Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz ori 1be? wyglada na nim calkiem spoko jak dla mnie :)

Opublikowano

chyba już gwint siedzi, z tego co kojarzę ;)

Opublikowano

no wlasnie jak na zwykle to troche zbyt ladnie wyglada :D

Opublikowano
  • Autor

Ori 1be :) też uważam że tragedii nie ma, ale jeszcze z 2-3 cm by ugrał :)

Opublikowano

Czym ogarnałeś tą rdze po zdjeciu listw na progach?

Opublikowano

wow w takim razie jestem pelen podziwu, bardzo ladnie sie zgrywaja z kolem :)

Opublikowano
  • Autor

Czym ogarnałeś tą rdze po zdjeciu listw na progach?

Końcówka druciana na wiertarce

e98451b1e6932dd82c15f9e10e86e4bc.jpg

cdef2249915867a552f8dc4dcaa55cac.jpg

Potem boll czy coś innego na rdzę i ja pociągnąłem hammeritem czarnym, bo i tak tego nie widać a przynajmniej wiem że ruda nie wyjdzie :)

wow w takim razie jestem pelen podziwu, bardzo ladnie sie zgrywaja z kolem :)

Dzięki :) też się jaram i za każdym razem jak idę do niej to banan na gębie :)
Opublikowano

Dzieki za info, nie sadziłem że pod listwami będzie taki burdel ale nie ma co się dziwić jak tam woda stoi po każdym deszczu i myciu samochodu, po tylu latach musiało napuchnąć.

Co do felg to bardzo dobry wybór. Robią na prawde robote :kox: . Z tym, że musze Cie opierdolić bo zjebałeś temat z parametrami felg i rozmiarem opon było brać od dawmaca nówki za 2,3k 4x 9J et42, na to założył byś gume 205/35 ewentualnie 205/40 i było by si. No i wrzucaj takie fajki jak ja mam, bo tamte kikuty słabo wyglądają w dokładce. Podsumowując daje łapke w góre i czekam dalej na rozwój akcji, powodzenia :good:

1463379381-U1445.png

Edytowane przez uszolek

Opublikowano
  • Autor

No też byłem zdziwiony że ruda zagościła.

Tak wiem, też tego żałuję. Felgi brałem od nich, ale plan jest podobny do Twojego :) po sezonie dokupuje u nich dwie sztuki 9j i rotor na złoto, ale kapeć chyba zostawię, bo jakby nie patrzeć to mój daily :)
Z wydechem będę kwasówkę kombinował, w sensie sam końcowy, żeby spróbować trochę v6 wydobyć.
Ale dzięki mimo wszystko :)

Opublikowano

No na 205/35 trzeba juz uważać, bo krawężniki wtedy jak na złosc ranty przyciagaja :decayed:

Nad gwintem juz myslales? Jak zejdziesz niżej to pamiętaj o dystansach bo śmiesznie to bedzie wygladac jak opona bedzie schowana w błotniku, szczególnie na 18"

Edytowane przez uszolek

Opublikowano
  • Autor

No na 205/35 trzeba juz uważać, bo krawężniki wtedy jak na złosc ranty przyciagaja :decayed:

Nad gwintem juz myslales?

Tak, już zakupiony :) trzeba go tylko trochę odświeżyć i znaleźć czas na założenie [emoji14]
Opublikowano

Co kupiłeś? Strzelam w ciemno KW V1

Opublikowano
  • Autor

Znajdź kw do quattro :) od pół roku śledzę wszystko co się da i kompletnie nic sensownego nie było :( a nabyłem koni od kolegi z forum.

Opublikowano

Koni tez porządna firma, szerokości i powodzonka, czekam na up'y :hi:

Opublikowano

Podejrzane typy się kręcą i fotografują Ci furę :D

b3e49849e916.jpg

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano
  • Autor

Podejrzane typy się kręcą i fotografują Ci furę :D

b3e49849e916.jpg

Ważne żeby dobry kadr był [emoji14]
Opublikowano

ładna sztuka :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ładna sztuka :)

Dzięki :)

Nowy zakup :D

cf10e2e827b96b3106ca17e413ca7867.jpg

Kto zgadnie :D

Nie, nie pomyliłem zdjęć :)

Edytowane przez Houdini

Opublikowano

Kostka do obrysu przedniej lampy a'la Usa?

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radimm

Opublikowano
  • Autor

Kostka do obrysu przedniej lampy a'la Usa?

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

No i mamy zwycięzcę :D

Dodatkowo lampy spoleruję i sprzedam drożej niż kupiłem, a co :D trzeba szukać funduszy na modzenie [emoji14]

Takie tam z podróży na podkarpacie :)

b96e2a30050c7d0ccba7a296aa65a1c3.jpg

dff1172481707b7dbfb5ae86b8f93e67.jpg

a92dd12c13ef84e6e76e3a3908a47d42.jpg

da29845d199dfabbf8639716afd0f7c3.jpg

Śmietana :D

08c4183baa78b5dd081d00092ffd5f0e.jpg

A z ostatnich pierdół to podświetlenie klamek ogarnięte do końca po stronie kierowcy, jednak czarna klamka rs4 nie pomaga :( mimo że świeci mocno to jednak prawie nie widać :(

d8589bec6448c2e2276350e415f4ca2d.jpg

Gdzieś tam bawię się w elektryka i odbudowuje płytki do zwrotnic głośników 13cm bo znalazłem jeszcze ze starego auta, ale z tego co pamiętam dobrze grały. Jedynie zwrotnice dostały trochę wody i płytki ch... strzelił.

acc47f537a0216bf7ce9a80192b0a255.jpg

732f9a46faf0017d4e4f6342b09186cd.jpg

Miałem wytrawiać, ale miniszlifierką poszło sprawniej :)

Doszły też czyste dekle, środek zaprojektowany, więc teraz tylko druk, żywica i jazda :)

21c164fdfdf5e86daf6d27bfc6973245.jpg

Przy okazji postanowiłem dać czarnej kilka wlep, a w sumie to Jack przy lewarku wpadnie w macie, małe naklejki na słupki przy drzwiach plus wspomniane dekle, więc niewiele. No i powoli się zbieram do gwintu. Najpierw szybkie malowanie żeby do zimy nie było nowych ognisk rudej, na zimę wrzucę z powrotem 1be a gwint porządnie odnowię. Taki plan, zobaczymy jak będzie w praktyce :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.