Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lotka stylizowana na rs 4


marek232

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ma ktoś założoną taką lotkę niby rs4 składającą się z 3 części ewentualnie gdzie taką kupić?

http://m.ebay.pl/itm/AUDI-A4-B7-2004-2007-S4-RS4-REAR-ROOF-TRUNK-TAILGATE-SPOILER-/151908776212?nav=SEARCH

Znalazłem coś takiego nie jestem pewien czy to jest to bo nie ma opisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyprofilowana jest tylna klapa. b7 ma również podobno wyprofilowaną klapę w s-line, taka klapa będzie tańsza i nie trzeba spawać tylnych błotników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rs4 nie wiem jak jest, w sline jest całkowicie inaczej jedynie lekki ślad jest a ja pytam o tą konkretną dokładkę jak ona wygląda na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyprofilowana jest tylna klapa. b7 ma również podobno wyprofilowaną klapę w s-line, taka klapa będzie tańsza i nie trzeba spawać tylnych błotników

Przecież to rozwiązanie nie wymaga żadnego spawania błotników. Z tego co widać, komplet składa się z 3 elementów i nakleja je się na klapę i nadkola. I zdecydowanie nie jest to to samo co zwykła klapa s-line.

Nie wiem jak to wygląda finalnie w tym przypadku. Na zdjęciach mało widać.

Oryginalnie w RS4 prezentuje się super, ale tutaj jest duże ryzyko, że jednak nie będzie to dobrze spasowane albo będzie wyglądało po prostu słabo.

Na naszym rynku jest jeszcze coś takiego:

http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-sedan-spoiler-na-klape-tuning-i6131375676.html

Ale to nie to samo. Z taką lotką widziałem niedawno niebieską B7 i wyglądało to fajnie, ale całe auto było zrobione ze smakiem więc i to pasowało.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 3-częsciowa lotka jest tragiczna wyglądem nie dorówna RS tylko zeszpeci tył auta

na allegro przewijają się podobne http://allegro.pl/audi-a4-b7-spoiler-top-design-i6145307818.html

http://allegro.pl/audi-a4-b7-spoiler-na-klape-i5948679976.html

a597f8ec998fe8ea.jpg

e997284cc166433e.jpg

Jedyna która jakoś wygląda to w/w


Na naszym rynku jest jeszcze coś takiego:

AUDI A4 B7 S-LINE sedan spoiler na klapÄ, tuning! (6131375676) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

ala DTM sam taką mam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to chodzi, że wygląda to jak kupa.

Ta lotka co ją masz chyba najrozsądniejsza decyzja dla osób, które chcą się w to bawić.

A i tak na końcu dojdziemy do wniosku, że oryginalna klapa s-line wygląda najładniej :) Moja już leży w garażu tylko muszę dwie rysy spolerować i można zakładać.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez posiadam lotke ala dtm i jest elegancko :) lepsze wrazenie robi niz klapa s line..gdyz jest prawie niewidoczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez posiadam lotke ala dtm i jest elegancko :) lepsze wrazenie robi niz klapa s line..gdyz jest prawie niewidoczna :)

masz link do tej lotki ?? jak spasowanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez posiadam lotke ala dtm i jest elegancko :) lepsze wrazenie robi niz klapa s line..gdyz jest prawie niewidoczna :)

masz link do tej lotki ?? jak spasowanie ??

Podbijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widział ktoś z Was klapę rs4 na żywo? Wszystkie zdj na aukcjach są z tył, nie wiadomo jak są boki wyprofilowane i czy dałoby się ją założyć do zwykłej b7 zamiast dokładać spojler?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Ta lotka a'la DTM jest fajna :D

Ile za coś takiego sobie życzą?

PS. Moim zdaniem te łączone spojlery imitujące klapę z RS4 to porażka...

Szpeci auto..

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce z b7 zrobić RS 4 od tyłu to sama lotka nie wystarczy bo jak koledzy mówią będzie wyglądała jak kupa lepiej kupić cały komplet klapa z lotka i nadkola mam na myśli dokladki

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spasowanie wygląda tak

IMG_0035.jpg

IMG_0037.jpg

IMG_0040.jpg

gdyby zawsze tak dało się spasować, to nie ma co szukać ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zwyklej wersji moim zdaniem lepiej zmienic klape na S-line, zamiast dokladki a jak dokladka to jedynie z DTM wyglada wtedy estetycznie a RS ma inny profil i dokladki rs'owskie wygladaja ochydnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...