Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gaz sekwencja V6 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi o to że Stag nie ma tak szerokiego zakresu regulacji jak Lovato.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Potrafisz to uzasadnić ? bo mi się wydaje że jest wręcz odwrotnie

Opublikowano

Więc niech tak zostanie

Edytowane przez dm88

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Posiadam instalacje BRC dokładnie taką

http://www.lpg-brc.pl/CENA_P&D.html

oczywiście Reduktor Max pojedynczy 300 koni, zrobiłem na niej 18 tys chodzi jak trzeba niedawno wymieniony 1 filtr po roku koszt 40zł, butla w kole wchodzi 40-41l, wlew w klapie

Najlepiej jechać do zakładu co robi tylko instalacje BRC i ma o tym pojecie, polecam gazownika w Olsztynie ;)

Koszt instalacji 4300zł wraz ze świecami

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Jakie spalanie mniej wiecej na takim silniku? zastanawiamm sie nad wyborem 1.8t a 3.0 tylko benzyna no i lpg. Jaka roznica w spalaniu jest?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

na trasie po dziadkowemu wyszło mi 9.5 litra max 24 litry lpg


butla 73 litry wchodzi 63 litry

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie spalanie mniej wiecej na takim silniku? zastanawiamm sie nad wyborem 1.8t a 3.0 tylko benzyna no i lpg. Jaka roznica w spalaniu jest?

3.0 V6 dzwięk piękny no i zużycie 12,5-14l gazu trasa-podjazdy przy normalnej jeżdzie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

to ci dużo pali

Opublikowano

to ci dużo pali

Quattro swoje zeźre. Ja poniżej 12 w trasie nigdy nie zszedłem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zakładam właśnie taki zestaw:

sterownik: STAG 6 QMAX PLUS
wtryskiwacze: AC W03
reduktor: AC R-01 250

Pełnowymiarowy wlew pod klapką.
Zbiornik: 72l (650/270) "w kole".

Reszta mniej ważna, ale dobrej klasy.

Quattro + tiptronic :) lubi sobie łyknąć.

Edytowane przez august

Opublikowano

Qbox jest lepszy od Qmaxa..

Opublikowano
18 minut temu, k232 napisał:

Qbox jest lepszy od Qmaxa..

Nie jest lepszy tylko jest4 cyl.,a Qmax 6 lub 8

Opublikowano

Usprawiedliwiłeś mnie Artur, dziękuję :)

Opublikowano

Ja u siebie mam instalacje PRINSa. Jakieś szczegóły będę mógł dać później :)

Opublikowano

Spox,jak Twoje auto po wizycie w Multi?

Opublikowano

ja mam stag Qmax butla 73 litry i wtryski acw03 

Opublikowano
14 godzin temu, pawel212333 napisał:

ja mam stag Qmax butla 73 litry i wtryski acw03 

73? Jaki to wymiar?

Jesteś pewien, że nie 72?

 

Qmax 6 to taka wersja qbox na 6 cylindrów + wbudowany emulator poziomu paliwa.

Opublikowano

Qmax plus ma emulator,a nowy qmax basic nie ma i jemu jest bliżej do qboxa

Opublikowano
4 minuty temu, artur100g napisał:

Qmax plus ma emulator,a nowy qmax basic nie ma i jemu jest bliżej do qboxa

Tak, masz rację.

A ten emulator jest przydatny wtedy gdy auto liczy poziom paliwa i nie ma pływaka, tak? Więc akurat to w B6 jest to zbędne.

Mam u siebie qmax plus.

Opublikowano

Dokładnie.Sprawdza się szczególnie we francuzach.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

czytam i czytam i mam dwa pytania 

 

rozumiem że te 3.0 V6 dobrze znosi gaz ( dobrze założony ) ?! 

druga rzecz - czy 3.0 ma ten sam problem z kolektorem co Audi A6 C6 2,4 V6 ? i nie ma opcji regenarcji tylko zakup nowego w ASO ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.