Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Którędy przeprowadzić kabel z wnętrza do komory silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, szukam jakiegoś miejsca gdzie można przeprowadzić kabel z wnętrza do komory silnika tak aby nic nie wiercić i żeby wszystko było nadal szczelne :)

Opublikowano

przez gume i obudowe ECU.

Opublikowano

A o jaki kabel chodzi? bo jak + z aku to mozna i pod nogami kierowcy we wnetrzu.

Opublikowano

przez gume i obudowe ECU.

A gdzie się znajduję?

A o jaki kabel chodzi? bo jak + z aku to mozna i pod nogami kierowcy we wnetrzu.

Tak tak chodzi o + do aku, kabel ze wzmacniacza

Opublikowano

Można przez obudowę kompa - i będzie to profesjonalnie oraz można obok linki otwierania maski . Jednak potem dobrze jest uszczelnić gumową przelotkę silikonem.

Opublikowano

Polecam rozwiązanie jakie zastosowałem u siebie. Podnieś maske, odepnij ECU, przesuń go lekko w prawo i zobaczysz idealne dojście do wnętrza auta. Kabel (jeśli będziesz pchał od strony silnika) wyjdzie Ci w przestrzeni na nogi po stronie kierowcy. Drugą strone kabla ( do + ) puść przez gumę w której jest wiązka. Wytnij niewielki otwór, wyciągnij kabel , podepnij do plusa i gotowe :)

Opublikowano

Można przez obudowę kompa - i będzie to profesjonalnie oraz można obok linki otwierania maski . Jednak potem dobrze jest uszczelnić gumową przelotkę silikonem.

A gdzie się ta obudowa kompa znajduje? Trzeba dużo rozkręcać?

Opublikowano

Można przez obudowę kompa - i będzie to profesjonalnie oraz można obok linki otwierania maski . Jednak potem dobrze jest uszczelnić gumową przelotkę silikonem.

Tylko nie obok linki otwierania maski, bo jak będzie deszcz to będziesz miał wodę w środku w samochodzie, tylko przez obudowę komputera.

Opublikowano

Przez gume od wezy od klimy . Jak dobrze pamietam ja tak mam ;)

Opublikowano

A gdzie się ta obudowa kompa znajduje? Trzeba dużo rozkręcać?

Prawy górny róg w komorze silnika. Odkręcania masz kilka śrubek (jedna jest ze słabym dostępem bo schowana pod plastiki podszybia)

Edytowane przez Kerach

Opublikowano

A gdzie się ta obudowa kompa znajduje? Trzeba dużo rozkręcać?

podnosisz maskę silnika i po prawej stronie-kierowcy pod szybą masz obudowę ECU silnika,do wykręcenia 5 czy 6 śrubek na klucz 8

Opublikowano

Potem odepnij ECU, lekko go unieś i masz idealne miejsce, żeby przełożyć kabel ;)

Opublikowano

Najprosciej przez ta gume od wezy klimy ;)

Opublikowano

Wielkie dzięki wszystkim za info, dziś lub jutro będę się za to zabierał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.