Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i teraz sobie pomyśl jedziesz trasa 140 i strzela Ci taki amor...

Opublikowano

widziałem kiedyś taki przód ale był elegancko skrócony i pospawany lepiej niż oryginał. Ale żeby dosztukować takiego kulfona... desperacja straszna

Opublikowano

jakich środków używałeś do polerki ? moja perełka też jest czarna i by się przydała korekta lakiery profesjonalna.Ale wiadomo cena.

Opublikowano

Fajne auto i masa pracy włożona :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

i teraz sobie pomyśl jedziesz trasa 140 i strzela Ci taki amor...

Dlatego też w przyszłym miesiącu chyba będę się rozglądał za 1be na przód :)

jakich środków używałeś do polerki ? moja perełka też jest czarna i by się przydała korekta lakiery profesjonalna.Ale wiadomo cena.

Jestem jeszcze przed polerką :) a kwadrat na masce...hmm wstyd się przyznać ale nie wiem czym był robiony[emoji14]na pewno na szybko pod blokiem :) pewnie dlatego nie wiem[emoji14]

Fajne auto i masa pracy włożona :thumbup1:

Dzięki :) a ile jeszcze pracy przede mną...:P

Poranna kontrola u lakiernika potrafi poprawić humor :D

1635b6d5c741d7c5c0bdfebfe983194b.jpg

7682ee31719fca7017c8dd957aef6ae2.jpg

8b25a7c29e443cc2be038b5a98f7223f.jpg

bc1f0f568ed2100563bbe03c8f23134b.jpg

117a60e92f5a247208be450a3b876776.jpg

439b503745c35b94f1a3211303282e3d.jpg

W weekend odbiór i tylko szukać wolnych dni na montaż :D banan z gęby nie schodzi chociaż wiem że minie z 2 miesiące zanim to wsadzę na auto[emoji14]

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

kurde moja klapa już prawie rok leży w w podkładzie i nie mam kiedy sie za nią wziąć :facepalm:

widze lakiernika masz profi

Opublikowano
  • Autor

Z racji że spoiler rs4 jest ori to klapa też do wymiany, bo przecież nie będę ciął spoilera pod starą klapę[emoji14]wygląda profi ale czy jest? Można by polemizować[emoji14]

Opublikowano

Kurna szybko progi z S wyrwales. Szukam co jakis czas ale ciezko to idzie

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Kurna szybko progi z S wyrwales. Szukam co jakis czas ale ciezko to idzie

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie tak szybko, one leżą od ponad pół roku i czekają na cały pakiet s :)
Opublikowano

Moim zdaniem znaleźć progi, to nie kłopot, ale nie przepłacić i dorwać niepołamane to już coś... :D
Ja do swojego zestawu kompletuje jeszcze mocowania i listwy wewnętrzne :D

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano
  • Autor

Ja na szczęście dostałem od Sida zestaw full wypas, z każdą śrubką :)

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

No wlasnie mowie o tym ze znalezc je w dobrym stanie i z mocowaniami to jest sztuka :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W końcu jest temat :D , co do polerki to ja bym śmiało zaczynał od 400 i skończył nawet na 4000 a później Mothers Mag & Aluminium Polish i na ręce nitrylowe rękawiczki i wetrzeć ręką. Nie chce się wierzyć ale ten patent naprawdę działa :D
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/460358-Late-Introduction- Tu możesz sobie zobaczyć

Opublikowano
  • Autor

Małe foto story z rezania podświetlenia klamek z a6.

ba7fc8dc699c85c9dbe37dc98193d0a6.jpg

ffd592593ccd40da04e70f4e342b0728.jpg

Niestety brak miniszlifierki utrudnia takie zabiegi, no ale trzeba sobie radzić :) wiertło, skalpel, pilnik i jazda :)

71c806a0720302a789a373cbef965d74.jpg

0e37b08b6e445a9b2c4aa0ab20e15233.jpg

2d619150557bb67ff320fd842bf752a0.jpg

1ac1d78307fc86c19a49379f0b07d7fe.jpg

1c8580aaa0b5580c9129d7a7bf2d8d57.jpg

3485b1af2a1cbf602284fc713db35a96.jpg

3c017b12c3eb8891affe30e7472c718d.jpg

31a3941a9e830bb3c758681f17b260d4.jpg

8ceed97a0ebeaf1569a2e33781af5e0a.jpg

Teraz tylko podpiąć się pod podświetlenie przycisków opuszczania szyb i będzie bajka :)

Opublikowano

z czego to podswietlenie?

Opublikowano

Z a6 c5. Tez mam plan cos takiego u siebie ogarnac. Na tyle tez montujesz?

Edytowane przez matik123

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, a6 c5. Tak na tył też wpadnie, narazie chcę przód ogarnąć, bo jak zawsze problem z czasem :)

Opublikowano

Udalo ci sie kupic samo podswietlenie czy musiałeś cale klamki kupowac?

Opublikowano
  • Autor

Samo podświetlenie u nas na forum wyrwałem :)

Opublikowano

Auto tak samo jak moje ten sam kolor avant tyle ze ja mam przedlifta:P Z nagrzewnica kumpel uporal sie w 10godzin:P Tyle ze ja mam 1.8t quattro i 300hp:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.