Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://allegro.pl/4x-opony-dunlop-sp-sport-maxx-rt-225-40r18-92y-i5692495548.html

podpowie ktoś czy warto nie warto?? konkretnie z tego sklepu i w tej cenie

jeśli chodzi o opony to warto ,mam takie od początku sezonu trasa,sucho, mokro i na zakrętach bdb się zachowują i wcale nieścierają się szybko jak wiele osób pisze ,duża zaleta to są cichutkie ,poprzednio miałem conti 3 i były dużo gorsze

ok, właśnie waham się między nimi a zline nokian- one mają gorsze parametry hałasu i spalania. ale cenowo 100zł w kieszeni... chociaż to nie wielka różnica przy takiej kwocie...dunlop mogę miec za 435zł razem z montażem i wymianą wentyli

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tanio coś masz, bo na oponeo o wiele drożej te Dunlopy wychodzą. Nokian ni ma przypadkiem etykiety B B albo B A?

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

ja kupowałem dunlopy w kwietniu po 437,50 za szt z montażem,a na oponeo były po 480zł

Opublikowano

Tanio coś masz, bo na oponeo o wiele drożej te Dunlopy wychodzą. Nokian ni ma przypadkiem etykiety B B albo B A?

to jak tanio to może warto zamówić już? nokiany mają chyba EA etykietę i mają 72db a dunlop CA i 68dB tylko trochę drożej ale dużo ludzi chwali nokiany i mam trochę problem z wyborem i czy czekać na lepsze ceny czy nie

Opublikowano

wybór należy do ciebie z oponami nokian nie miałem do czynienia więc się niewypowiem

Opublikowano

możliwe ,kończy się sezon więc i ceny opon spadają ,w przyszłym sezonie będą już jako roczne

Opublikowano

Ja kupiłem pod koniec tamtego roku nowki RT zan1600 i jeszcze dostałem bon od allegro więc za 1,5 tys.

Ale teraz brałbym coś innego :-)

Aczkolwiek opona dobra ekonomicznie przy 98 Km/H spalanie 5.6 na trasie 100 km.

Na autostradzie Przy 140 km 5.7 a za to przy 160 km/H 7.0 ale to też uzależnione od wiatru, więc to 5,7 to raczej wynik rekordowo szczęśliwy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja kupiłem pod koniec tamtego roku nowki RT zan1600 i jeszcze dostałem bon od allegro więc za 1,5 tys.

Ale teraz brałbym coś innego :-)

Aczkolwiek opona dobra ekonomicznie przy 98 Km/H spalanie 5.6 na trasie 100 km.

Na autostradzie Przy 140 km 5.7 a za to przy 160 km/H 7.0 ale to też uzależnione od wiatru, więc to 5,7 to raczej wynik rekordowo szczęśliwy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

dlaczego kolego brał bys coś innego??jeśli opona dobra?

Opublikowano

A dlatego, że przy szybkiej jeździe mam drgania kierownicy, jakby zabkowanie, ale tylko powyżej 150.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A dlatego, że przy szybkiej jeździe mam drgania kierownicy, jakby zabkowanie, ale tylko powyżej 150.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

a sprawdzałeś zbieżność, i czy felgi masz proste??dobrze wyważone??wiem,że głupio pytam no ale..w hondzie cr-v wyząbkowały nam opony niby salon niby to a po dołach się rozjechała zbieżność

trochę się zmartwiłem tym ząbkowaniem jeśli to wada modelu, ale dużo ludzi też je chwali.Nokiany ludzie piszą ,że hałaśliwe:/ ale nie słyszałem ,żeby komuś wyząbkowały...

Opublikowano

Tak miałem pierwszego dnia po założeniu już.

Prędzej miałem gowniane kumho oraz Continental 3ale już były zjechane i jakiś dziwnych efektów nie było...

Za miesiąc zimowe będę kładł, ale na innej feldze, więc ciężko będzie porównać.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jakby ci się wyząbkowały to by wyły,musieli ci źle wyważyć,ja przejeździłem cały sezon i nic się nie dzieje

Opublikowano

Siemano,

jestem w trakcie szukania opon do Audi A4 B8 143ps, znalazlem cos takiego w "promocyjnej cenie"

http://www.oponeo.pl/dane-opony/goodyear-efficientgrip-performance-245-40-r18-97-w#99612125

polecacie te opony? w przyszlym roku mam zamiar zrobic chiptunning, mam nadzieje ze nie beda sie slizgaly na asfalcie ?

z gory dzieki za pomoc

pozdro

Opublikowano

kapcie już w domu czekają na lato;)

Jaki był sens kupować już teraz na przyszłe lato? Opony będą rocznikowo starsze.

Opublikowano

ponieważ wydaje mi się ,że zaoszczędziłem pare złociszczy, a w nowym roku będą i tak wyprzedawać dalej rok 2015 a 2016 będą krzyczeć o jakies 200-300zł więcej.

nawet teraz cena 375zł sztuka a na wszelkich oponeo ceneo skąpiec ceny powyżej 400zł...wiec odpowiedź jest chyba prosta:)

Opublikowano

Panowie co byście polecili z doświadczenia, bo chyba na kolejne lato bede musiał wymienić moje oponki, niestety sie kończą powoli. Jak uważacie która byłaby lepsza, biorę pod uwagę 3 modele tj. ContinentalSportContact5, Pirelli P Zero oraz Dunlop Sport Maxx RT... Teraz jeżdze na ContinentalSportContact 3 i dla mnie są rewelacyjne, ale słyszałem że model 5 sa gorsze. Mój rozmiar opony 235/40 R18

Opublikowano

Ja przejeździłem sezon na KUMHO ECSTA SPT i jestem zadowolony, wg mnie świetnie się trzymają czy to na suchym czy mokrym i są nawet ciche, rozmiar 245/40 R18 97XL

Opublikowano

Pisze z pytaniem kiedy najlepiej kupowac letnie opony zeby cena byla najnizsza... ?

205/55/16R,

pomiedzy:

Dunlop Sport BluResponse;

Continental ContiPremiumContact 5;

Goodyear EfficientGrip Performance;

Zalezy mi na wygodnej dostojnej jezdzie bez szalenstw ;) , ew Wasze propozycje do 1100zł.

Edytowane przez pavvel89

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.