Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktualizacja Windows 8 do Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I pamiętajcie, żeby wyłączyć przesyłanie danych do MS.

Opublikowano

I pamiętajcie, żeby wyłączyć przesyłanie danych do MS.

A czemu lepiej wyłączyć to przesyłanie danych do MS

Opublikowano

A po co mają zbierać dane w tle, co robisz i gdzie wchodzisz?

Opublikowano

Ale i tak wysyłasz :) Pisali o tym w internecie i chyba na windows mania czytałem :)

Opublikowano

Ale zawsze ograniczasz :) Google i tak zczytuje wszystko...

Opublikowano

Mi tam 8.1 pasował, 10 też jak narazie śmiga.

8.1 po wyłączeniu kafelków był bardzo podobny do 7 więc nie wiem o co ta wojna :)

Opublikowano

Kafelki to ich plus, trzeba do tego dojrzeć :decayed:

Opublikowano

Dzięki :)

Opublikowano

A jak to jest ze sterownikami do laptopa jeżeli wgram od nowa win 10 to sam sobie ściągnie odpowiednie czy jak bo ja żadnych płyt ze sterownikami czy cos w tym stylu to nie miałem

Opublikowano

Tak, sam.

Opublikowano

Strowniki na 99 % same sie zainstaluja przy wgrywaniu 10 10 duzo sterownikow ma w dobie lub po prostu zostaja automatycznie sciagane co do 8 to byla porazka nie moglem sie do niej przekonac wiec mialem 7 caly czas a co do 10 jest bardzo podobna do 7 i fajnie sie z niej kozysta ;) 10 jest ok instalowac bo darmowa ;)

Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja robiłem na tablecie na początku wszystkie aktualizacje na 8 dopiero później instalowałem 10. Potem oczyszczanie dysku po tym co zostało :) Na laptopie z 7 to samo.

Opublikowano

Na 10 nie wszystkie sterowniki działają poprawnie. Ja mam dwa programy zabezpieczane kluczami USB i obydwa działają wybiórczo, ciągle tracę uprawnienia, raz na jednym raz na drugim programie. Więc nie do końca to działa na 10, na 7 bez problemów.

Opublikowano

Programy a sterowniki to coś innego. Nie wrzucaj do jednego worka producentów sprzętu i oprogramowania.

Opublikowano

Wiesz co to jest klucz USB??

Jeżeli on nie działa to nie uruchomisz programu, więc skoro go wyrzuca z systemu, bo 10 ma takie widzi mi się, program przestaje działać (a w zasadzie blokuje możliwość dalszego korzystania z programu). Ogólnie wygląda to tak że sobie pracujesz, to po godzinie program stwierdza że nie widzi klucza (ponieważ 10 go wyłączyła) i cała twoja praca nie zostanie zapisana (brakuje dopisku "Proszę podziękować Microsoftowi"). Poziom wkurzenia jest nie do określenia.

Opublikowano

O jakim programie mowa?

Opublikowano

Np oprogramowanie firmy Asseco nie działa na WIN 10 i trzeba od nowa starać się o klucze licencyjne

Opublikowano

To wina firmy Asseco, a nie Microsoftu.

Opublikowano

ZWCad, SEE Electrical Expert

Opublikowano

I to niby wina W10? Bez komentarza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.