Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wahacze?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lukgrzeb, poszukaj na allegro ori bo sa i sa tanie. Kolega adadur, nawet link podawal w ktoryms temacie nie dawno.

Opublikowano
Co sądzicie o wahaczach firmy GPD np na allegro:

http://www.allegro.pl/ite..._a6_passat.html

Czy lepiej kupić coś lepszego?

oczywiście że lepiej coś lepszego, tego nie warto

Opublikowano
lukgrzeb, poszukaj na allegro ori bo sa i sa tanie. Kolega adadur, nawet link podawal w ktoryms temacie nie dawno.

tak podawał http://a.gery.pl/show_item.php?item=143019438

Opublikowano
lukgrzeb, poszukaj na allegro ori bo sa i sa tanie. Kolega adadur, nawet link podawal w ktoryms temacie nie dawno.

tak podawał http://a.gery.pl/show_item.php?item=143019438

Tylko że w tej aukcji dostępne są wahacze górne a kolega lukgrzeb chyba poszukuje dolnych. Dzwoniłem wczoraj do dościa z Allegro od tych wahaczy i mówił że dolnych wogóle nie ma w swojej ofercie. :sad:

Opublikowano
Witam.

Co sądzicie o wahaczach firmy GPD np na allegro:

http://www.allegro.pl/item144543880_wahacz_nowy_dolny_tylny_audi_a4_a6_passat.html

Czy lepiej kupić coś lepszego?

np Febi czy inny.

Daruj sobie - szukaj ori potem lamforder, trw, febi

Opublikowano

Ja tu dodam, ze na tych dolnych duzych mam ze znaczkiem OOOO, a obok napis TRW. :mrgreen:

Chyba, ze to TRW co innego oznacza.

Opublikowano

No bo Lamforder i TRW są na bank poddostawcami dla Audi

Opublikowano
No bo Lamforder i TRW są na bank poddostawcami dla Audi

Kiedyś w serwisach montowano TRW tylko szlifowano napis na wachaczach TRW

Opublikowano
No bo Lamforder i TRW są na bank poddostawcami dla Audi

Kurde, no nie jestem pewien tego TRW....

Ja wiem, że własnie Audi nigdy nie przeszło z Lemfordera na TRW, który kiedyś miał wpadkę w przypadku Passatów...

Opublikowano

pre_pl, to jak wyjasnisz producenta moich wahaczy :?: :razz:

Opublikowano
pre_pl, to jak wyjasnisz producenta moich wahaczy :?: :razz:

Rozumiem, że wahacze są jeszcze ori. Nic nie było zmieniane ?

Może masz A4 z Chin :D :D

http://www.just-auto.com/article.aspx?id=73084&lk=nd02

:shock: :lol:

Opublikowano

pre_pl, ciezko ocenic bo nie moge dojzec na nich roku produkcji ale obok OOOO jest TRW.

Opublikowano

właśnie dziś wymieniłem (czyli mechanik) 2 końcówki drążków i górny wachacz wszystko FEBI - koszt z robocizną 420 PLN :shock: :cry: drogo ????? czy robicie to taniej ?

Opublikowano

Nie wiem jak ty ja tam lubię pogrzebać przy autku a w przypadku przedniego zawieszenia (poza amorkami) jestem w stanie sam to zrobić, więc owa cena powiem że drogo. Jak napiszesz po ile kupiłes części to się więcej da powiedzieć bo z robocizną róznie bywa.

Opublikowano

Witam ja wymieniałem u siebie 2 dolne firmy HP czy to w miare dobra firma?

Opublikowano
HP czy to w miare dobra firma?

no dobra ale do drukarek i faksów :lol:

Opublikowano

napisałem skrótem bo niewiem jak dokładnie sie to pisze hyba hans preis

Opublikowano
napisałem skrótem bo niewiem jak dokładnie sie to pisze hyba hains pritz

HANS PRIES - niemiecka podróbka

jeżeli faktycznie na to trafisz to nie ma tragedii

ale jest wiele bubli podpisujących się jako HP

Opublikowano
napisałem skrótem bo niewiem jak dokładnie sie to pisze hyba hans preis

w przedziale od 1-10 daje tej firmie 4 jesli chodzi o jakosc :wink:

Opublikowano
napisałem skrótem bo niewiem jak dokładnie sie to pisze hyba hans preis

w przedziale od 1-10 daje tej firmie 4 jesli chodzi o jakosc :wink:

Bardzo fajnie będę jeździł teraz na drukarce :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.