Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tajemniczy przewód na listwie wtryskowej !


mikozaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na wstępie chciałbym się przywitać ;)

Od paru dni jestem posiadaczem, audi a4 b5 1.8 ADR z 1995.r i parę spraw go boli ;) a więc po kolei

1 - SILNIK pracuje ok. nie kopci natomiast po dłuższym postoju na jałowym zaczynają falować obroty spadają do 300/400 i podbijają na 1500 i tak w koło , wyczyściłem przepustnicę ,niestety na zamontowanej w aucie bo weny nie miałem do wyciągania , i troszkę się poprawiło ,ale nie dużo . Zrobiłem ręczną (kluczykową) adaptację o której wyczytałem na forum.. ,ale wielkich zmian nie ma... nieszczelności też bo zamontowane wszystko ok .

2 UKŁAD CHŁODZENIA - wskazówka od temperatury żyje swoim życiem ,jeden dzień leży później po zgaszeniu i odpaleniu się podnosi,innym razem ciągle leży , wymieniłem więc czujnik temperatury płynu, ale nic to nie zmieniło...

3 Ostatnia rzecz to ten tajemniczy tytułowy przewód , który dynda sobie beztrosko przykręcony do listwy wtryskowej ( mam benzynę bez gazu ) zastanawiam się do czego on ? i gdzie ma być pociągnięty ? do czego przykręcony ?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś wstawić fotkę tego przewodu co "beztrosko dynda" przy wtryskach.

Chyba że chodzi Ci o ten wężyk który jest podłączony do regulatora ciśnienia paliwa ( zaznaczyłem to miejsce żółtym kółkiem). Ma to być podłączone do przepustnicy.

image.jpg
Edytowane przez wojtek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej firmy czujnik znajomy w sklepie mówił ,że montują go i jest git:) , co do przewodu to nie jest to wężyk... tylko przewód elektryczny.A właściwie kawałek przykręcony jest do tego mocowania listwy po lewej stronie na zdjęciu . i ucięty / oderwany . Co do błędów to nie mam pojęcia check nei miga ale nawet nie wiem czy tu jest takie coś ;) miga mi za to INSP 2 .Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...