Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Wspaniałe" pomysły na usprawenienie życia w Polsce


Reniu

Rekomendowane odpowiedzi

HUGO jaki Ty masz wypaśny podpis :kox::naughty:

Sorry, że troche OT zrobiłem :embarrassed:

A dziękuję.Dzisiaj na plastyce zrobiłem :polew:

Koniec OT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos to wytlumaczy jak zwiekszenie produkcji aut pomoze srodowisku naturalnemu bo ja nie moge tego pojac - pierwsza sprawa

druga sprawa to taka, ze ekolodzy w Polsce to wiecej przeszkadzaja niz pomagaja, bo dla nich wg mnie to lepiej niech truje sie czlowiek i ginie od wypadkow, ale wazne zeby jakas pie....olna zabka miala swoj tranzyt.

A i jeszcze jedno a propos ekoludzi to mam dziwne odczucie, ze nie wiele maja z nia wspolnego i poprostu zalatwiaja czyjes interesy

a i jeszcze cos mi sie przypomnialo - widzialem raz takiego zawzietego ekologa jak wyzucal na trasie worki ze smieciami. za***isty ekolog nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak a ciekawe czemu tyle takich starych aut jeździ?Po prostu ludzie jeżdża tym co mogą utrzymać a auto potrzebne.To nie zachód,że jednak wielu ludzi stać na taką wymianę.

Hehe wiem co czujesz. Gdybym miał więcej kaski to pewnie kupiłbym nowszy samochód, ale i tak nie narzekam. Moja A4 wymiata :cool1:

http://moto.onet.pl/1553086,1,polska-paranoja,artykul.html?node=2

Miejmy nadzieje ze nie przejdzie. :gwizdanie:

Nie wydaj mi się, żeby ten projekt przeszedł. Jeżeli rząd wprowadzi ten nowy podatek to będzie jego polityczna śmierć.

Według mnie chodzi o to, że ZNOWU brakuje pieniędzy w państwowej kasie. Dlatego jakiś „inteligentny inaczej” urzędas w Ministerstwie Finansów wymyślił podatek w celu zatkania dziury budżetowej.

Mimo tego, że jestem przeciwny wprowadzeniu tego podatku to dostrzegam jedną pozytywną rzecz w tym projekcie. Po jego wprowadzeniu powinny spaść ceny używanych samochodów :)

niech mi ktos to wytlumaczy jak zwiekszenie produkcji aut pomoze srodowisku naturalnemu bo ja nie moge tego pojac

Nowe samochody emitują mniej spalin do atmosfery. Jednak zapomniano tutaj o bardzo ważnym fakcie. Mianowicie zakłady przemysłowe produkujące podzespoły do samochodów w procesie produkcyjnym emitują ogromne ilości toksycznych związków (tlenków węgla, siarki i azotu) A co z elektrowniami dostarczającymi prąd do tych zakładów?? Są to elektrownie węglowe, a one raczej nie są ekologiczne? Tak więc zwiększenie produkcji przemysłowej prawdopodobnie pociągnie za sobą większe zanieczyszczenie środowiska…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.wp.pl/kat,15951,title,Nowy-podatek-za-paliwo,wid,11079043,wiadomosc.html?ticaid=17efc

Podatek drogowy też mamy wciagnięty do ceny paliwa i miał służyć poprawie jakości dróg a jak jest? Chyba wszyscy (poza rządem) wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...