OOOO

Ciągle myślę ale im częściej patrzę na foto tym bardziej podoba mi się czysta, w końcu ma być clean :D

A końcówki to oczywiście! Cały końcowy wpadnie, będę szukał czegoś co wyciągnie ładnie dźwięk v6 :)

Opublikowano

Wrzuc mi jaki stan i cena za tył :))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.