Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 S-Line 235/45/17 czy wejdzie 245/45/17


Fipomat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie muszę bo temat wałkowany milion razy i już brak sił na kolejne tłumaczenie.

Ty pokaż że jest to dobry zamiennik ori rozmiaru 235/45/17 który montowany jest fabrycznie do B6.

Czekamy.


Tak jak myślałem.

Pierdzielnie taki rozmiar z kosmosu i tylko zamęt sieje w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ET28 i 7.5J i na prawdę uważam, że jest ok. Oczywiście efektu wow nie ma, bo do tego potrzeba gleby i przynajmniej 18"

Ja już z tego wyrosłem, rodzina, dwójka dzieci....więc auta potrzebuję do jazdy w każdych warunkach, a nie tylko na jakieś spędy pod marketem. 17" jest chyba takim kompromisem, pomiędzy komfortem, ekonomią i optyką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę bo temat wałkowany milion razy i już brak sił na kolejne tłumaczenie.

Ty pokaż że jest to dobry zamiennik ori rozmiaru 235/45/17 który montowany jest fabrycznie do B6.

Czekamy.

Tak jak myślałem.

Pierdzielnie taki rozmiar z kosmosu i tylko zamęt sieje w temacie.

No widzisz, a przed sekundą przeglądałem temat na a4, gdzie pisali, żeby pakować rozmiar seryjny i nie szukać zamienników, bo każdy najmądrzejszy, doktoraty ma z oponiarstwa i mądrzejszy od inżynierów audi, którzy napisali jaki rozmiar jest dopasowany do danego modelu, danego silnika.

Pozostanę jednak przy tym który jest i nie będę kombinował.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździj se na czym chcesz tylko do B6 nie proponuj rozmiaru 215/45/17 bo to rozmiar z d*py wyjęty i nijak się ma do dobrego zamiennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozluźnij pośladki, piątek, rozpogadza się. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. Widzisz znak zapytania? Czy ja komuś coś proponuję? NIE! zadaję pytanie......

Tyle, że jak już zmieniać, to może nie koniecznie na takiego kondusa, i wpakować 215/45/17?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post był przez ciebie edytowany, wcześniej nie widziałem tam znaku zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet zacnie to wygląda (zwłaszcza z tyłu za samochodem) :) Różnicy w stosunku do jazdy na 235/45/17 nie czuje:) Jedynie odczucie wzrokowe że jest opony więcej w nadkolu ale nie wiem czy wynika to stąd że opona jest trochę większa czy po prostu stare były już takie łyse :hi:

te mają około 7-6,5 mm bieżnika. Jeszcze raz dzięki za szybkie odpowiedzi i szerokości na szerszych i węższych laćkach :jerk:

17633822.jpg?1459535950

17633811.jpg?1459535950

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post był przez ciebie edytowany, wcześniej nie widziałem tam znaku zapytania.

Mam poprosić moderatora żeby sprawdził edycję ? Znak zapytania był tam od samego początku a edycja dotyczyła późniejszego rozmiaru. Po prostu go nie zauważyłeś. Pzdr

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak,może nie.

Nie ważne już.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Przepraszam że tak z innej beczki ale znalazłem fajne koła w niskiej kasie z oponami 255/45/18. felga et43, szerokość 8''. Wejdzie coś takiego do a4 b6 sedan i nie będzie tarło? obecnie zawieszenie oryginalne ale chce obniżyć 20-30 mm nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...