Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 17 do 1.6


grzegorz676

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem moja B5 na 16", dokupiłem na zime 17, wczoraj znów zarzucilem stare 16 żeby na 17 zmienic opony na letnie i powiem Ci, że zero różnicy w komforcie i w przyspieszeniu. arre w takim razie te 'kiepskie' drogi leśne nie były takie złe, czasem w warszawie ja na 225/45/17 musze zwalniac bo szkoda mi to tłuc po tych kraterach

Edytowane przez Cpt.Ryan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem moja B5 na 16", dokupiłem na zime 17, wczoraj znów zarzucilem stare 16 żeby na 17 zmienic opony na letnie i powiem Ci, że zero różnicy w komforcie i w przyspieszeniu. arre w takim razie te 'kiepskie' drogi leśne nie były takie złe, czasem w warszawie ja na 225/45/17 musze zwalniac bo szkoda mi to tłuc po tych kraterach

WIesz

po kiepskich drogach poprostu jezdzi sie powoli...

z reszta jak tu ktos wczesniej wspomnial... na komfort auta zalicza sie nie tylko felge i opone ale i zawieszenie cale

mam gwint z regulacja twardosci i praktycznie wszystko w pancernym poluretanie a tez zwalniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zdecydowałem się na felge 16 7j et45 i teraz mam pytanie jaką opone mogę na to naciągnąć, żeby miała wygląd=komfort wiecie o co chodzi.


co sądzicie o rozmiarze 205/50/16 ??

Edytowane przez grzegorz676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...