Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wibracje 1.9 TDI AVF 131KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kurde, ale te konektory mają takie znaczenie?

Jechałem wczoraj 150km/h dłuzszy czas, delikatnie dodajac gazu. nic nie przerywalo, to co pompka za mały prad dostaje czy przerywa?

Opublikowano

mam podobny problem do Twojego tylko ze u mnie drzenie wystepuje w przedziale predkosci 1600 -2100 jak dodaje mocniej gazu(jesli samochod jest obciozony np. 4 pasazerow, drzenia sa jeszcze wieksze), przewaznie te drzenia wystepuja tylko na 4 i 5 biegu, caly czas wydawalo mi sie ze to od pelcionki bo kapie na nia caly czas z EGR olej i jest uwalona w syfie, ale widze ze problemow moze byc w tym wypadku wiecej, jak rozwiazesz problem daj znac w temacie.

Opublikowano

mam podobny problem do Twojego tylko ze u mnie drzenie wystepuje w przedziale predkosci 1600 -2100 jak dodaje mocniej gazu(jesli samochod jest obciozony np. 4 pasazerow, drzenia sa jeszcze wieksze), przewaznie te drzenia wystepuja tylko na 4 i 5 biegu, caly czas wydawalo mi sie ze to od pelcionki bo kapie na nia caly czas z EGR olej i jest uwalona w syfie, ale widze ze problemow moze byc w tym wypadku wiecej, jak rozwiazesz problem daj znac w temacie.

Sprzęgło, wałek, popychacze

Opublikowano

Jak przy duzych biegach i wieksza predkość to przeguby wewnetrzne sprawdz,

A co do konektorow to jak juz calkiem nie laczy to wyskakuja błedy wypadania zaplonu, zazwyczaj problem jest na pierwszym cylindrze( najblizej paska)

Opublikowano
  • Autor

Pompowtryski sprawdzone. Na wszystkich korekcje nie wiecej niz +-0.3. Bipy max 30. Wszystkie pompki o tych samych numerach. Chyba wyciagam skrzynie...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dynamiquededci juz wiesz co powodowalo te drzenia u Ciebie , rozwiazales juz ten problem?

Opublikowano
  • Autor

Nie, zostało wyjęcie skrzyni, ale nie mam czasu narazie... Jesteś z Radomia? mozemy porównać z Twoim...

Edytowane przez dynamiquedci

Opublikowano

Wiesz ze pompowtryski mozna sprawdzić tylko na stole pobierczym, vagiem sprawdzasz wartośći jakie wprowadza ecu aby silnik równo pracował i nie jest to wyznacznik stanu pompek.

Opublikowano
  • Autor

No, tak ale to chyba jak by pompki były walniete to by słaby był. A on ma właśnie super moc.

Opublikowano

Nie koniecznie, glownym problemem z pompkami jest nierowna praca, dymienie problem z rozruchem.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pali jak marzenie, nie dymi....


Wymiana calych półosi wyeliminowała wszystkie wibracje. Auto nawet grama nie drgnie
Opublikowano

miałem to samo :), dokładnie identycznie,ale nie bawiłem się wymiane przegubów tylko poleciały obie półosie przód. Po wymianie, nie ten samochód ;p

Opublikowano
  • Autor

No ja wymienilem przeguby wewnetrzne. Ale to nic nie dalo.

Opublikowano

Pali jak marzenie, nie dymi....

Wymiana calych półosi wyeliminowała wszystkie wibracje. Auto nawet grama nie drgnie

Półosie nówki ori kupowałeś ?

Opublikowano

Wnioskuję że brał używki ORI w dobrym stanie, tak jak ja :) Cena nowych ORI to 1/4 wartości auta.
Używka 200zł / szt. Wkładałem do siebie od A4 B7 2.0 TFSI

Edytowane przez Ralen

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Można samemu jakoś zdiagnozować czy półosie do wymiany? Czy tylko wymiana i testy drogowe?

Opublikowano

Wchodzisz na kanał pod furę, ważne żeby była na ziemi, nie na podnośniku. Szarpiesz za nie i patrzysz czy jest luz i czy stuka. Jak jest lu i stuka to źle

Edytowane przez Ralen

Opublikowano

A może tak być że nie będzie widać stuków i luzu jednak półoś będzie generować drgania? czy to jednak się nie zdarza?

Opublikowano

może tak byc. Zwróć uwagę na to czy jak jedziesz szybciej (120-150kmh) to czy drga ci drążek od zmiany biegów - o ile to manual :) Przy uszkodzonych półosiach potrafi nim dość mocno bujać.

Opublikowano

U mnie drążek chodzi to przodu do tyłu jak dodaję lub odejmuję gazu, ma to związek z półosiami ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.