Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony bieżnikowane, co sądzicie.


pawel96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie jest Wasze zdanie na temat opon bieżnikowanych?

Spotkał się ktoś z firmą ZBYT-GUM?

http://allegro.pl/205-55r16-letnie-opony-bieznikowane-nowe-zbyt-gum-i6011911275.html

Co myślicie o tych oponach?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na zimowkach firmy profil spisywaly się dobrze a wczoraj przyszły 18" na lato zobaczymy czy zdadzą egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze nowe,chińskie w tym rozmiarze kosztują 150 zł ,nie wiem czy to by był gorszy wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś na zime, było w miare ok, tylko nie przekraczać 140km/h, natomiast jesli chodzi o lato, to zupelnie sie nie sprawdzily, slabo trzymaly na zakretach, głosne, także odradzam, lepiej dołozyć pare złotych i kupić normalne opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem wczoraj 225/40/18 firma profil opony prosport 2 do 140 km jak narazie noc Nie szumi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na TVN turbo testowali bieznikowane do markowych i byli pozytywnie zaskoczeni. Ale wiadomo jakie są stereotypy. Ja osobiście też bym nie ryzykowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem wczoraj 225/40/18 firma profil opony prosport 2 do 140 km jak narazie noc Nie szumi :)

Jak się wyważyły te opony czy mają jakieś wady np . są głośne? Bo też się nad nimi zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam letnie bieżnikowane i naprawdę się dobrze sprawują, nawet w temp >30 stopni się sprawdziły, u mnie nie szumiały ale to zależy od jakiego producenta, bo kolega kupił zimowe i słychać było ale to inna guma i może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie jest Wasze zdanie na temat opon bieżnikowanych?

Spotkał się ktoś z firmą ZBYT-GUM?

http://allegro.pl/205-55r16-letnie-opony-bieznikowane-nowe-zbyt-gum-i6011911275.html

Co myślicie o tych oponach?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Ja mialem letnie bieznikowane i nie polecam. Na mokrym to byla tragedia... do tego, po roku popekaly... nigdy wiecej bieznikowanych. Niestety ale na oponach akurat nie warto oszczedzac i lepiej zebys sie o tym nie musial przekonac osobiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem właśnie komplet opon od producenta z linku. Niby wszystko fajnie wygląda, ale zobaczymy.. Co myślicie?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem właśnie komplet opon od producenta z linku. Niby wszystko fajnie wygląda, ale zobaczymy.. Co myślicie?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Tak jak pisalem, obys nie musial sie przekonac osobiscie ze nie warto na tym oszczedzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Może przez rok wytrzymają. A na następny już będziemy nowe kupować

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie odradzam zakup tych opon, a w szczególności z Allegro od firmy zbyt gum, ja osobiście kupiłem 17-225 45 lato, opony Przyszły Od razu z kompletu jedna była zła, a mianowicie bieżnik załamywał się do wymiany opona, po wymianie przejechałem około 400 km, na drodze ekspresowej przy 120 km, z jednej z opon wyrwało bieżnik środkowy narobiło huku, musiałem ostro hamować, te opony są niebezpieczne dla zdrowia i życia, podkreślam opony od zbyt gum Allegro. Nigdy więcej, zakupiłem nowe normalne, wymiany ściągnięcia odsyłania wszystko na twój koszt w ogóle się to nie opłaca jeśli chodzi o reklamację wymienić wymienią ale jest to niebezpieczne, odradzam wszystkim szerokim łukiem te opony chyba że od innej jakiejś sprawdzonej firmy. Po drugie opona jest strasznie ciężka przy normalnej oponie, trzeba nałożyć masę odważników, samochód dużo więcej spala na tych oponach.

IMG-20230331-WA0017.jpeg

Edytowane przez kamil-olimak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...