Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4B5


azies

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pacjent Audi A4B5 1.9tdi 90km 1995r.

Otóż mam taki problem,mechanik mi to tak wytłumaczył.
Po przekręceniu kluczyka do zapłonu,komputer odcinał mi grzanie świec i mechanik nie może tego błędu usunąć.
Więc zrobili taki myk,że ominęli komputer przeprowadzili mi kabelkami przycisk który ma za zadanie grzanie świec i po przekręceniu do zapłonu muszę trzymać ten przycisk przez jakieś 10-15 sek i dopiero odpalić. Pomoże ktoś?

Pozdrawiam! :)

Edytowane przez azies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz chlopie do jakiegos dobrego elektromechanika bo jak czytam takie pier**lone dziadostwo u jakiegos c**jka co zielonego pojecia nie ma o aucie to mnie c**j strzela. W tak starym aucie pewnie dobry elektryk samochodowy ogarnia temat w 10 min. Moze najzwyczajniej w swicie masz uwalony czujnik temperatury. Tak jak mowie. Dobry elektryk. Nie popeliniarz.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz chlopie do jakiegos dobrego elektromechanika bo jak czytam takie pier**lone dziadostwo u jakiegos c**jka co zielonego pojecia nie ma o aucie to mnie c**j strzela. W tak starym aucie pewnie dobry elektryk samochodowy ogarnia temat w 10 min. Moze najzwyczajniej w swicie masz uwalony czujnik temperatury. Tak jak mowie. Dobry elektryk. Nie popeliniarz.

pozdro

Ale trochę grzeczniej i spokojniej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jest jakis przekaźnik od grzania świec i to on czesto sie sypie, druga sprawa jesli masz walnięty czujnik temp płynu lub ten przed zderzakiem to świece też nie bedą grzały.

Ogólnie zmień mechanika bo ten do którego jeździsz nie ma zbytnio pojęcia o naszych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jest jakis przekaźnik od grzania świec i to on czesto sie sypie, druga sprawa jesli masz walnięty czujnik temp płynu lub ten przed zderzakiem to świece też nie bedą grzały.

Ogólnie zmień mechanika bo ten do którego jeździsz nie ma zbytnio pojęcia o naszych autach.

Ogólnie to mój mechanik się chwali,tylko teraz coś odjebał.

Dzięki kolego za odpowiedź, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...