Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szybkie pytanie o wysprzeglik


radekaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie szybkie pytanie czy do wymiany wysprzeglika trzeba wyjmowac skrzynie biegów czy jest mozliwosc wymiany bez jej ruszania z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 1.9 Tdi 115km idzie wymienic bez wyciagania skrzyni. Nie wiem czy ta informacja Ci jakos pomoze

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6/B7 też wyjdzie bez wyciągania skrzyni, ale kanał albo podnośnik jest niezbędny..

Edytowane przez majkel_majki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy cieknie mi wysprzęglik i muszę go wymienić. I mam dylemat bo mój obecny wysprzęglik jest metalowy/żeliwny a większość widzę że jest z plastiku. Czy one są zamiennie montowane ?? Ewentualnie jaki wysprzęglik polecacie do a4 b6 avf z 2003 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do twojego powinien być 8E0721257N(jak będziesz kupował to zerknij czy na pewno podejdzie) a z tego co patrzyłam to Bosch jest metalowy a reszta plastikowa, zerknij tu    https://www.autoczescionline24.pl/oenumber/8e0721257n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ostatnio wymieniał wysprzęglik i miał żeliwny i w jego miejsce montował z plastiku ?? Bo po zdjęciach wydaje się że one różnią się taką wypustką a może tylko mi się wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gregorski3 napisał:

Może ktoś ostatnio wymieniał wysprzęglik i miał żeliwny i w jego miejsce montował z plastiku ?? Bo po zdjęciach wydaje się że one różnią się taką wypustką a może tylko mi się wydaje...

Zakładaj normalny plastikowy. Taki jak na pierwszy montaż szedł Sachs kosztuje 250zl nowy. Możesz kupić Luk ale w pudełku pewnie itak będzie Sachs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2016 o 21:28, radekaudi napisał:

a czy wysprzeglik moze byc przyczyna ciezko chodzacego pedała sprzegła? czy moze zle mysle

To raczej wina docisku sprzęgła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce powyżej są jakieś zestawy naprawcze za niecałe 20 zł - może warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sitar napisał:

Na tej stronce powyżej są jakieś zestawy naprawcze za niecałe 20 zł - może warto

Pakuj nowy wysprzeglik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...