Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najlepsze teksty handlarzy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeglądając oferty na portalach aukcyjnych zrozumiałem, że ludzie czasem takie rzeczy piszą że można się nieźle pośmiać. Jeżeli pomysł się przyjmie zapraszam do opisywania niecodziennych przykładów. Na pierwszy ogień idzie tekst z tej aukcji:

http://olx.pl/oferta/audi-a4-2003r-s-line-2-5-tdi-tiptronic-goraco-polecam-CID5-IDe4Sr5.html#704ece7737

"... Pół skórzane fotele audi nie do zdarcia, tylko lekko siedzenie kierowcy przetarte..." ;)

Opublikowano

"kierownica wytarta bo niemiec w auto inwestowal, a nie w krem do rak" XD

Opublikowano

Nie jest to zewnętrzny S-line , szkoda ze nie ma zdjeć ze środka :)

Opublikowano

Łyse opony - ,, ale patrz pan jak równo zdziera "

Opublikowano

"licznik tylko zmieniłem - bo zwarcie za deskom było"

Opublikowano

Czemu taki słaby ten samochód? Bo to DIESEL panie...

Opublikowano

18letni 1.9TDI - Panieee silnik grama oleju nie bierze, 1-właściciel (w kraju)

Opublikowano

(ja)- panie to audi tylko 146 tys km a tak wszyto wytarte ?

(handlarz)" ta bo holender tylko w okół komina jeździł"

Opublikowano

jak gościowi powiedziałem że sprzedaję auto które było spalone to stwierdził że

"ale żeś śledztwo odpierd....ł , ale to nic ktoś inny kupi "

Opublikowano
  • Autor

Dzwonię, auto uszkodzone w przód. "Wszystkie części potrzebne do usunięcia szkody posiada" tj. pas, maska, lampy, chłodnice.
Pytam. Podłużnice całe?
Nie ale są wstawione nowe. Tylko trzeba trochę poprawić.
:huh: Ale poszycie nie ucierpiało?
Nie poszycie całe... Ale ściana grodziowa dostała jak się silnik cofnął.
:huh: Ach tak, No a jak się silnik cofnął to co że skrzynią, co z wałem?
Nie no skrzynia dobra ale wał pękł i wyrwała się podpora.
:mellow: No dobra, rozumiem. Skoro wyrwało wał to co z dyfrem, mocowaniami?
... Raczej dobry, nie widać żeby coś było powyrywane
Dobrze to ja się jeszcze odezwę :hi:

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano

tekst ze spalonym autem - najlepszy :grin: Podstawowa zasada- ograniczone zaufanie! Obowiązuje też w stosunku do sprzedających...

Opublikowano

Oj sporo takich kwiatków miałem, jednak najlepsze co pamiętam to jak kupowałem kiedyś Golfa 3 przyprowadzonego ze Szwajcarii. Okazało się, że miał grill zmieniony na jakiś tuningowy bez miejsca na logo VW (tzw. "no name"), a tylne szyby przyciemnione folią chyba najczarniejszą z możliwych z widocznymi bąblami powietrza. Zwróciłem na te rzeczy uwagę handlarzowi, a ten do mnie "To tak wyszło z fabryki. Specjalna edycja na Szwajcarię".

Opublikowano

-Szyberdach działa?

-Działa ale się nie otwiera.

:decayed:

Opublikowano

"Klima sprawna tylko nie nabita"

Opublikowano

Rozmowa dwóch handlarzy na giełdzie samochodowej:

-Jaki przebieg w tym Golfie?

289 tyś.

- E to dopiero silnik dobrze dotarty :)

Opublikowano

Niemiec kupił i klucze do garażu zgubił :))

Opublikowano

jak gościowi powiedziałem że sprzedaję auto które było spalone to stwierdził że

"ale żeś śledztwo odpierd....ł , ale to nic ktoś inny kupi "

"e" i "ę" robi dużą różnicę :)

Edytowane przez carrera369

Opublikowano

jak gościowi powiedziałem że sprzedaję auto które było spalone to stwierdził że

"ale żeś śledztwo odpierd....ł , ale to nic ktoś inny kupi "

"e" i "ę" robi dużą różnicę :)

T9 ?

oczywiście ja byłem kupujacym

Opublikowano

"Panie mały przebieg,Niemiec tylko na stację jeździł" :D

Opublikowano

Kolega jakiś czas temu szukał B6 w sedanie. Zajechał do gościa, auto z wierzchu i w środku ok. Mówi do gościa, że jak nie zobaczy auta od spodu, to nie ma opcji że je kupi. Gościu się zgodził, jadą na podnośnik/kanał. Pyta go czy klima działa, odpowiedź: działa, ale nie uruchomi się jak jest poniżej 5 stopni. Zagląda pod auto, nie ma pokrywy pod silnikiem, ale odnosi wrażenie że czegoś brakuje - kompresora.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.