Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan


style

Rekomendowane odpowiedzi

Style chyba mignąłeś mi jakiś czas temu na Bałtyckiej - wracałem ze spota ;) Tak patrzę na lewy pas i myślę: "kuźwa, co tak nisko leci?" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są obecnie na sprzedaż.

ile? może być pw

ja za takie same chce 6tyś bez opon (ori, jak nowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S bardzo możliwe, że to byłem ja. Co jakiś czas przelatuje przez Bałtycką, musiałem być trochę niewyspany skoro nie Cie nie poznałem.

carrera369 ktoś musiał coś pogrzebać przy tym zdjęciu w PS i dlatego tak może się mylić. Ale na żywo już nie wyglądają na białe. Mam już inne felgi, audi jeszcze zostanie. A chce kupić inne auto jako drugie, trochę starsze. Dlatego nie planuje już większych zmian w A4.

DT AUTO mam jeszcze ten grill ale nie jest na sprzedaż, lubię co jakiś czas zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario-tech Dla Ciebie również pozdrowienia!

Wojtek_A4 według mnie ciężko jest o coś lepszego od LM. Coś tam kupiłem ale są one z zupełnie innej 'bajki'. A jeżeli BBSy nie znajdą nowego właściciela to wrócą na swoje miejsce, czyli do mojej a4. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S bardzo możliwe, że to byłem ja. Co jakiś czas przelatuje przez Bałtycką, musiałem być trochę niewyspany skoro nie Cie nie poznałem.

carrera369 ktoś musiał coś pogrzebać przy tym zdjęciu w PS i dlatego tak może się mylić. Ale na żywo już nie wyglądają na białe. Mam już inne felgi, audi jeszcze zostanie. A chce kupić inne auto jako drugie, trochę starsze. Dlatego nie planuje już większych zmian w A4.

DT AUTO mam jeszcze ten grill ale nie jest na sprzedaż, lubię co jakiś czas zmienić

niekoniecznie PS - może coś nie tak jest z moim monitorem albo oczami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carrerze chyba chodziło o tą fotkę i audi w tle:

DSC05313.jpg

Dobrze kojarzę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz na PW napisać jak to się miało cenowo między angolami a AirStyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...