Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emblematy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy mogę założyć emblematy do mojej Audiczki i jakie najbardziej pasują. Proszę o pomoc i najlepiej linki bezpośrednie. PS. Znaczki audi i Sline.... DZIĘKUJE !

http://www.directupload.net/file/d/4287/ft3do427_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4287/zqpjgyan_jpg.htm

Opublikowano

Po 1 wywal brewki i tą popękaną dokładkę zderzaka przód, wstaw normalny ori zderzak z grillem i znaczkiem :audi:. Po 2 ten sam znaczek na tylną klapę. I przemyśl kolor znaczków bo nic tu do nie pasuje, grill masz na czarno, reszta w chromie. Po 3 nie oszpecaj już bardziej tego co masz. :facepalm: DZIĘKUJĘ.

Opublikowano
  • Autor

Nie prosilem o twoj komentarz... Jezeli nie potrafisz czytac to niestety narka

Opublikowano

Pytasz - dostajesz odpowiedź. :doh:

Opublikowano

To jeszcze się rzuca a człowiek mu dobrze radzi.

Opublikowano
  • Autor

Ale ja pytalem sie o emblematy nie o komentarz do samochodu.

Opublikowano

Rób po swojemu. Powodzenia. :hi:

Opublikowano

Masz furę w S - line to zakładaj emblemat , jeśli nie to tak jakby mineralną pić z butelki po coca-coli ☺☺☺☺Decyzja Twoja ✌

Opublikowano
  • Autor

A z emblematem wiesz? Czy mozna zalozyc na tego grilla?

Opublikowano

na przednią szybę pasek z napisem TURBO..... a na tylną takiego kudłatego stworka z cygarem...

a poważnie to rozmieszczenie emblematów s-line czy dotyczących wersji silnikowych chyba nie tak trudno wyszukać w google lub w dowolnej galerii na naszym forum

Opublikowano
  • Autor

S line juz wiem chodzi mi o emblemat audi na przednim zderzaku czy da sie go zamontowac? A co do tego z cygarem bardzo fajny pomysl ;) hah

Opublikowano

Krzysztof - miałem na myśli coś takiego jak właściciele Polonezów w PRL naklejali na tylną szybe.... co do Twojego grilla to na pewno jakoś da sie zamontować... niestety nie wiem jak w B7 jest mocowany taki emblemat oryginalnie - musiałbyś sprawdzić u kogos...

tylne logo audi chyba na jakiś klej lub precyzyjnie wycinana porządna tasma dwustronna....

a tak na marginesie - to poprzedni właściciel zrobił taką krzywdę tej auciczce czy to Tobie sie zmieniła koncepcja z "no name car" na Audi A4 ???

Edytowane przez depechetom

Opublikowano
  • Autor

Poprzedni patent ale ja uwazam ze audi bez emblematow to boli

Edytowane przez Krzysztof Zielony Zielonka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

może lepiej jakby zostało bez emblematów...to co ktoś tu powyczyniał nie powinno się kojarzyć z AUDI..

a jak juz mocno chcesz to zapewne na klej do szyb trzymać będzie każda rzecz :)

Opublikowano

Na przód logo możesz założyć na opaski :decayed: albo wymienić zderzak z grilem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mi wczoraj na B6 chcieli S-line naklejać.... mówie gdzie mi z tym k... :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.