Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Z kim jechać po auto ?


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce nie jest łatwo kupić dobre B6, większość samochodów przywiezione przez handlarzy ma kręcone liczniki a jak auto jeździło po PL dosyć długo i miało kilku właścicieli to tym bardziej kapa... Aktualnie jestem z tym na bieżąco i widzę jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście kupno w PL zniechęca... auto wytłuczone po naszych dziurach...

W Niemczech może i robią przebiegi ale masz jeżdżone po Autobahn'ie... serwis ASO.... itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale sporo jezdze po Europie i juz od jakiegos czasu to na jakosc wiekszosci dróg narzekac nie mozna nie wspominajac ze Niemieckie autostrady to ostatnio jeden wielki plac remontowy.


A co do samochodu to raz kupno w de samochodu w obecnym momencie jak euro tak wysoko stoi nie wychodzi za dobrze a dwa jak jeszcze musisz do tego dodac koszty transportu/noclego plus jakas kwote dla osoby ktora z toba pojedzie to chyba mija sie z celem, juz lepiej poszukac czegos w PL nawet jakby sie na poczatku mialo troche wrzucic ( w przypadku samochodu z DE tez nie ma reguly ) to i tak podejrzewam ze wyjdzie sporo taniej niz z za granicy.

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zadzwoń do tego kolesia

parę filmów wrzucił na yt

wydaje się spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbrzydło wam jeszcze kupowanie samochodów z Niemiec?

Ja osobiście rzygam tym ścierwem już;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od danej sytuacji i nie można nigdy aż tak bardzo uogólniać. Poza tym to też kwestia czy mamy zaufaną osobę z którą pojedziemy po auto do Niemiec, czy też chcemy to zrobić na szybko bez pomocy "fachowca", gdzie większość takich przypadków kończy się fatalnie. Kupno Audi A4 w Polsce to dopiero wyzwanie, raz bardzo zawyżone ceny, a dwa kręcone liczniki, szczególnie w wersjach 1.9 TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


raz bardzo zawyżone ceny

No wiadomo, Polak też chce zarobić :P

Teraz to chyba najlepiej wziąć auto z salonu, płacić 500 zł abonamentu przez 3 lata i mieć w d*pie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten "forumowy Robert" tylko pomaga przy zakupie z DE ?

Ile bierze za robotę ?

1200

+ paliwo w obie strony

+ bramki autostradowe w obie strony

polecam, oblatany człowiek, byłem z nim 2 razy i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.poszukaj kilku samochodów w jednej linii

2. wypożycz lawetę

3.poproś kolegę który za się trochę na autkach i może zna trochę języka

jedziesz, kupujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 to wcale nie jest dużo. Zazwyczaj jak znasz sie na handlu z Niemcami, potrafisz sie z nimi dogadać to cała kwota prowizji dla pośrednika się zwraca.

W obecnych czasach utargować 300e na aucie za 5000 to tzw. dobry start. Zazwyczaj można utargować 500-800e do czasami 1000+. Jeżeli znasz się na autach, wystarczy znaleźć kilka pierdół, które to i tak w DE mają duże zazwyczaj koszty wymiany. Niemcy są skorzy do negocjacji, jednak należy robić je umiejętnie i fachowo, bo cwaniaczków potrafią pogonić. Dlatego wyjazd z osobą kompetentną do DE za autem jestem jak najbardziej na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...