Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dodatkowy subwoofer z Audi Q5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fajnie ze chciało Ci się kombinować z tym subem z Mazdy ! :good: Jeśli pasuje to jest rozwiązanie dla sedanow. Jak cenowo to wychodzi? Porównywałeś jak to gra względem tego suba z q5? Zerknij jeszcze na ori suba Helix do VW. Ja mam plan wobec niego ale to już do B8.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki :D

Postanowiłem poeksperymentować po nieudanej próbie przymiarki suba z q5 do sedana B7

(wchodzi od 18" i wykładzina podłogi podnosi się kilka centymetrów)

Przetarłem szlaki dla innych użytkowników sedanów B6/B7 ;D

Rozwiązanie jest w pełni sprawdzone i pięknie działa ;D (no i wszystko ukryte pod wykładziną :D)

Suby aktywne z Mazdy chodzą na Alle... od ok.90 do 150 pln. 

Wywaliłem wzmaka z suba i zmieniłem głośnik wewnątrz na 2 cewkowy Bose z A6 C6 polift (ten z Mazdy przy głośniejszym graniu charczał).

Gra znakomicie, bardzo porównywalnie z subem z Q5 (choć Avant ma inną kubaturę bagażnika).

Zerknę na Helixa, teź ciekawie się przedstawia (jakie koszty?)

Pozdrawiam

 

Opublikowano
  • Autor

Koszta spore bo używek mało co. Koszt całego zestawu to 340 euro jak pytałem w DE.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witaj, 

Dzięki za info!

To koszty spore.

Zabawy w mody B6/B7 są jednak nieporównywalnie tańsze :D

No i części używek dużo,

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie kupiłem zapas 17 cali teraz pytanie co z tą plastikową półką i tą nakrętką która trzyma oponę i tą półkę nie montuje się jej ? sub i opona leżą luzem ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki za poradnik :) Mam małe pytanko, zamiast koła mam założony gaz. Gdzie moge umiescic ten subwoofer? Pozdrawiam!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 20.07.2017 o 14:51, Evocatus1337 napisał:

Dzięki za poradnik :) Mam małe pytanko, zamiast koła mam założony gaz. Gdzie moge umiescic ten subwoofer? Pozdrawiam!

Oj kolego chyba go nie założysz :/

Opublikowano

Kolego Evocatus,

Jak masz zajętą przestrzeń koła zapasowego pozostaje Ci jedynie dorobienie customowej obudowy w bok bagażnika (w półce pewnie masz ori sub Bose?)

PS. jeśli chcesz coś lepszego pakować w półkę koniecznie wycisz ją matami.

W przeciwnym razie obudowa półki będzie charczeć...

Pozdrawiam!

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kostka z tym nr co podałeś nie pasuje, trzeba ulamac jeden wypust

nastepna rzecz w opisie, plus z wmaka do plusa w subie w kabel o kolorze szarym z czerwonym paskiem(plus), szary(minus) wtedy gra jak trzeba 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Co w końcu gra lepiej z fabrycznym Bose? Sub z Q5 czy sub z Mazdy?

Opublikowano

Witaj, 

Jak masz avanta i zapas 18" to wejdzie Ci sub z Q5. 

Natomiast jak 17" i sedana to pozostaje z mazdy.

Oba grają bdb jak na seryjny sprzęt.

Do ori zestawu bose dodają fajne pasmo niskich częstotliwości.

Oczywiście nie spodziewaj się, że zagra to jak jakiś hi-endowy sub 30 cm... 

Sub z mazdy ma lepszy głośnik z dużym magnesem.

Jest jeszcze patent na przeszczep głośnika z suba z mazdy w obudowę suba z Q5 :D

Pozdrawiam

 

Edytowane przez black4

Opublikowano

A sub z Q7 w avancie będzie wystawał do góry? Zapas będę kupował nowy, więc kupiłbym już 18, bo mam koła 19 lato/16 zima.

Widzę, że sub z Q5 nie jest Bose, natomiast Q7 jest (cena podobna, nawet Q7 taniej). Suby z Q3 są różne tzn. Bose i zwykłe.

Opublikowano

Witaj, 

Suba z Q7 jeszcze chyba nikt nie przeszczepiał do B6/B7.

Poproś kolegów, żeby pomierzyli sub z Q5 i sprzedawcę o wymiary suba z Q7 i będziesz wszystko wiedział.

Pytanie czy ten z Q7 jest aktywny?

Najlepiej podpiąć suba pod wzmak systemu Bose. 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez black4

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

I jak tam Panowie? Wzmacniacz dalej śmiga po obniżeniu impedancji? Bo widzę  że temat założony już jakiś czas temu. Zastanawiam się jak by grał taki dodatkowy subwoofer z Q5 podpięty pod kanał głośnika przedniego :kox: (ori zestaw audi+harman ze zmianą na bose subwoofer i wzmacniacz "stage I", który nie zasila przodu).

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Sedan koło zapas 17" tuba Q5 i wystaje co w tym przypadku zrobić ? 

 

62a910b103de680547b31bbebb1c343d.jpge8b79599304fe4f18b844e4bf5c43b76.jpg

Opublikowano

Witaj,

Kolego Marek tuba z Q5 do 17" w sedanie nie wejdzie.

Wszystko masz opisane w moim poście (16 postów wzwyż).

Pozdrawiam

Opublikowano

Już wiem pomimo tego na razie zostaje jak jest dotąd dopuki nie kupie suba z mazdy

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A czy ktoś z was montował suba, czy to z Q5 czy mazdy pod zwykłego wzmacniacza (nie bose),

Jestem ciekaw czy on pociągnie dodatkowy sub,

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie jak dostać się do wiązki kabli od suba i wzmacniacza w audi a4 b7 sedan, aby podłączyć subwoofer od mazdy 6.

Opublikowano

Boczek trzeba zdjąc prawy

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.