Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czasem nie chce odpalić


endriu11987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z odpalaniem auta Audi A4 2.6 150 PS , założoną mam instalacje gazową(sekwencja) czasem dzieje mi sie tak że raz na tydzień/2tygodnie auto nie chce mi odpalić tak jak by coś z elektryką,nieważne czy zimny czy nagrzany, lecz auto odpala po 5-10 minutach jak gdyby nigdy zawsze staram sie wypinać wpinać bezpieczniki z nadzieją ze to coś tam, nieraz musze je zepchnąć i mam takie wrażenie ze jak je popcham coś zaczyna z powrotem stykać i auto normalnie odpala. Lecz auto podczas jazdy nigdy mi nie zgasło samo z siebie. Dziś jadę podpiąć pod komputer do kolegi ale jeśli nic nie pokaże gdyż będzie normalnie palił to nie mam pojęcia za co mam sie zabrać, może ktoś miał taki przypadek??

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej poprzedniej a4 takie byly pierwsze objawy problemow z immobilaizerem. z czasem zaczelo sie to nasilac i po jakims czasie prawie kazda chec odpalenia auta to ok5 min. "hechlania". poszukaj, jest o tym duzo na forum. tak bylo u mnie lecz moze byc to co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolego przerabiam ten sam problem, jest na forum instrukcja czyszczenia styków przy pętli indukcyjnej. W 90% pomaga ta metoda. Zawsze można spróbować, a wręcz trzeba dopasować na nowo Immo do ECU(instrukcja na forum). U mnie jest tak, że immo nie ma żadnych błędów, a zawsze wyskakuje sterownik silnika zablokowany. W takich przypadkach może być też awaria transpondera w kluczyku. Na prawdę może być klika przyczyn i trzeba eliminować jedną po drugiej. A jak ktoś nie ma nerwów na ciągłe grzebanie to immo off i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie wydaje że pozbęde sie immo dziękuje za rady.

Tylko jak pozbyc się immo? ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...