Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Drgawki silnika


jacekdk

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłeś przemilczeć moją wypowiedź :mysli:

nie nie, napisałem coś co postanowiłem wykasować i zostało "nic" :):) ale to nie było nic obraźliwego :notworthy:

prawdę mówiąc uśmiałem się trochę jak to przeczytałem - ale to z naszych silników....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko takie mają dziwactwa nasze silniki ale nie jest źle...trzeba czekać na kolegów jaka opinia będzie po zmianie poduszki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje juz jest w serwisie.Maja sprawdzic to i owo wymienic te poduszki ale szczerze to nie spodziewam sie poprawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej się tak nastawic i być mile zaskoczonym i tego właśnie Ci życze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za słowa otuchy :)

Jest maly update.Bylem dzisiaj w ASO Beltowski przejazem zerknąć jak im idzie szukanie przyczyn drgawek i chłopaki tam bezapelacyjnie stwierdzili ze powodem tych moich drgawek i wibracji przy 1800-2000 tys. obrotów jest ........... uwaga ...... kolo dwumasowe....... które ASO w Oslo wymieniło 2 tys km temu.No i bądź tu teraz mądry co mam z tym fantem zrobić.Jak to jest możliwe aby nowe kolo miało dokladnie taka sama wadę.Pan powiedział ze była akcja serwisowa na te kola i ze Audi je wymienialo bo miały jakiś feler , ale jakim cudem wadliwe dwa razy trafilo do mnie? Oczywiście diagnozę na 99% mogą postawić zdejmując skrzynie i robiąc oględziny mojego.Jednak majac juz to wyjęte może zdarzyć sie ze cos sie rozsypie urwie wiec zalecala od razu wymianę na nowe na które trzeba czekac dwa tygodnie a ja auto musze mieć przed świtami ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to bez sensu :shocked: co jest z tymi serwisami audi czy oni się nie znają na swojej robocie :mysli: nawet nie ma pomysłu co Ci poradzić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest ze ja sam nie wiem co z tym zrobić ;( Nie wiem czy serwis w Oslo tylko powiedział ze wymienił....... ale widzialem na śrubach półosi ze były świeżo odkręcane wiec musieli skrzynkę wyjąc , zresztą po tej ich "wymianie" czułem tez pod noga ze sprzęgło inaczej berze wiec cos tam mącili przy tym... kurcze najgorsze jest to ze nie uśmiecha mi sie specjalnie wywalać ponad 3 klocki aby szukac przyczyny metoda prób i błędów..... zresztą ani kola nie ma na stanie ani terminu wolnego na ta robotę dopiero po 6 stycznia kiedy mnie juz dawno nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tonie wiem....

......auto odebrane i bez zmian.Drgania jak były tak sa wiec jeśli ktoś zainteresowany sprzedam w pełni sprawne poduszki ( po 40 tys. ) za polowe ceny czyli 300 zl dwie sztuki ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wiadomo że za drgania nie są odpowiedzialne poduszki trzeba szukać dalej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra panowie :) mam news-a :)

Tak ja kpisalem bylem w 3miescie i wydalem kupe kasy, sorry to temat z moim bankowcem, ale zrobilem serwis ale nie wydaje mi sie ze o´ni sa w stanie zrobic cos innego oprucz tego co im pokarze komputer. Myslame ze dunczycy sa patrza na swait bardzo waskim pogladem ale i w Polsce zaczyna sie to robic, nie chca brac odpowiedzilnosci a klijetow i tak maja, moze im konkurencja potrzebna !!

Ok, do rzeczy, zrobilem tez tuning silnika u V-tech w Gdynii i wibracje prawie zniknely sa ale bardzo ,bardzo rzadko :good: ! Silnik ma teraz 174 KM i 400Nm :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyżyłowany jak na gotowca, masz wykres z hamowni?? Robimy zakłady kiedy suszarka padnie, pod warunkiem, ze tylko to się rozsypie ??? Stawiam dychę jako pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyżyłowany jak na gotowca, masz wykres z hamowni?? Robimy zakłady kiedy suszarka padnie, pod warunkiem, ze tylko to się rozsypie ??? Stawiam dychę jako pierwszy :)

e vario, nie ma co straszyc. suszarka padnie po 160-180kkm. a co do reszty, to najwyzej sprzeglo, docisk i dwumas, no i przeguby walow napedowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...