Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant All Black 2.0 TDI 19" - Update (wgrany program)


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Po kilku miesiącach biernego przeglądania forum, wypada w końcu pokazać swoją A4.

Auto kupione w zeszłym roku. Początkowo prawie wziąłem Volvo V60 R-Design, ale ostatecznie skończyło się na Audi i w ogóle nie żałuję. Plan był taki, żeby kupić nieduże kombi i myślę, że A4 idealnie się w to wpisuje.

OK, przechodzimy do konkretów...

Wyposażenie:

Lakier LY9B

Silnik 2.0 TDI 177KM

Skrzynia 6-biegów

MMI 2G

Bluetooth

System Start-Stop

Jednostrefowa klimatyzacja

Podgrzewane fotele

PDC Przód + tył

Bixenon + Led przód + tył

Czujnik deszczu

Leaving Home

Elektryczne szyby

Elektryczny hamulec ręczny

Zawieszenie 1BE

Felgi 18"

Fotele sportowe + welurowa tapicerka

...i wiele innych, zdecydowanie mniej istotnych.

Plany na przyszłość:

Felgi 19" - zrobione

Opony 245/35/19 - zrobione

Program +200KM - zrobione

Sprężyny Eibach Pro-kit - zrobione

Czarny grill - zrobione

Pomalowanie relingów na czarno

Progi S-line - zrobione

Czarne końcówki wydechu - zrobione

Większe hamulce

Oprócz tego myślę o odblokowaniu niektórych funkcji poprzez VCDS, ale nie mam się kiedy za to zabrać.

Wybaczcie bardzo słabą jakość zdjęć...robione komórką przy słabym świetle:

Wersja zimowa:

image.jpg

image.jpg

...i letni setup (zdjęcie po podróży, więc samochód cały usyfiony, ale wrzucam poglądowo):

image.jpg

Jak pogoda się trochę poprawi, to na pewno umyję furkę i zrobię jej kilka porządnych zdjęć. Wrzucę też coś ze środka.

Edytowane przez kanap4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wnętrza wrzuć ;p masz sline wewnętrzny? bo widze znaczki sline a na zewnątrz nie masz pakietu sline ( nie wiem czy jak sie ma sline wewnętrzny to są znaczki ) :)

Edytowane przez Stubix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki na zewnątrz nie mają nic wspólnego z wnętrzem ;) w tym przypadku są oznaczeniem zawieszenia 1be, bo s-lina zewnętrznego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud miód i orzeszki. Ja osobiście nie lubię zestawienia czarne auto plus czarne koło, ale to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :)

U mnie jest oznaczenie s-line na blotnikach i środek był w pakiecie a z zew. nic prócz zawieszenia 1BV nie było.

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki na zewnątrz nie mają nic wspólnego z wnętrzem ;) w tym przypadku są oznaczeniem zawieszenia 1be, bo s-lina zewnętrznego nie ma.

brednie. jak jest S-line wewnętrzny to na zewnątrz, na błotnikach są znaczki.

zawieszenie 1BE nie ma nic wspólnego z S-line. oznaczenie zawieszenia S-line to 1BV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki na zewnątrz nie mają nic wspólnego z wnętrzem ;) w tym przypadku są oznaczeniem zawieszenia 1be, bo s-lina zewnętrznego nie ma.

brednie. jak jest S-line wewnętrzny to na zewnątrz, na błotnikach są znaczki.

zawieszenie 1BE nie ma nic wspólnego z S-line. oznaczenie zawieszenia S-line to 1BV.

I wszystko jasne ;) autko zacnee :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej marki są letnie czarne felgi ?

Felgi to Rial Le Mans 8,5x19" ET 30. Kolor to czarny błyszczący, ale ze względu na to, że są na zdjęciach usyfione, nie widać efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór mi się nie podoba, ale parametry idealne do B8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z felgami to właściwie chciałem pójść w jakiś bardzo prosty wzór. Już nie chodzi o kwestię łatwego mycia felgi, ale po prostu przy ciemnych kołach skomplikowane wzory wyglądają na mniejsze niż są w rzeczywistości.

Co do parametrów, to potwierdzam, że 8,5" szerokości, przy ET30 robi niezłą robotę :)

Bodas, na początku zastanawiałem się nad kołami w kolorze gunmetal, ale zasugerowałem się tym, że nie mam chromowanych listew dookoła szyb, więc postanowiłem ze wszystkim iść w czarny kolor. Grilla chyba będę malował jakoś niedługo.

Pytanie mam odnośnie końcówek wydechu...czy możecie polecić jakąś firmę, której końcówki są w miarę dobrej jakości (oczywiście za normalną cenę)? Najchętniej, jeśli będą od razu w czarnym kolorze :)

Edytowane przez kanap4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcówkami wydechu to wszyscy chyba zakładają oemowe końcówki wydechu, albo Ultery jeśli wydech na 2 strony.



Bodas, na początku zastanawiałem się nad kołami w kolorze gunmetal, ale zasugerowałem się tym, że nie mam chromowanych listew dookoła szyb, więc postanowiłem ze wszystkim iść w czarny kolor.

Szkoda, że nie poszedłeś w gun metal :D Moim zdaniem idealnie się komponuje z czarnym nadwoziem. Moje na przyszły sezon będą malowane na taki kolor :decayed:
Mógłbyś mi wysłać fotkę jak wygląda spasowanie felgi w nadkolu przód tył przy takim et, bo nie wiem jakie dystanse dobrać do siebie. Może być PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się ustrzelić kilka zdjęć.

Niestety do tego czasu trochę pobrudziłem furkę, no ale wrzucam zdjęcia:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Bodas, tak mniej więcej wygląda spasowanie felgi, przy ET30:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

b10.jpg

i jedno zdjęcie środka (niestety straszny bałagan w środku):

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne! podeślij coś do kalendarza klubowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super

Dawaj listwy i wydech na dwie strony z zadkiem sline :)

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny czarnuszek, w tej konfiguracji relingi i grill obowiązkowo w czerń z połyskiem, pakiet shadow black będzie mu pasował :wink: powodzenia w modzeniu. Dwa kominy z tyłu na pewno podkreślą zadek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna. Też polecam piano czarny grill z sline albo nawet z czarną ramka cały. No i wydech...

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny grill wpadnie na pewno i to pewnie jakoś niedługo. Ramka oczywiście też czarna. Z relingami też jest plan, bo srebrne w takiej opcji nie do końca pasują.

Myślałem o zderzaku z sline'a, ale chyba wolę jednak ten zwykły...taki subtelniejszy trochę jest, no ale to kwestia jeszcze do przemyślenia.

No i zastanawiam się nad listwami progowymi od sline'a, jako nad kolejnym zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy boczne sline koniecznie:) Masz juz foto jak siadlo na Eibachu?

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...